О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1297
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1502. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 448
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.05.2013 № 448 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 1297 "О нормативах распределения чистого дохода государственных предприятий на праве хозяйственного ведения" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 44, ст. 441) следующие дополнение и изменения:
в Правилах определения, согласования и утверждения нормативов распределения чистого дохода государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, утвержденных указанным постановлением:
в преамбуле слова "от 24 апреля 2004 года" заменить словами "от 4 декабря 2008 года";
подпункт 2) пункта 3 после слов "за отчетный год" дополнить словами "(с приложением копий платежных поручений о перечислении части чистого дохода за отчетный год и авансовых перечислениях)";
в пункте 10 слова "Комитет финансового контроля и государственных закупок Министерства" заменить словом "Министерство".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1297 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1502 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 448 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.05.2013 N 448 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шаруашылық жургізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысын бөлу нормативтері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 1297 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 44, 441-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысын бөлу нормативтерін белгілеу, келісу және бекіту ережесінде:
кіріспедегі «2004 жылғы 24 сәуірдегі» деген сөздер «2008 жылғы 4 желтоқсандағы» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы «туралы деректерді» деген сөздерден кейін «(есепті жыл үшін таза табыстың бір бөлігін аудару және аванстық аударымдар туралы төлем тапсырмаларының көшірмелерін қоса бере отырып)» деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақтағы «Министрліктің Қаржылық бақылау және мемлекеттік сатып алу комитеті» деген сөздер «Министрлік» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов