О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 867
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1496
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 867 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 407) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденным указанным постановлением:
в разделе 1. "Организационные мероприятия":
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1.7, цифры "30,834" и "12,5" заменить соответственно цифрами "29,101" и "10,767";
в строке, порядковый номер 1.8, цифры "90,122" и "30,109" заменить соответственно цифрами "90,487" и "30,474";
в строке, порядковый номер 1.10:
слова "11 млрд. 180" заменить словами "6 млрд. 818";
слова "7 млрд. 842" заменить словами "3 млрд. 480";
в строке, порядковый номер 1.11:
слова "6 млрд. 979" заменить словами "8 млрд. 872";
слова "2 млрд. 786" заменить словами "4 млрд. 679";
в разделе 4. "Информационно-разъяснительное обеспечение Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы":
в графе 6 строки "Итого: объем бюджетных средств на обеспечение Государственной программы жилищного строительства на 2008-2010 годы" цифры "281,175" и "87,700" заменить соответственно цифрами "277,338" и "83,863".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 867 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1496 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 867 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 407-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Ұйымдастыру іс-шаралары» деген 1-бөлімде:
6-бағанда:
реттік нөмірі 1.7-жолдағы «30,834» және «12,5» деген сандар тиісінше «29,101» және «10,767» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.8-жолдағы «90,122» және «30,109» деген сандар тиісінше «90,487» және «30,474» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.10-жолда:
«11 млрд. 180» деген сөздер «6 млрд. 818» деген сөздермен ауыстырылсын;
«7 млрд. 842» деген сөздер «3 млрд. 480» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.11-жолда:
«6 млрд. 979» деген сөздер «8 млрд. 872» деген сөздермен ауыстырылсын;
«2 млрд. 786» деген сөздер «4 млрд. 679» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын ақпараттық-түсіндіруді қамтамасыз ету» деген 4-бөлімде:
«Жиыны: Тұрғын үй құрылысын дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын қамтамасыз етуге арналған бюджет қаражатының көлемі» деген жолдың 6-бағанында «281,175» және «87,700» деген сандар тиісінше «277,338» және «83,863» деген сандармен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов