Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан, регулирующие деятельность микрофинансовых организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1458
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан, регулирующие деятельность микрофинансовых организаций", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 935.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Қазақстан Республикасының микроқаржылық ұйымдарының қызметін реттейтін кейбір заңнамалық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1458 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 935  қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының микроқаржылық ұйымдарының қызметін реттейтін кейбір заңнамалық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов