О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2010 года № 1220. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 134.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.02.2011 № 134.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 776 "О Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства нефти и газа Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в подразделе 7.1. "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности"":
в графе "2010" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "538698" заменить цифрами "544708";
в бюджетной программе 022 "Обеспечение функционирования специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк":
в графе "2010":
в строке "Охрана территории специальной экономической зоны" цифры "47000" заменить цифрами "12000";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "68092" заменить цифрами "33092";
в бюджетной программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы":
в графе "2010" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "6820833" заменить цифрами "12120833";
в подразделе 7.2. "Свод бюджетных расходов":
в графе "2010":
в строке "Всего бюджетных расходов" цифры "7916689" заменить цифрами "13187699";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "697050" заменить цифрами "668060";
в строке 001 "Услуги по координации деятельности в области нефтяной, газовой и нефтехимической промышленности" цифры "538698" заменить цифрами "544708";
в строке 022 "Обеспечение функционирования специальной экономической зоны "Национальный индустриальный нефтехимический технопарк" цифры "68092" заменить цифрами "33092";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 776 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 қарашадағы № 1220 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 134 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.14 № 134 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы № 776 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «538698» деген сандар «544708» деген сандармен ауыстырылсын;
022 «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасында:
«2010» деген бағанда:
«Арнайы экономикалық аймақтың аумағын күзету» деген жолдағы «47000» деген сандар «12000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «68092» деген сандар «33092» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасында:
«жылу-энергетика» деген сөздер «газ тасымалдау» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдың «2010» деген бағанындағы «6820833» деген сандар «12120833» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде «2010» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстардың барлығы» деген жолдағы «7916689» деген сандар «13187699» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «697050» деген сандар «668060» деген сандармен ауыстырылсын;
001 «Мұнай, газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «538698» деген сандар «544708» деген сандармен ауыстырылсын;
022 «Ұлттық индустриялық мұнай-химия технопаркі» арнайы экономикалық аймағының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» деген жолдағы «68092» деген сандар «33092» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Бюджетные программы развития" цифры "7219639" заменить цифрами "12519639";
в строке "024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы"" цифры "6820833" заменить цифрами "12120833".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бюджеттік даму бағдарламалары деген жолдағы «7219639» деген сандар «12519639» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда:
«жылу-энергетика» деген сөздер «газ тасымалдау» деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді;
«6820833» деген сандар «12120833» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                      Мәсімов