О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 396
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1270
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2001 года «О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 396 «О некоторых вопросах Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 97) следующие дополнения и изменения:
заголовок, преамбулу и пункт 1 после слов «Первого Президента Республики Казахстан» дополнить словами «- Лидера Нации»;
в описании диплома лауреата Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
заголовок и пункт 1 после слов «Первого Президента Республики Казахстан» дополнить словами «-Лидера Нации»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. На лицевой стороне диплома располагается надпись золотистого цвета: «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы лауреатының дипломы»;
в описании нагрудного знака лауреата Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
заголовок и пункт 1 после слов «Первого Президента Республики Казахстан» дополнить словами «- Лидера Нации»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. На стороне «РЕВЕРС» располагается надпись на казахском и русском языках:
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің -
Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс
сыйлығының лауреаты»
«Лауреат Государственной премии
мира и прогресса Первого Президента
Республики Казахстан - Лидера Нации»;
в описании удостоверения лауреата Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
заголовок, пункты 1 и 4 после слов «Первого Президента Республики Казахстан» дополнить словами «- Лидера Нации»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. На лицевой стороне удостоверения располагается Государственный герб Республики Казахстан, под которым - надпись золотистого цвета: «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы лауреатының куәлігі.».

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 396 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1270 Қаулысы
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 396 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы, кіріспе және 1-тармақ «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің» деген сөздерден кейін «- Елбасының» деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының лауреаты дипломының сипаттамасында:
тақырыбы және 1-тармақ «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің» деген сөздерден кейін «- Елбасының» деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Дипломның сыртқы бетінде алтын түсті «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы лауреатының дипломы» деген жазу орналасады;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының лауреатының омырауға тағатын белгісінің сипаттамасында:
тақырыбы және 1-тармақ «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің» деген сөздерден кейін «- Елбасының» деген сөзбен толықтырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. «РЕВЕРС» жағында қазақ және орыс тілдерінде:
«Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің -
Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс
сыйлығының лауреаты»
«Лауреат государственной премии
мира и прогресса Первого Президента
Республики Казахстан - Лидера Нации»
деген жазу орналасады;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығының лауреаты куәлігінің сипаттамасында:
тақырыбы, 1 және 4-тармақтар «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің» деген сөздерден кейін «- Елбасының» деген сөзбен толықтырылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Куәліктің сыртқы жағында Қазақстан Республикасының Мемлекеттік елтаңбасы, оның төменгі жағында алтын түсті «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің - Елбасының Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы лауреатының куәлігі» деген жазу орналасады.».

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов