О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 888
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 1379
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 888 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
цифры и слова "6812575413 (шесть миллиардов восемьсот двенадцать миллионов пятьсот семьдесят пять тысяч четыреста тринадцать)" заменить цифрами и словами "6771024086 (шесть миллиардов семьсот семьдесят один миллион двадцать четыре тысячи восемьдесят шесть)";
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры и слова "5734745713 (пять миллиардов семьсот тридцать четыре миллиона семьсот сорок пять тысяч семьсот тринадцать)" заменить цифрами и словами "5695816716 (пять миллиардов шестьсот девяносто пять миллионов восемьсот шестнадцать тысяч семьсот шестнадцать)";
в абзаце пятом "1986562080 (один миллиард девятьсот восемьдесят шесть миллионов пятьсот шестьдесят две тысячи восемьдесят)" заменить цифрами и словами "1947633083 (один миллиард девятьсот сорок семь миллионов шестьсот тридцать три тысячи восемьдесят три)";
в подпункте 3) цифры и слова "346882000 (триста сорок шесть миллионов восемьсот восемьдесят две тысячи)" заменить цифрами и словами "345621500 (триста сорок пять миллионов шестьсот двадцать одна тысяча пятьсот)";
в подпункте 4) цифры и слова "327815000 (триста двадцать семь миллионов восемьсот пятнадцать тысяч)" заменить цифрами и словами "326453170 (триста двадцать шесть миллионов четыреста пятьдесят три тысячи сто семьдесят)";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки, порядковый номер 3:
в строке "Закуп автобусов (40 единиц)" цифры "1 314 562,1" заменить цифрами "1 275 633,1";
в строке "Итого" цифры "1 986 562,1" заменить цифрами "1 947 633,1";
в строке "Всего" цифры "5 734 745,7" заменить цифрами "5 695 816,7";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки, порядковый номер 1:
в строке "Автотранспорт" цифры "272 307" заменить цифрами "271 516";
в строке "Автобус" цифры "30 100" заменить цифрами "29 309";
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки, порядковый номер 2:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 888 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 1379 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 қыркүйектен № 888 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
«6812575413 (алты миллиард сегіз жүз он екі миллион бес жүз жетпіс бес мың төрт жүз он үш)» деген сандар мен сөздер «6771024086 (алты миллиард жеті жүз жетпіс бір миллион жиырма төрт мың сексен алты)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақшада:
бірінші абзацта «5734745713 (бес миллиард жеті жүз отыз төрт миллион жеті жүз қырық бес мың жеті жүз он үш)» деген сандар мен сөздер «5695816716 (бес миллиард алты жүз тоқсан бес миллион сегіз жүз он алты мың жеті жүз он алты)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
бесінші абзацта «1986562080 (бір миллиард тоғыз жүз сексен алты миллион бес жүз алпыс екі мың сексен)» деген сандар мен сөздер «1947633083 (бір миллиард тоғыз жүз қырық жеті миллион алты жүз отыз үш мың сексен үш)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшада «346882000 (үш жүз қырық алты миллион сегіз жүз сексен екі мың)» деген сандар мен сөздер «345621500 (үш жүз қырық бес миллион алты жүз жиырма бір мың бес жүз)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада «327815000 (үш жүз жиырма жеті миллион сегіз жүз он бес мың)» деген сандар мен сөздер «326453170 (үш жүз жиырма алты миллион төрт жүз елу үш мың бір жүз жетпіс)» деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік саны 3-жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында:
«Автобустар сатып алу (40 бірлік)» деген жолда «1 314 562,1» деген сандар «1 275 633,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолда «1 986 562,1» деген сандар «1 947 633,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жиыны» деген жолда «5 734 745,7» деген сандар «5 695 816,7» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 3-қосымшасында:
реттік саны 1-жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында:
«Автокөлік» деген жолда «272 307» деген сандар «271 516» деген сандармен ауыстырылсын;
«Автобус» деген жолда «30 100» деген сандар «29 309» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік саны 2-жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында:

в строке "Специальное досмотровое оборудование" цифры "20 900" заменить цифрами "20 430,5";
в строке "Стационарный металлодетектор" цифры "15 000" заменить цифрами "14 827,5";
в строке "ручной портативный металлодетектор" цифры "4 300" заменить цифрами "4 171";
в строке "зеркала досмотра" цифры "1 600" заменить цифрами "1 432";
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки "Всего" цифры "346 882" заменить цифрами "345 621,5";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки, порядковый номер 2:
в строке "Средства связи" цифры "74 494" заменить цифрами "73 132,2";
в строке "Диспетчерская коммутационная консоль" цифры "26 450" заменить цифрами "25 317,8";
в строке "Мобильная радиостанция" цифры "1 796" заменить цифрами "1 641,9";
в строке "Аккумулятор литий-ионный 2000 mAh" цифры "14 280" заменить цифрами "14 208";
в строке "Фильтр нелинейных помех бортовой сети автомобиля 12В" цифры "739" заменить цифрами "735,5";
в графе "Сумма (тыс.тенге)" строки "Всего" цифры "327 815" заменить цифрами "326 453,2".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Арнайы қарайтын құрал» деген жолда «20 900» деген сандар «20 430,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Стационарлық металды детектор» деген жолда «15 000» деген сандар «14 827,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Портативті қол металл детекторы» деген жолда «4 300» деген сандар «4 171» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарау айнасы» деген жолда «1 600» деген сандар «1 432» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында «346 882» деген сандар «345 621,5» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 4-қосымшасында:
реттік саны 2-жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында:
«Байланыс құралдары» деген жолда «74 494» деген сандар «73 132,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Диспетчерлік коммутаторлық консоль» деген жолда «26 450» деген сандар «25 317,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алып жүретін радиостанциялар» деген жолда «1 796» деген сандар «1 641,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«Литий-ионды аккумулятор 2000 mAh» деген жолда «14 280» деген сандар «14 208» деген сандармен ауыстырылсын;
«Автомобилдің борт желісінің желілік емес кедергі фильтрі 12В» деген жолда «739» деген сандар «735,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдың «Сомасы (мың теңге)» деген бағанында «327 815» деген сандар «326 453,2» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов