О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1156
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1493
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1156 "Отдельные вопросы подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 41, ст. 377) следующее дополнение:
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Установить, что должностные оклады (ставки) профессорско-преподавательского состава, руководящих работников Академии (ректор, вице-ректоры, руководители подразделений и их заместители) определяются с применением повышающих коэффициентов от 1,5 до 2,5 в пределах утвержденного фонда оплаты труда Академии.
Конкретный размер повышающего коэффициента к должностному окладу устанавливается дифференцированно в зависимости от категории должностей и в порядке, утверждаемом ректором Академии.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 11 қарашадағы № 1156 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1493 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік қызметшілерді даярлаудың, қайта даярлаудың және біліктілігін арттырудың жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 11 қарашадағы № 1156 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 41, 377-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
«4-1. Академияның профессор-оқытушылар құрамының, басшы қызметкерлерінің (ректор, вице-ректорлар, бөлімшелердің жетекшілері мен олардың орынбасарлары) лауазымдық жалақылары (ставкалары) Академияның бекітілген еңбекақы төлеу қоры шегінде 1,5-тен бастап 2,5-ке дейін арттыру коэффициенттерін қолдану арқылы айқындалады деп белгіленсін.
Лауазымдық жалақыға арттыру коэффициентінің нақты мөлшері лауазымдар санатына қарай сараланып және Академия ректоры бекітетін тәртіппен белгіленеді.».
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов