О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год (далее - План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2010 года № 1467
План законопроектных работ Правительства Республики
Казахстан на 2011 год
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.01.2011 № 58; от 23.05.2011 № 561; от 25.07.2011 № 853; от 31.08.2011 № 985; от 13.10.2011 № 1163; от 28.10.2011 № 1214; от 01.11.2011 № 1266; от 05.12.2011 № 1449; от 09.12.2011 № 1508; от 29.12.2011 № 1635; от 30.12.2011 № 1690; от 30.12.2011 № 1701; от 30.12.2011 № 1725 .
п/п
Наименование законопроекта
Государст-
венный
орган-
разработ-
чик
Срок представления
Лицо,
ответственное
за
качественную
разработку и
своевременное
внесение
законопроек-
тов
МЮ
Прави-
тельство
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственной
монополии
АЗК
Январь
Февраль
Март
Парсегов Б.А.
2.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.01.2011 № 58
3.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам социального
обеспечения
МТСЗН
Январь
Февраль
Апрель
Нусупова А.Б.
4.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам закрепления
компетенции государственных
органов на законодательном и
(или) подзаконных уровнях
МЮ
Февраль
Март
Май
Куставлетов
Д.Р.
5.
Исключена постановлением Правительства РК от 25.07.2011 № 853
6.
Исключена постановлением Правительства РК от 25.07.2011 № 853
7.
О внесении изменений и
дополнений в Закон
Республики Казахстан "О
валютном регулировании и
валютном контроле"
НБ (по
согласова-
нию)
Март
Апрель
Июнь
Акишев Д.Т.
8.
О республиканском бюджете на

Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.
3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1467 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2011 жылға арналған жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 № 58, 2011.05.23 N 561, 2011.07.25 № 853, 2011.08.31 N 985, 2011.10.13 N 1163, 2011.10.28 N 1214, 2011.11.01 N 1266, 2011.12.05 N 1449, 2011.12.09 N 1508, 2011.12.29 N 1635, 2011.12.30 N 1690, 2011.12.30 N 1701, 2011.12.30 N 1725 Қаулыларымен.
р/с
Заң жобасының атауы
Әзірлеуші мемлекеттік орган
Ұсыну мерзімі
Заң жобаларын сапалы әзірлеу және уақтылы енгізу үшін жауапты тұлға
Әділетмині
Үкімет
Парламент
1
2
3
4
5
6
7
1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік монополия мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҚА
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Б.А. Парсегов
2.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 № 58 Қаулысымен.
3.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
Ә.Б. Нүсіпова
4.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік органдардың құзыретін заңнамалық және (немесе) заңға тәуелді актілер деңгейінде бекіту  мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Ақпан
Наурыз
Мамыр
Д.Р. Құсдәулетов
5.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.25 № 853 Қаулысымен.
6.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.25 № 853 Қаулысымен.
7.
«Валюталық реттеу және валюталық бақылау туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰБ (келісім бойынша)
Наурыз
Сәуір
Маусым
Д.Т. Ақышев
8.

2012 - 2014 годы
МФ
Август
Август
Август
Кармазина
Л.М.
9.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам поддержки
использования возобновляемых
источников энергии
МИНТ
Апрель
Июнь
Сентябрь
Турганов Д.Н.
9-1.
О государственной поддержке
индустриально-инновационной
деятельности
МИНТ
Март
Июль
Сентябрь
Абдибеков Н.К.
9-2.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственной
поддержки индустриально-
инновационной деятельности
МИНТ
Март
Июль
Сентябрь
Абдибеков Н.К.
10.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государственной
молодежной политики
МОН
Июнь
Июль
Сентябрь
Сарыбеков
М.Н.
11.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2011 № 985
12.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2011 № 985
13.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2011 № 985
14.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам технического
регулирования и метрологии
МИНТ
Июнь
Июль
Сентябрь
Абдибеков
Н.К.
15.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам службы пробации
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Аманбаев А.Т.
16.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам исключения
противоречий, пробелов,
коллизий между нормами права
различных законодательных
актов и норм, способствующих
совершению коррупционных
правонарушений
МЮ
Июнь
Июль
Сентябрь
Куставлетов Д.Р.
17.
О телерадиовещании
МСИ
Март
Июнь
Октябрь
Уразов Н.Н.
18.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам телерадиовещания
МСИ
Март
Июнь
Октябрь
Уразов Н.Н.
19.
Исключена постановлением Правительства РК от 01.11.2011 № 1266
20.
Исключена постановлением Правительства РК от 01.11.2011 № 1266
21.
Исключена постановлением Правительства РК от 31.08.2011 № 985
22.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2011 № 1725
23.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2011 № 1725
24.
Исключена постановлением Правительства РК от 28.10.2011 № 1214
25.
О внесении изменений и
дополнений в Конституционный
Закон Республики Казахстан
"О судебной системе и
статусе судей Республики
Казахстан"
ВС (по
согласова-
нию)
Июль
Сентябрь
Ноябрь
Ташенова А.Д.
26.
О внесении изменений и
дополнений в Закон
Республики Казахстан "О
Высшем Судебном Совете
Республики Казахстан"
ВС (по
согласова-
нию)
Июль
Сентябрь
Ноябрь
Ташенова А.Д.
27.
О внесении дополнений в
Гражданский процессуальный
кодекс Республики Казахстан
ВС (по
согласова-
нию)
Июль
Сентябрь
Ноябрь
Ташенова А.Д.
28.

2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
Қаржымині
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Кармазина
9.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Сәуір
Маусым
Қыркүйек
Д.Н. Тұрғанов
9-1.
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау туралы
ИЖТМ
Наурыз
Шілде
Қыркүйек
Н.Қ.
Әбдібеков
9-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Наурыз
Шілде
Қыркүйек
Н.Қ.
Әбдібеков
10.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік жастар саясаты мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Маусым
Шілде
Қыркүйек
М.Н. Сарыбеков
11.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.31 N 985 Қаулысымен.
12.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.31 N 985 Қаулысымен.
13.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.31 N 985 Қаулысымен.
14.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне техникалық реттеу және метрология мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Н.Қ Әбдібеков
15.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Ә.Т. Аманбаев
16.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әр түрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қарама-қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Маусым
Шілде
Қыркүйек
Д.Р. Құсдәулетов
17.
Телерадио хабарларын тарату туралы
БАМ
Наурыз
Маусым
Қазан
Н.Н. Оразов
18.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне телерадио хабарларын тарату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БАМ
Наурыз
Маусым
Қазан
Н.Н. Оразов
19.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.11.01 N 1266 Қаулысымен.
20.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.11.01 N 1266 Қаулысымен.
21.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.08.31 N 985 Қаулысымен.
22.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 N 1725 Қаулыларымен.
23.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 N 1725 Қаулыларымен.
24.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.10.28 N 1214 Қаулысымен.
25.
«Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС
(келісім бойынша)
Шілде
Қыркүйек
Қараша
А.Д. Тәшенова
26.
«Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС
(келісім бойынша)
Шілде
Қыркүйек
Қараша
А.Д. Тәшенова
27.
Қазақстан Республикасының Азаматтық іс жүргізу кодексіне толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Шілде
Қыркүйек
Қараша
А.Д. Тәшенова
28.

Исключена постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1449
29.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам шифрованной связи
КНБ (по
согласова-
нию)
Август
Сентябрь
Ноябрь
Амрин Г.К.
29-1.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2011 № 1701.
29-2.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2011 № 1701.
30.
Исключена постановлением Правительства РК от 09.12.2011 № 1508
31.
О документах, удостоверяющих
личность гражданина
Республики Казахстан
МВД
Август
Октябрь
Декабрь
Куренбеков А.Ж.
32.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам документов,
удостоверяющих личность
гражданина Республики
Казахстан
МВД
Август
Октябрь
Декабрь
Куренбеков А.Ж.
33.
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2011 № 1690
34.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам обороны и воинской
службы
МО
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Курмангалиев
А.К.
35.
О воинской службе и статусе
военнослужащих
МО
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Громов С.Н.
36.
Исключена постановлением Правительства РК от 29.12.2011 № 1635
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
ВС - Верховный Суд Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МНГ - Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан

Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 N 1449 Қаулысымен.
29.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне шифрлық байланыс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰҚК
(келісім бойынша)
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Ғ.К. Әмірин
29-1.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 N 1701 Қаулыларымен.
29-2.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 N 1701 Қаулыларымен.
30.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.09 N 1508 Қаулысымен.
31.
Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттар туралы
ІІМ
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
А.Ж. Күреңбеков
32.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаттар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ІІМ
Тамыз
Қазан
Желтоқсан
А.Ж. Күреңбеков
33.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.30 N 1690 Қаулысымен.
34.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қорғаныс және әскери қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Ә.Қ. Құрманғалиев
35.
Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы
Қорғанысмині
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
С.Н. Громов
36.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.12.29 N 1635 Қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігі
БҚА - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
ЖС - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік      қорғау министрлігі
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
МГМ - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті