О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 171
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 1426
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 171 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2010-2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 22-23, ст. 171) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства на 2010-2014 годы (далее - Стратегический план), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Стратегические направления деятельности":
в графе "2010":
в направлении 1 "Развитие жилищного строительства":
в задаче 1.1.1 "Обеспечение строительства и (или) приобретение арендного (коммунального) жилья:
в строке "Объемы строительства жилья за счет целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда" цифры "211,8" заменить цифрами "181,1";
в задаче 1.1.3 "Строительство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в районах жилищной застройки":
в строке "Объемы ввода в эксплуатацию инженерно-коммуникационной инфраструктуры. Строительство и реконструкция инженерных сооружений в городах-спутниках городов Астаны и Алматы и в жилых комплексах с участием дольщиков" цифры "1959,1", "5" заменить соответственно цифрами "1996,0", "3";
в направлении 3 "Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства":
в задаче 3.1.1 "Улучшение состояния объектов жилищно-коммунального хозяйства":
в строке "Реализация проектов по реконструкции и ремонту систем водоснабжения, канализации, теплоснабжения, электроснабжения, газоснабжения, благоустройства" цифры "52 326" заменить цифрами "53 326";
в разделе 6 "Бюджетные программы":
после строки "расходы на реализацию программы тыс. тенге 210 000" дополнить администратором и бюджетными программами 018, 019, 023 следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
018 «Целевые текущие трансферты областному бюджету
Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт
инфраструктуры города Усть-Каменогорск в связи с проведением VII
Форума Межрегионального сотрудничества Республики Казахстан и
Российской Федерации»
Описание
Повышение устойчивости и надежности систем жизнеобеспечения,
надлежащее содержание объектов и территорий населенных пунктов для
создания комфортных и безопасных условии проживания граждан
Стратегическое
направление

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 171 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 1426 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 22-23, 171-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында (бұдан әрі - Стратегиялық жоспар):
«Қызметтің стратегиялық бағыттары» деген 3-бөлімде:
«2010» деген бағанда:
«Тұрғын үй құрылысын дамыту» деген 1-бағытта:
«Жалға берілетін (коммуналдық) тұрғын үй салуды және (немесе) сатып алуды қамтамасыз ету» деген 1.1.1-міндетте:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға арналған нысаналы даму трансферттері есебінен тұрғын үй салудың көлемі» деген жолдағы «211,8» деген сандар «181,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй құрылысы салынатын аудандарда инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу және (немесе) сатып алу» деген 1.1.3-міндетте:
«Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды пайдалануға беру көлемі. Астана және Алматы қалаларының серіктес қалаларында және үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерінде инженерлік құрылғыларды салу және қайта жаңарту» деген жолдағы «1 959,1», «5» деген сандар тиісінше «1 996,0», «3» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту» деген 3-бағытта:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің жай-күйін жақсарту» деген 3.1.1-міндетте:
«Сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау, абаттандыру жүйелерін қайта жаңарту және жөндеу жөніндегі жобаларды іске асыру» деген жолдағы «52 326» деген сандар «53 326» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар мың теңге 210 000» деген жолдан кейін әкімшімен және мынадай мазмұндағы 018, 019, 023 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
018 «Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының VII Өңіраралық ынтымақтастық форумын өткізуге байланысты Өскемен қаласын абаттандыруға және инфрақұрылымдарды жөндеу жұмыстарын жүргізуге нысаналы ағымдағы трансферттер»
Сипаты
Азаматтардың тұруына қолайлы және қауіпсіз жағдай жасау үшін тіршілік ету жүйесінің тұрақтылығы мен сенімділігін арттыру, объектілер мен елді мекендердің аумағын күтіп ұстау
Стратегиялық бағыт

3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1. Устойчивое развитие жилищно-коммунального хозяйства
Задача
3.1.1 Улучшение состояния объектов жилищно-коммунального хозяйства
Наименование показателя.
Ед.изм.
Отчетный
период
Плановый период
2008
2009
2010
2011
2012
Показатели
количества
Благоустройство и ремонт
инфраструктуры города
Усть-Каменогорск
Количество проектов
1
Показатели
качества
Улучшение архитектурного
облика города
Количество проектов
1
Показатели
эффективности
Поддержание инфраструктуры
города Усть-Каменогорск в
надлежащем состоянии
Ед
1
Показатели
результата
Улучшение состояния
территории
Ед.
1
Расходы на
реализацию
программы
тыс. тенге
1 500 000
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
019 «Проведение оценки технического состояния инженерных сетей»
Описание
Обеспечение условий для развития инфраструктуры для создания
благоприятной среды для проживания населения Республики Казахстан.
Стратегическое
направление
3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель
3.1 Устойчивое развитие жилищно-коммунального хозяйства
Задача
3.1.1 Улучшение состояния объектов жилищно-коммунального хозяйства
Наименование показателя
Ед.
Отчетный
период
Плановый период
2008
2009
2010
2011
2012
Показатели
качества
Количество населенных пунктов
(городов)
Ед.
53
Показатели
количества
Обследование инженерных
коммуникаций водоснабжения и
водоотведения в городах
Ед.
53
Показатели
эффективности
Использование результатов оценки
для обоснования инвестиций в
сфере водоснабжения и
водоотведения в городах
Ед.
53
Показатели
результата
Оценка технического состояния
объектов водоснабжения и
водоотведения в городах
%
100
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
1 000 000
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
023 «Целевые текущие трансферты бюджету городов Астаны и Алматы на
приобретение коммунальной техники»
Описание
Обеспечение условий для развития инфраструктуры для создания
благоприятной среды для проживания населения Республики Казахстан
Стратегическое
направление
3. Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства
Цель

3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты
3.1 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты тұрақты дамыту
Міндеттері
3.1.1. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің жай-күйін жақсарту
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2008
2009
2010
2011
2012
Сан көрсеткіштері
Өскемен қаласын абаттандыру және инфрақұрылымын жөндеу
Жоба саны
1
Сапа көрсеткіштері
Қаланың сәулет бейнесін жақсарту
Жоба саны
1
Тиімділік көрсеткіштері
Өскемен қаласының инфрақұрылымын тиісті күйде ұстау
бірлік
1
Нәтиже көрсеткіштері
Аумақтың жай-күйін жақсарту
бірлік
1
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
1 500 000
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
019 «Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу»
Сипаты
Қазақстан Республикасы халқының тіршілік етуіне қолайлы орта құру үшін инфрақұрылымды дамытуға жағдайларды қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт
3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты
3.1 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты тұрақты дамыту
Міндеттері
3.1.1. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің жай-күйін жақсарту
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2008
2009
2010
2011
2012
Сан көрсеткіштері
Елді мекендер (қалалар) саны
бірлік
53
Сапа көрсеткіштері
Қалалардағы сумен жабдықтау және су бұру объектілерінің жай-күйін тексеру
бірлік
53
Тиімділік көрсеткіштері
Қалаларды сумен жабдықтау және су бұру саласындағы инвестициялық негіздеме үшін бағалау нәтижелерін пайдалану
бірлік
53
Нәтиже көрсеткіштері
Қалалардағы сумен жабдықтау және су бұру объектілерінің техникалық жай-күйін бағалау
%
100
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
1 000 000
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
023 «Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық техника сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаты
Қазақстан Республикасы халқының тіршілік етуіне қолайлы орта құру үшін инфрақұрылымды дамытуға арналған жағдайларды қамтамасыз ету
Стратегиялық бағыт
3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты жаңғырту және дамыту
Мақсаты

3.1 Устойчивое развитие жшшщно-коммунального хозяйства
Задача
3.1.1 Улучшение состояния объектов жилищно-коммунального хозяйства
Наименование показателя
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2008
2009
2010
2011
2012
Показатели
качества
Своевременная уборка территорий
%
100
Показатели
количества
Приобретение коммунальной техники
Ед.
155
Показатели
эффективности
Содержание в эстетическом
состоянии территорий города
Ед.
1
Показатели
результата
Приобретение коммунальной техники
Ед.
155
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
1 600 280
-
";
в Бюджетной программе 008 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья":
в "Показатели результата":
в строке "Строительство и (или) приобретение кредитного жилья в рамках реализации Программы "Нұрлы көш" в графе "2010" цифры "147,8" заменить цифрами "143,8";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Кредитование бюджета
Алматинской области
для строительства
жилых комплексов с
участием дольщиков
тыс. кв. м
-
-
-
56,2
";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010" цифры "26 663 470" заменить цифрами "32 168 499";
в Бюджетной программе 009 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
в "Показатели результата":
в графе "2010":
в строке "Развитие, обустройство, ремонт и реконструкция инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" цифры "1525,8" заменить цифрами "1550,5";
в строке "Строительство и реконструкция инженерных сооружений в городах-спутниках городов Астаны и Алматы и в жилых комплексах с участием дольщиков" цифру "5" заменить цифрой "3";
в строке "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в Актюбинской области" цифры "111" заменит цифрами "163,2";
в строке "Строительство магистральных инженерных сетей жилых комплексов, строящихся с участием дольщиков в городе Алматы" цифры "14,3" заменить цифрами "22,3";
в строке "Развитие инженерно - коммуникационной инфраструктуры в зонах расселения участников Программы "Нұрлы көш"" цифры "242" заменить цифрами "220,8";
дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в а. Акмол
Акмолинской области
К-во ПСД
2
Строительство
инженерно-коммуникационной
инфраструктуры к жилым
комплексам в г. Астане
(количество проектов,
завершающихся в текущем
году/количество проектов,
переходящих на следующий год)
К-во
проектов

3.1 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты тұрақты дамыту
Міндеттері
3.1.1. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің жай-күйін жақсарту
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2008
2009
2010
2011
2012
Сапа көрсеткіштері
Аумақтарды уақтылы жинау
%
100
Сан көрсеткіштері
Коммуналдық техника сатып алу
бірлік
155
Тиімділік көрсеткіштері
Қала аумағын эстетикалық жай-күйде күтіп ұстау
бірлік
1
Нәтиже көрсеткіштері
Коммуналдық техника сатып алу
бірлік
155
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
1 600 280
»;
008 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Нәтиже көрсеткіштерінде»:
«Нұрлы көш» бағдарламасы бойынша пилоттық жобаларды іске асыру шеңберінде кредиттік тұрғын үйлер салу және (немесе) сатып алу» деген жолдағы «2010» деген бағанда «147,8» деген сандар «143,8» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерін салуға Алматы облысының бюджетіне кредит беру
мың шаршы метр
-
-
-
56,2
»;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «2010» деген бағанда «26 663 470» деген сандар «32 168 499» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«Нәтиже көрсеткіштерінде»:
«2010» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру, жөндеу және қайта жаңарту» деген жолда «1 525,8» деген сандар «1 550,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана және Алматы қалаларының серіктес қалаларында және үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерінде инженерлік құрылыстар салу және қайта жаңарту» деген жолдағы «5» деген сан «3» деген санмен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу» деген жолда «111» деген сандар «163,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласында үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешендерінің магистральдық инженерлік желілерін салу» деген жолда «14,3» деген сандар «22,3» деген сандармен ауыстырылсын;
««Нұрлы көш» бағдарламасына қатысушыларды таратып қоныстандыру аймағындағы инженерлік-коммуналдық инфрақұрылымды дамыту» деген жолда «242» деген сандар «220,8» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Ақмола облысының Ақмол ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
ЖСҚ саны
2
Астана қаласында тұрғын үй кешендеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (ағымдағы жылы аяқталатын жобалар саны/ келесі жылға ауысатын жобалар саны)
жобалар саны

0/5
";
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010" цифры "51 644 384" заменить цифрами "55 045 602";
в Бюджетной программе 010 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":
в строке "Расходы на реализацию программы" в графе "2010" цифры "27 047 575" заменить цифрами "32 610 600";
в Бюджетной программе 011 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда":
в графе "2010":
в "Показатели результата" цифры "211,8", "120" заменить соответственно цифрами "181,1", "83,8";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "24 385 262" заменить цифрами "19 807 808";
в Бюджетной программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства":
в графе "2010":
в "Показатели количества" цифру "3" заменить цифрой "2";
в "Показатели результата" цифру "5" заменить цифрой "7";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "14 709 965" заменить цифрами "10 692 465";
в Бюджетной программе 013 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов":
в графе "2010":
в "Показатели количества" цифру "3" заменить цифрой "5";
в "Показатели результата" цифру "3" заменить цифрой "5";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "8 530 884" заменить цифрами "8 330 884";
Бюджетную программу 014 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков" исключить;
в Бюджетной программе 015 "Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
в строке "Объем ввода в эксплуатацию инженерных сетей в незавершенных объектах с участием дольщиков" в графах "2010" и "2011" цифры "66", "18" заменить соответственно цифрами "39,2", "44,8";
"Показатели результата" дополнить строкой следующего содержания:
"
Проектирование и
строительство жилых комплексов с
участием дольщиков
К-во ПСД
-
-
3
";
по всему тексту Стратегического плана в названии Бюджетной программы 015 "Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры" после слов "для строительства" дополнить словами ",проектирования жилья и";
Бюджетную программу 018 "Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Усть-Каменогорск в связи с проведением VII Форума Межрегионального сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации" исключить;
дополнить администратором и бюджетной программой 024 следующего содержания:
"
Администратор
бюджетной
программы
Агентство Республики Казахсган по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Бюджетная
программа
024 «Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на
увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия
в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков»
Описание
Выделение средств из республиканского бюджета на капитализацию
уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных
объектов жилья с участием дольщиков.
Стратегическое
направление

0/5
»;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «2010» деген бағанда «51 644 384» деген сандар «55 045 602» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «2010» деген бағанда «27 047 575» деген сандар «32 610 600» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2010» деген бағанда:
«Нәтиже көрсеткіштерінде» «211,8», «120» деген сандар тиісінше «181,1», «83,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «24 385 262» деген сандар «19 807 808» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2010» деген бағанда:
«Сан көрсеткіштерінде» «3» деген сан «2» деген санмен ауыстырылсын;
«Нәтиже көрсеткіштерінде» «5» деген сан «7» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «14 709 965» деген сандар «10 692 465» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2010» деген бағанда:
«Сан көрсеткіштерінде» «3» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«Нәтиже көрсеткіштерінде» «3» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдағы «8 530 884» деген сандар «8 330 884» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттер» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
015 «Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«Үлескерлер қатысатын аяқталмаған объектілерде инженерлік желілерді пайдалануға беру көлемі» деген жолдағы «2010» және «2011» деген бағандарда «66», «18» деген сандар тиісінше «39,2», «44,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Нәтиже көрсеткіштері» мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Үлескерлер қатысатын тұрғын үй кешендерін жобалау және салу
ЖСҚ саны
-
-
3
»;
Стратегиялық жоспардың бүкіл мәтіні бойынша 015 «Алматы облысының бюджетіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламаның атауындағы «инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу» деген сөздер «тұрғын-үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу, жобалау» деген сөздермен ауыстырылсын;
018 «Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы VII Өңіраралық ынтымақтастық Форумының өтуіне байланысты Өскемен қаласында абаттандыру және инфрақұрылымдарды жөндеу жұмыстарын жүргізуге нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
әкімшімен және мынадай мазмұндағы 024 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
Бюджеттік бағдарлама
024 «Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысатын аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаты
Үлескерлер қатысатын аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымды капиталдандыруға республикалық бюджеттен қаражат бөлу
Стратегиялық бағыт

7 000 000
-
-
";
в таблице "Свод бюджетных расходов"
в графе "2010 год":
в строке "ВСЕГО по Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" цифры "161 985 233" заменить цифрами "177 259 831";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "4 020 077" заменить цифрами "6 620 357";
после строки "007 - "Паспортизация объектов жилищно-коммунального хозяйства"  210 000, 0, 0" дополнить строками следующего содержания:
"
018 - Целевые текущие трансферты
областному бюджету
Восточно-Казахстанской области на
благоустройство и ремонт
инфраструктуры города
Усть-Каменогорск в связи с
проведением VII Форума
Межрегионального сотрудничества
Республики Казахстан и Российской
Федерации
-
-
1 500 000
-
-
019 - Проведение оценки
технического состояния инженерных
сетей
-
-

7 000 000
-
-
»;
«Бюджеттік шығыстардың жинағы» деген кестеде:
«2010» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі бойынша БАРЛЫҒЫ» деген жолдағы «161 985 233» деген сандар «177 259 831» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «4 020 077» деген сандар «6 620 357» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 - Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерін паспорттандыру» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
018 - Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының VII Өңіраралық ынтымақтастық форумын өткізуге байланысты Өскемен қаласын абаттандыру және инфрақұрылымдарды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-
-
1 500 000
-
-
019 - Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
-
-

1000 000
023 - Целевые текущие трансферты
бюджету городов Астаны и Алматы на
приобретение коммунальной техники
1 600 280
";
в графе 2010:
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "157 965 156" заменить цифрами "170 639 474";
в строке "008 - Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья" цифры "26 663 470" заменить цифрами "32 168 499";
в строке "009 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "51 644 384" заменить цифрами "55 045 602";
в строке "010 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения" цифры "27 047 575" заменить цифрами "32 610 600";
в строке "011 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение государственного коммунального жилищного фонда" цифры "24 385 262" заменить цифрами "19 807 808";
в строке "012 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" цифры "14 709 965" заменить цифрами "10 692 465";
в строке "013 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "8 530 884" заменить цифрами "8 330 884";
строку "014 - Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков" исключить;
строку "018 - "Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Усть-Каменогорск в связи с проведением VII Форума Межрегионального сотрудничества Республики Казахстан и Российской Федерации" - -, 1 500 000, - -" исключить.
После строки "016 - "Формирование уставного капитала акционерного общества "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" дополнить строкой следующего содержания:
"
024 - Целевые трансферты на
развитие бюджету города Астаны на
увеличение уставного капитала
уполномоченной организации для
участия в строительстве
незавершенных объектов жилья с
участием дольщиков
0

1 000 000
023 - Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық техника сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 600 280
»;
«2010» деген бағанда:
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «157 965 156» деген сандар «170 639 474» деген сандармен ауыстырылсын;
«008 - «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген жолдағы «26 663 470» деген сандар «32 168 499» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «51 644 384» деген сандар «55 045 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«010 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «27 047 575» деген сандар «32 610 600» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «24 385 262» деген сандар «19 807 808» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «14 709 965» деген сандар «10 692 465» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «8 530 884» деген сандар «8 330 884» деген сандармен ауыстырылсын;
«014 - Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттер» деген жол алынып тасталсын;
«018 - Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы VII Өңіраралық ынтымақтастық Форумының өтуіне байланысты Өскемен қаласында абаттандыру және инфрақұрылымдарды жөндеу жұмыстарын жүргізуге нысаналы ағымдағы трансферттер» - -, 1 500 000, - -» деген жол алынып тасталсын;
«016 - Қазақстандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңарту мен дамыту орталығы» акционерлік қоғамының жарғылық капиталын қалыптастыру» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
024 - Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысатын аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері»
0

в строке "008 - Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья" цифры "26 663 470" заменить цифрами "32 168 499";
в строке "009 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "51 644 384" заменить цифрами "55 045 602";
в строке "014 - Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков":
цифру "0" заменить цифрами "7 000 000";
код бюджетной программы "014" заменить кодом "024";
в строке "010 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения" цифры "27 047 575" заменить цифрами "32 610 600";
в строке "012 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" цифры "14 709 965" заменить цифрами "10 692 465";
в строке "013 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "8 530 884" заменить цифрами "8 330 884";
после строки "090 - "Исследование в области строительства и жилищно-коммунального хозяйства" 20 000, 0, 0" дополнить строками следующего содержания:
"
019 - Проведение
оценки технического состояния
инженерных сетей
-
-
1 000 000
023 - Целевые текущие трансферты
бюджету городов Астаны и Алматы
на приобретение коммунальной
техники
1 600 280
".
Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«008 - «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» деген жолдағы «26 663 470» деген сандар «32 168 499» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «51 644 384» деген сандар «55 045 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«014 - Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттер» деген жолда:
«0» деген сан «7 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«014» деген бюджеттік бағдарламаның коды «024» деген кодпен ауыстырылсын;
«010 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «27 047 575» деген сандар «32 610 600» деген сандармен ауыстырылсын;
«012 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «14 709 965» деген сандар «10 692 465» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «8 530 884» деген сандар «8 330 884» деген сандармен ауыстырылсын;
«090 - Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы зерттеулер» 20 000, 0, 0» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
019 - Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
-
-
1 000 000
023 - Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық техника сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 600 280
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов