О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2333
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2010 года № 1411. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.03.2011 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2333 "О распределении объемов тарифных квот на ввоз некоторых видов мяса" (САПП Республики Казахстан 2010 г., № 5, ст. 70) следующие дополнения и изменения:
1) в Методе распределения тарифных квот на ввоз некоторых видов мяса, в отношении которых введены тарифные квоты, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 дополнить частью второй следующего содержания:
"Результатом расчета объемов тарифных квот поставщиков понимается число, математически округленное до третьего знака после запятой.";
2) в Распределении объемов тарифных квот для ввоза на территорию Республики Казахстан мяса, за исключением мяса, происходящего и ввезенного из стран-участников Содружества Независимых Государств, утвержденном указанным постановлением:
Код ТН ВЭД 0207 изложить в следующей редакции:
"
0207
Мясо и пищевые субпродукты домашней птицы,
указанной в товарной позиции 0105, свежие,
охлажденные или замороженные
110 000
";
3) в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Мясо крупного рогатого скота, замороженное (Код ТН ВЭД 0202)":
в графе 4:
в строке, порядковый номер 1, цифры "750" заменить цифрами "966,163";
в строке, порядковый номер 2, цифры "667" заменить цифрами "833,089";
в строке, порядковый номер 3, цифры "457" заменить цифрами "570,717";
в строке, порядковый номер 4, цифры "248" заменить цифрами "309,808";
в строке, порядковый номер 5, цифры "179" заменить цифрами "223,560";
в строке, порядковый номер 6, цифры "1 052" заменить цифрами
"1 313,687";
в строке, порядковый номер 7, цифры "474" заменить цифрами "595,843";
в строке, порядковый номер 8, цифры "434" заменить цифрами "541,954";
в строке, порядковый номер 9, цифры "309" заменить цифрами "386,013";
в строке, порядковый номер 10, цифры "252" заменить цифрами "332,889";
в строке, порядковый номер 11, цифры "89" заменить цифрами "95,281";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2333 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 1411 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.24 № 269 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Еттің кейбір түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2333 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 5, 70-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген оларға қатысты тарифтік квоталар енгізілген еттің кейбір түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталарды бөлу әдісінде:
6-тармақ мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Өнім берушілердің тарифтік квоталар көлемінің нәтижелері деп үтірден кейін үш белгіге дейін математикалық дөңгелектелген сан түсініледі.».
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы елдерден шығарылған және әкелінген етті қоспағанда, етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелу үшін тарифтік квоталар көлемін бөлуде:
СЭҚ ТН 0207 коды мынадай редакцияда жазылсын:
«
0207
0105 тауар позициясында көрсетілген үй құсының еті және тағамдық қосымша өнімдері, жас, тоңазытылған немесе мұздатылған
110 000
»;
3) көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Ірі қара малдың еті, мұздатылған (СЭҚ ТН 0202 коды)» деген бөлімде:
4-бағанда:
реттік нөмірі 1-жолдағы «750» деген сандар «966,163» деген сандармен ауыстырылсын
реттік нөмірі 2-жолдағы «667» деген сандар «833,089» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «457» деген сандар «570,717» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «248» деген сандар «309,808» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдағы «179» деген сандар «223,560» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы «1 052» деген сандар «1 313,687» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «474» деген сандар «595,843» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «434» деген сандар «541,954» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы «309» деген сандар «386,013» деген сандармен-ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдағы «252» деген сандар «332,889» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «89» деген сандар «95,281» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 12, цифру "7" заменить цифрами "8,673";
в строке, порядковый номер 13, цифру "1" заменить цифрами "1,362";
в строке, порядковый номер 14, цифры "1 111" заменить цифрами "1 574,700";
в строке, порядковый номер 15, цифры "924" заменить цифрами
"1 216,701";
в строке, порядковый номер 16, цифры "200" заменить цифрами "249,763";
в строке, порядковый номер 17, цифры "100" заменить цифрами "146,523";

реттік нөмірі 12-жолдағы «7» деген сан «8,673» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «1» деген сан «1,362» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы «1 111» деген сандар «1 574,700» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «924» деген сандар «1 216,701» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «200» деген сандар «249,763» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдағы «100» деген сандар «146,523» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке, порядковый номер 18, цифры "209" заменить цифрами "261,109";
в строке, порядковый номер 19, цифры "131" заменить цифрами "186,706";
в строке, порядковый номер 20, цифры "75" заменить цифрами "116,275";
в строке, порядковый номер 21, цифры "54" заменить цифрами "67,400";
в строке, порядковый номер 22, цифры "0,1" заменить цифрами "0,123";
дополнить строками, порядковые номера 23, 24, 25, следующего содержания:
"
23
Товарищество с ограниченной
ответственностью "Seafood Казахстан"
600800522316
0,909
24
Товарищество с ограниченной
ответственностью "Gateway support
services ltd"
600900178755
0,728
25
Товарищество с ограниченной
ответственностью "Лигабуе Центральная
Азия"

реттік нөмірі 18-жолдағы «209» деген сандар «261,109» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолдағы «131» деген сандар «186,706» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 20-жолдағы «75» деген сандар «116,275» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдағы «54» деген сандар «67,400» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдағы «0,1» деген сандар «0,123» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 23, 24, 25-жолдармен толықтырылсын:
«
23
«Seafood Казахстан» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
600800522316
0,909
24
«Gateway support services ltd» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
600900178755
0,728
25
«Лигабуе Центральная Азия» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

600900602223
0,002
";
в графе 4 строки "ИТОГО" цифры "102 104" заменить цифрами
"110 000,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

600900602223
0,002
»;
«Жиыны» деген жолдың 4-бағанындағы «102 104» деген сандар «110 000,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов