О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2326
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2010 года № 1356
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 октября 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2326 "Об утверждении Стратегического плана Министерства культуры Республики Казахстан на 2010-2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 67) следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства культуры Республики Казахстан на 2010-2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6. "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по формированию и реализации государственной политики в области культуры":
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010 год" цифры "474 958" заменить цифрами "484 658";
в бюджетной программе 006 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры":
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010 год" цифры "1 595 528" заменить цифрами "1 996 055";
в бюджетной программе 008 "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных организаций в области культуры":
в строке "Показатели количества" в графе "2010 год" цифру "1" исключить;
в строке "Показатели результата" в графе "2010 год" цифру "1" исключить;
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010 год" цифры "200 000" исключить;
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в строке "1. Действующие программы, из них:" в графе "2010 год" цифры "20 213 797" заменить цифрами "20 424 024";
в строке "Текущие бюджетные программы" в графе "2010 год" цифры "17 532 120" заменить цифрами "17 341 820";
в строке "Услуги по формированию и реализации государственной политики в области культуры" в графе "2010 год" цифры "474 958" заменить цифрами "484 658";
в строке "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных организаций культуры" в графе "2010 год" цифры "200 000" исключить;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2326 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 1356 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 6 қазандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің 2010-2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2326 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 5, 67-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
001 «Мәдениет саласындағы мемлекеттік Саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «474 958» деген сандар «484 658» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1 595 528» деген сандар «1 996 055» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Мәдениет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сандық көрсеткіштер» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1» деген сан алынып тасталсын;
«Нәтиже көрсеткіштері» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1» деген сан алынып тасталсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «200 000» деген сандар алынып тасталсын;
«Бюджеттік шығындардың жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«1. Қолданыстағы бағдарламалар, олардың ішінде:» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «20 213 797» деген сандар «20 424 024» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «17 532 120» деген сандар «17 341 820» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі қызметтер» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «474 958» деген сандар «484 658» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «200 000» деген сандар алынып тасталсын;

в строке "Бюджетные программы развития" в графе "2010 год" цифры "2 681 677" заменить цифрами "3 082 204";
в строке "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры" в графе "2010 год" цифры "1 595 528" заменить цифрами "1 996 055";
в подразделе "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":
в строке "Стратегическое направление 1. Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства" в графе "2010 год" цифры "17 425 458" заменить цифрами "17 625 985";
в строке "Цель 1.4. Развитие инфраструктуры сферы культуры и искусства" в графе "2010 год" цифры "1 930 220" заменить цифрами "2 130 747";
в строке "Программа 1. Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных организаций культуры" в графе "2010 год" цифры "200 000" исключить;
в строке "Программа 3. Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры" в графе "2010 год" цифры "1 595 528" заменить цифрами "1 996 055";
в строке "Стратегическое направление 1. Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства. Стратегическое направление 2. Создание толерантной языковой среды как фактора единения народа Казахстана. Стратегическое направление 3. Повышение конкурентоспособности отечественного информационного пространства. Стратегическое направление 4. Дальнейшее укрепление государственности, единства народа и обеспечение консолидации общества для стабильного развития нации" в графе "2010 год" цифры "474 958" заменить цифрами "484 658";
в строке "Программа 1. Услуги по формированию и реализации государственной политики в области культуры" в графе "2010 год" цифры "474 958" заменить цифрами "484 658";
в строке "Итого бюджет Министерства культуры Республики Казахстан" в графе "2010 год" цифры "20 213 797" заменить цифрами "20 424 024".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «2 681 677» деген сандар «3 082 204» деген сандармен ауыстырылсын;
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1 595 528» деген сандар «1 996 055» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыстарды стратегиялық бағыттар, мақсаттар міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша бөлу» деген кіші бөлімде:
«1-стратегиялық бағыт. Мәдениет және өнер салаласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «17 425 458» деген сандар «17 625 985» деген сандармен ауыстырылсын;
«1.4-мақсат. Мәдениет және өнер салаласының инфрақұрылымын дамыту» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1 930 220» деген сандар «2 130 747» деген сандармен ауыстырылсын;
«1-бағдарлама. Мәдениет саласындағы мемлекеттік ұйымдардың ғимараттарын, орын-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «200 000» деген сандар алынып тасталсын;
«3-бағдарлама. Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы инвестициялық трансферттер» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «1 595 528» деген сандар «1 996 055» деген сандармен ауыстырылсын;
«1-стратегиялық бағыт. Мәдениет және өнер салаласының бәсекеге қабілеттілігін арттыру. 2-стратегиялық бағыт. Қазақстан халқын біріктіру факторы ретінде төзімді тілдік орта құру. 3-стратегиялық бағыт. Отандық ақпараттық кеңістіктің бәсекеге қабілеттілігін арттыру. 4-стратегиялық бағыт. Мемлекеттілікті, халық бірлігін әрі қарай нығайту, ұлтты тұрақты дамыту үшін қоғамды шоғырландыруды қамтамасыз ету» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «474 958» деген сандар «484 658» деген сандармен ауыстырылсын;
«1-бағдарлама. Мәдениет саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру жөнінде көрсетілетін қызметтер» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «474 958» деген сандар «484 658» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі бюджетінің жиыны» деген жолда «2010 жыл» деген бағанда «20 213 797» деген сандар «20 424 024» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов