О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года № 492
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1352
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2007 года № 492 "О подготовке и проведении 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 19, ст. 219) следующие изменения:
ввести в состав Организационного комитета по подготовке и проведению 7-ых зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы, утвержденный указанным постановлением:
Жумагулова                  - Министра образования и науки
Бакытжана Турсыновича         Республики Казахстан,
Каирбекову                  - Министра здравоохранения
Салидат Зекеновну             Республики Казахстан,
Мамина                      - президента акционерного общества
Аскара Узакпаевича            "Национальная компания "Қазақстан
темір жолы" (по согласованию);
вывести из указанного состава: Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича, Туймебаева Жансеита Кансеитовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы № 492 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1352 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана және Алматы қалаларында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 маусымдағы № 492 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 19, 219-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Астана және Алматы қалаларында 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Жұмағұлов             - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы      министрі,
Қайырбекова           - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Салидат Зекенқызы       министрі,
Мамин                 - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы»
Асқар Ұзақпайұлы        акционерлік қоғамының президенті (келісім
бойынша);
көрсетілген құрамнан Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев, Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев шығарылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов