Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2009 года и использовании (доиспользовании) в 2010 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в 2009 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 150
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2009 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "3 702 354 223" заменить цифрами "3 734 263 617";
в подпункте 5) цифры "-721 000 000" заменить цифрами "-752 909 394";
в подпункте 6) цифры "721 000 000" заменить цифрами "752 909 394";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера" цифры "11 111 844" заменить цифрами "11 753 660";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "6 410 699" заменить цифрами "7 052 515";
в программе 029 "Создание информационной системы Казначейства" цифры "270 427" заменить цифрами "278 799";
в строке "Создание информационной системы Казначейства" цифры "270 427" заменить цифрами "278 799";
после программы 033 "Развитие автоматизированной интегрированной информационной системы "Электронные государственные закупки 70 070" дополнить программой следующего содержания:
"
035 Строительство и реконструкция объектов казначейства
3 723
в том числе на инвестиционные проекты
Алматинская область
Пристройка к зданию казначейства в городе Талдыкорган
3 723
";
в программе 036 "Модернизация информационных систем налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства" цифры "677 501" заменить цифрами "884 341";
в строке "Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства" цифры "677 501" заменить цифрами "884 341";

2009 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы мақсаттарын ұлғайту және 2009 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын 2010 жылы пайдалану (түгел пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 150 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 5-тармағына және 104, 111-баптарына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2009 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы мақсаттары ұлғайтылсын.
2. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшадағы «3 702 354 223» деген сандар «3 734 263 617» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-721 000 000» деген сандар «-752 909 394» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «-721 000 000» деген сандар «-752 909 394» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» функционалдық тобында «11 111 844» деген сандар «11 753 660» деген сандармен ауыстырылсын;
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі» әкімшісі бойынша «6 410 699» деген сандар «7 052 515» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру» бағдарламасында «270 427» деген сандар «278 799» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру» деген жолда «270 427» деген сандар «278 799» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Электрондық мемлекеттік сатып алу» автоматтандырылған интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту 70 070» деген бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
«
035 Қазынашылық объектілерін салу және реконструкциялау
3 723
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы
Талдықорған қаласының қазынашылық ғимаратына құрылыс жалғастыру
3 723
»;
036 «Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту» бағдарламасында «677 501» деген сандар «884 341» деген сандармен ауыстырылсын;
«Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту» деген жолда «677 501» деген сандар «884 341» деген сандармен ауыстырылсын;

в программе 040 "Строительство центров приема и обработки информации налоговых органов" цифры "550 543" заменить цифрами "594 030";
в строке "Строительство центров обработки информации Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан" цифры "550 543" заменить цифрами "594 030";
в программе 055 "Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга" цифры "20 312" заменить цифрами "399 706";
в строке "Создание и развитие информационной системы финансового мониторинга" цифры "20 312" заменить цифрами "399 706";
в функциональной группе 02 "Оборона" цифры "30 821 825" заменить цифрами "31 796 096";
по администратору 208 "Министерство обороны Республики Казахстан" цифры "9 634 613" заменить цифрами "10 608 884";
в программе 004 "Строительство объектов Вооруженных Сил" цифры "9 634 613" заменить цифрами "10 608 884";
в строке "Для служебного пользования" цифры "9 634 613" заменить цифрами "10 608 884";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифры "11 542 910" заменить цифрами "11 552 757";
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан" цифры "2 810 346" заменить цифрами "2 820 193";
в программе 006 "Развитие информационных систем" цифры "350 410" заменить цифрами "360 257";
в строке "Автоматизированная информационно-поисковая система "Контроль"" цифры "203 883" заменить цифрами "213 730";
в функциональной группе 04 "Образование" цифры "49 552 803" заменить цифрами "59 993 691";
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" цифры "49 334 831" заменить цифрами "59 744 321";
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки" цифры "6 845 463" заменить цифрами "11 237 823";
в строке "Строительство школы-интернат на 250 мест для детей с проблемами зрения в городе Есик Алматинской области" цифры "403 465" заменить цифрами "1 029 815";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального учебного центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой отрасли на 700 ученических мест в городе Атырау Атырауской области" цифры "569 904" заменить цифрами "1 580 778";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области" цифры "1 000 000" заменить цифрами "1 016 307";

040 «Салық органдарының ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру» бағдарламасында «550 543» деген сандар «594 030» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ақпаратты қабылдау және өңдеу орталықтарын құру» деген жолда «550 543» деген сандар «594 030» деген сандармен ауыстырылсын;
055 «Қаржылық бақылау жүргізудің ақпараттық жүйесін құру және дамыту» бағдарламасында «20 312» деген сандар «399 706» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қаржылық бақылау жүргізудің ақпараттық жүйесін құру және дамыту» деген жолда «20 312» деген сандар «399 706» деген сандармен ауыстырылсын;
02 «Қорғаныс» функционалдық тобында «30 821 825» деген сандар «31 796 096» деген сандармен ауыстырылсын;
208 «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі» әкімшісі бойынша «9 634 613» деген сандар «10 608 884» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қарулы Күштердің объектілерін салу» бағдарламасында «9 634 613» деген сандар «10 608 884» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызмет бабында пайдалану үшін» деген жолда «9 634 613» деген сандар «10 608 884» деген сандармен ауыстырылсын;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында «11 542 910» деген сандар «11 552 757» деген сандармен ауыстырылсын;
201 «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі» әкімшісі бойынша «2 810 346» деген сандар «2 820 193» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ақпараттық жүйелерді дамыту» бағдарламасында «350 410» деген сандар «360 257» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бақылау» автоматтандырылған ақпараттық-іздестіру жүйесі» деген жолда «203 883» деген сандар «213 730» деген сандармен ауыстырылсын;
04 «Білім беру» функционалдық тобында «49 552 803» деген сандар «59 993 691» деген сандармен ауыстырылсын;
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» әкімшісі бойынша «49 334 831» деген сандар «59 744 321» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарламасында «6 845 463» деген сандар «11 237 823» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы Есік қаласында 250 орынды көзі нашар көретін балаларға арналған мектеп-интернат салу» деген жолда «403 465» деген сандар «1 029 815» деген сандармен ауыстырылсын;
«Атырау облысы Атырау қаласында мұнай-газ саласы үшін техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын дайындау және қайта даярлау бойынша 700 оқушылық орынға арналған аймақаралық кәсіптік оқу орталығын салу» деген жолда «569 904» деген сандар «1 580 778» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында 700 орындық машина жасау саласы үшін техникалық қызмет көрсету және өңдеу саласындағы қызметкерлерді даярлау мен қайта даярлауға арналған өңіраралық кәсіби орталығын салу» деген жолда «1 000 000» деген сандар «1 016 307» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Республиканская школа-интернат для одаренных детей в городе Астане" цифры "1 391 297" заменить цифрами "1 467 072";
после строки "Строительство общежития Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева в районе пересечения улиц А. Иманова и А. Пушкина (ул. А.Янушкевича, дом 6) в г. Астане 597 415" дополнить строками следующего содержания:
"
г. Алматы
Реконструкция комплекса зданий РГКП "Центральная научная библиотека"
714 494
";
после строки "Строительство общежития Каспийского технологического университета имени Ш.Есенова г. Актау 200 000" дополнить строками следующего содержания:
"
Карагандинская область
Строительство школы-интерната для детей с проблемами зрения
на 250 мест в городе Караганде Карагандинской области
86 125
";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе Павлодарской области), расположенный на пересечении улиц Беркимбаева-Московская, площадью 8,0 гектаров" цифры "16 020" заменить цифрами "1 867 285";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли на 700 мест в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области" цифры "916 362" заменить цифрами "927 532";
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования" цифры "41 279 640" заменить цифрами "47 296 770";
после строки "Строительство интеллектуальной школы Первого Президента Республики Казахстан на 1000 мест в городе Усть-Каменогорск Восточно-Казахстанской области 203 970" дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство средней школы на 400 мест в поселке Холодный ключ
города Семипалатинск Восточно-Казахстанской области
22 272
";
в строке "Строительство детского сада на 240 мест южнее улицы С.Сейфуллина города Астаны" цифры "246 940" заменить цифрами "477 282";
в строке "Строительство детского сада на 240 мест в районе пересечения улиц № 24 и № 37 в городе Астане" цифры "320 365" заменить цифрами "499 310";
в строке "Строительство санаторного детского сада на 240 мест в поселке Комсомольский в городе Астане" цифры "463 900" заменить цифрами "554 873";

«Астана қаласындағы дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат» деген жолда «1 391 297» деген сандар «1 467 072» деген сандармен ауыстырылсын;
«Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті үшін Астана қаласы А.Иманов және А. Пушкин көшелерінің қиылысы аймағында (А.Янушкевич көшесі, 6-үй) жатақхана салу 597 415» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Алматы қаласы
«Қазақстан Республикасының орталық ғылыми кітапхансы» РМҚК ғимараттарының кешенін реконструкциялау
714 494
»;
«Ақтау қаласындағы Ш.Есенов атындағы Каспий технология университетінің жатақхана құрылысы 200 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Қарағанды облысы
Қарағанды облысының Қарағанды қаласында көру қабілетінің проблемалары бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернат салу
86 125
»;
«Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша регионаралық кәсіби орталығын салу» деген жолда «16 020» деген сандар «1 867 285» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында өңдеу саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды даярлау және қайта даярлауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталық салу» деген жолда «916 362» деген сандар «927 532» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «41 279 640» деген сандар «47 296 770» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қ. 1000 оқушыға арналған Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің интеллектуалды мектебін салу 203 970» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Холодный ключ кентінде 400 орындық орта мектеп салу
22 272
»;
«Астана қаласы С.Сейфуллин көшесінің оңтүстігінде 240 орынға арналған балабақша салу» деген жолда «246 940» деген сандар «477 282» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының № 24 және № 37 көшелері қиылысының аймағында 240 орынға арналған балабақша салу» деген жолда «320 365» деген сандар «499 310» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының Комсомол кентіндегі 240 орындық санаторийлық балабақшаның құрылысы» деген жолда «463 900» деген сандар «554 873» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Строительство детского сада на 240 мест южнее пр. Н.Тлендиева (вдоль ручья Сарыбулак) в г. Астане" цифры "476 000" заменить цифрами "546 000";
после строки "Строительство детского сада на 280 мест в районе застройки жилого комплекса юго-восточнее поселка Коктал города Астаны 371 280" дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство детского сада на 240 мест в поселке Комсомольский
города Астаны

«Астана қаласы Н.Тілендиев даңғылының оңтүстігінде (Сарыбұлақ өзенінің бойында) 240 орынға арналған балабақша салу» деген жолда «476 000» деген сандар «546 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласы Көктал кентінің оңтүстік шығыс тұрғын үй кешені ауданында 280 орындық балабақша салу 371 280» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласының Комсомольский поселкесінде 240 орындық балабақша салу

345 800
Строительство детского сада на 240 мест в районе улиц Алматы-Акмешит
№ 23 города Астаны
329 895
Строительство детского сада на 280 мест по ул. Кубрина в г. Астане
262 109
Строительство детского сада на 240 мест с бассейном в районе поселка
Коктал-1 города Астаны
342 305
Строительство детского сада на 240 мест в районе поселка Коктал-2
города Астаны
275 834
Строительство детского сада на 240 мест с бассейном по улице
Белякова в городе Астаны
381 359
";

345 800
Астана қаласының Алматы - Ақмешіт - № 23 көшелері ауданында 240 орындық балабақша салу
329 895
Астана қаласы Кубрин көшесінің бойынан 240 орынға арналған балабақша салу
262 109
Астана қаласы Көктал-1 кентінің ауданында бассейні бар 240 орынға арналған балабақша салу
342 305
Астана қаласы Көктал-2 кентінің ауданында 240 орынға арналған бала бақша салу
275 834
Астана қаласы Беляков көшесінің бойынан бассейні бар 240 орынға арналған балабақша салу
381 359
»;

после строки "Строительство профессионально-технического лицея на 800 мест в городе Астане (по аграрному и строительному профилю в районе жилого массива Промышленный) 664 530" дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство средней школы на 1200 мест в районе проспекта Тлендиева
города Астаны
333 910
Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне Юго-Восток
(левая сторона ул. Мактумкули) города Астаны
10
Строительство средней школы на 1200 мест в поселке Ильинка города
Астаны
301 569
Строительство средней школы на 1200 мест в районе гаражного
кооператива (Степной) города Астаны
367 853
Строительство средней школы на 1200 мест в районе южнее проспекта
Тлендиева города Астаны
387 415
Строительство школы на 800 посадочных мест в районе Коктал-2 города
Астаны
462 498
Строительство профессиональной школы на 800 мест Район Сары-Арка в
городе Астане (по строительному профилю)
185 466
Строительство специализированного профессионально-технического лицея
на 300 мест в г. Астане. Внеплощадочные инженерные сети и
благоустройство
78 244
";
в строке "Строительство средней школы № 24 на 1200 ученических мест в городе Шымкент Южно-Казахстанской области" цифры "222 300" заменить цифрами "422 300";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне Кайтпас-1 (Сауле) города Шымкента Южно-Казахстанской области" цифры "220 000" заменить цифрами "553 972";
в строке "Строительство средней школы на 1200 ученических мест в микрорайоне Казыгурт города Шымкента Южно-Казахстанской области" цифры "152 833" заменить цифрами "301 388";
в строке "Строительство средней школы на 1200 ученических мест в поселке Турлан города Шымкент Южно-Казахстанской области" цифры "182 562" заменить цифрами "359 626";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в поселке Кайтпас 2 города Шымкента Южно-Казахстанской области" цифры "150 000" заменить цифрами "350 000";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне "Самал" в городе Ленгер Толебийского района Южно-Казахстанской области" цифры "165 989" заменить цифрами "253 952";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в селе Шубарсу Ордабасинского района Южно-Казахстанской области" цифры "99 795" заменить цифрами "279 572";
после строки "Строительство профессионально-технического лицея на 360 ученических мест с общежитием на 180 мест в селе Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области 363 082" дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство средней школы имени Н.Арапова на 300 мест в селе
Каратас Байдибекского района Южно-Казахстанской области

«Астана қаласында 800 орындық кәсіптік-техникалық лицей салу (Промышленный тұрғын ауданында аграрлық және құрылыс бағыты бойынша) 664 530» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласының Тілендиев даңғылы ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
333 910
Астана қаласының Оңтүстік-шығыс шағын ауданында (Махтұмқұлы көшесінің сол жағы) 1200 орындық орта мектеп салу
10
Астана қаласының Ильинка ауылында 1200 орындық орта мектеп салу
301 569
Астана қаласының Қойма кооперативі ауданында (Степной) 1200 орындық орта мектеп салу
367 853
Астана қаласының Тілендиев даңғылының оң жақ ауданында 1200 орындық орта мектеп салу
387 415
Астана қаласының Көктал - 2 ауданында 800 орындық мектеп салу
462 498
Астана қаласында Сары-Арқа ауданында 800 орындық кәсіптік мектеп салу (құрылыс бейіні бойынша)
185 466
Астана қаласында 300 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей салу (инженерлік желілер)
78 244
»;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласындағы 1200 орындық № 24 орта мектеп құрылысы» деген жолда «222 300» деген сандар «422 300» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Қайтпас-1 (Сәуле) шағын ауданында 1 200 орындық орта мектеп салу» деген жолда «220 000» деген сандар «553 972» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы Қазығұрт ауданында орналасқан 1200 оқушыға арналған орта мектептің құрылысы» деген жолда «152 833» деген сандар «301 388» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Тұрлан ауылындағы 1200 орындық орта мектеп құрылысы» деген жолда «182 562» деген сандар «359 626» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Қайтпас-2 шағын ауданында 1200 оқушыға арналған орта мектеп салу» деген жолда «150 000» деген сандар «350 000» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Төле би ауданының Ленгер қаласындағы «Самал» шағын ауданындағы 1200 орындық орта мектеп құрылысы» деген жолда «165 989» деген сандар «253 952» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Шұбарсу ауылында 1200 орындық орта мектеп салу» деген жолда «99 795» деген сандар «279 572» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы Шаян ауылында 180 орындық жатақханасы бар 360 орындық кәсіптік-техникалық лицей салу 363 082» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданының Қаратас ауылында 300 орындық Н. Арапов атындағы орта мектебін салу

43 000
";
после строки "Строительство новых объектов образования 19 826 833, 32 799 548, 34 990 843" дополнить администратором бюджетных программ и строками следующего содержания:
"
226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
31 398
026 Строительство и реконструкция объектов образования
31 398
Южно-Казахстанская область
Строительство спортивного и лекционного зала на ранее отведенном
земельном участке на площади Аль-Фараби, № 3б Южно-Казахстанской
государственной медицинской академии в г. Шымкенте и строительство
4-х этажного учебного корпуса на своей территории, пл. Аль-Фараби,
№ 3б Южно-Казахстанской государственной медицинской академии в
г. Шымкенте
31 398
";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение" цифры "115 799 310" заменить цифрами "116 399 246";
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан" цифры "115 727 342" заменить цифрами "116 327 281";
в программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения" цифры "95 001 924" заменить цифрами "95 361 822";
после строки "Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса (взрослая поликлиника на 350 посещений в смену, детская поликлиника на 150 посещений в смену) на левобережье в городе Астане 196 558" дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса (взрослая
поликлиника на 350 посещений в смену, детская поликлиника на 150
посещений в смену) в микрорайоне Юго-Восток (правая сторона) в
городе Астане
359 898
";
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения" цифры "13 945 027" заменить цифрами "14 185 068";
в строке "Строительство лечебного корпуса на 150 коек при РГКП "Научный центр педиатрии и детской хирургии" в городе Алматы" цифры "903 683" заменить цифрами "905 987";
после строки "Строительство лечебного корпуса на 150 коек при РГКП "Научный центр педиатрии и детской хирургии" в городе Алматы 903 683" дополнить строкой следующего содержания:
"
Корректировка и проведение государственной вневедомственной
экспертизы проектно-сметной документации проекта строительства
спального корпуса Республиканского детского реабилитационного
центра «Балбулак» на 125 коек в городе Алматы
4 838
";
после строки "Строительство пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением РГКП НИИ травматологии и ортопедии в городе Астане 1 622 702" дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией
скорой помощи в городе Астане

43 000
»;
«Жаңа білім беру объектілерін салу 19 826 833, 32 799 548, 34 990 843» деген жолдан кейін бюджеттік бағдарлама әкімшісімен және мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
31 398
026 Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31 398
Оңтүстік Қазақстан облысы
Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы бұрын бөлінген жер учаскесіндегі спорт және лекция залдарының құрылысы және Шымкент қаласындағы мемлекеттік медициналық академиясының Әл-Фараби, 3б алаңындағы төрт қабатты
31 398
»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында «115 799 310» деген сандар «116 399 246» деген сандармен ауыстырылсын;
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» әкімшісі бойынша «115 727 342» деген сандар «116 327 281» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «95 001 924» деген сандар «95 361 822» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының сол жақ жағалауында амбулаториялық-емханалық кешен (бір ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, бір ауысымда 150 адам қабылдайтын балалар емханасы) салу 196 558» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Астана қаласының Оңтүстік-Шығыс шағын ауданында (оң жағы) амбулаториялық-емханалық кешен (бір ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, бір ауысымда 150 адам қабылдайтын балалар емханасы) салу
359 898
»;
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарламасында «13 945 027» деген сандар «14 185 068» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласындағы «Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» РМҚК жанынан 150 төсекке арналған емдеу корпусын салу» деген жолда «903 683» деген сандар «905 987» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласындағы «Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» РМҚК жанынан 150 төсекке арналған емдеу корпусын салу 903 683» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы қаласындағы 125 төсекке арналған «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығының жататын корпусы құрылысы жобасының жоба-сметалық құжаттамасын түзету және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама жүргізу
4 838
»;
«Астана қаласындағы Травмотология және ортопедия ҒЗИ РМКК-на қабылдау бөлімшесі бар 4 қабатты операциялық блокты жалғап салу 1 622 702» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласындағы жедел-жәрдем станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек көрсету ҒЗИ салу

223 218
Разработка проектно-сметной документации и проведение
вневедомственной государственной экспертизы на строительство
многопрофильной больницы на 300 коек при РГКП «Казахская
государственная медицинская академия» в городе Астане
9 681
";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение" цифры "6 291 293" заменить цифрами "6 333 635";
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" цифры "6 291 293" заменить цифрами "6 333 635";
в программе 011 "Создание единой информационной системы социально-трудовой сферы" цифры "568 659" заменить цифрами "606 269";
в строке "Создание единой информационной системы социально-трудовой сферы" цифры "568 659" заменить цифрами "606 269";
в программе 019 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения" цифры "5 722 634" заменить цифрами "5 727 366";
в строке "Строительство психоневрологического дома-интерната для детей на 200 мест в поселке Александровске города Кызылорда" цифры "1 178 256" заменить цифрами "1 181 112";
в строке "Строительство областного реабилитационного центра для инвалидов на 150 мест в поселке Александровске города Кызылорда" цифры "1 469 733" заменить цифрами "1 470 545";
в строке "Строительство психоневрологического дома-интерната для взрослых на 300 мест в поселке Александровске города Кызылорда" цифры "1 874 488" заменить цифрами "1 875 552";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "137 711 249" заменить цифрами "149 342 895";
по администратору 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" цифры "137 711 249" заменить цифрами "149 342 895";
в программе 010 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения" цифры "23 132 373" заменить цифрами "23 243 348";
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников" цифры "10 505 500" заменить цифрами "10 616 475";
после строки "Расширение и реконструкция водопроводных и канализационных сетей города Кызылорды Кызылординской области 2 567 200, 2 515 000, 2 318 000" дополнить строками следующего содержания:
"
Мангистауская область
Строительство собственной опреснительной установки мощностью 40000 м3 в сутки в рамках строительства внешней инфраструктуры Каспийского энергетического хаба

223 218
Астана қаласындағы «Қазақ мемлекеттік медициналық академиясы» РМҚК жанынан 300 төсекке арналған көп бейінді аурухана салуға арналған жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеу және ведомстводан тыс мемлекеттік сараптама жүргізу
9 681
»;
06 «Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» функционалдық тобында «6 291 293» деген сандар «6 333 635» деген сандармен ауыстырылсын;
213 «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі» әкімшісі бойынша «6 291 293» деген сандар «6 333 635» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Әлеуметтік-еңбек саласында бірыңғай ақпараттық жүйе құру» бағдарламасында «568 659» деген сандар «606 269» деген сандармен ауыстырылсын;
«Еңбек-әлеуметтік салада біртұтас ақпараттық жүйелер құру» деген жолда «568 659» деген сандар «606 269» деген сандармен ауыстырылсын;
019 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «5 722 634» деген сандар «5 727 366» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда қаласының Александровск кентіндегі балаларға арналған 200 орындық жүйкеневрологиялық интернат үйінің құрылысы» деген жолда «1 178 256» деген сандар «1 181 112» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда қаласының Александровск кентіндегі мүгедектерге арналған 150 орындық облыстық сауықтыру орталығының құрылысы» деген жолда «1 469 733» деген сандар «1 470 545» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда қаласының Александровск кентіндегі ересектерге арналған 300 орындық жүйкеневрологиялық интернат үйінің құрылысы» деген жолда «1 874 488» деген сандар «1 875 552» деген сандармен ауыстырылсын;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында «137 711 249» деген сандар «149 342 895» деген сандармен ауыстырылсын;
619 «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі» әкімшісі бойынша «137 711 249» деген сандар «149 342 895» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «23 132 373» деген сандар «23 243 348» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Ішкі көздер есебінен» кіші бағдарламасында «10 505 500» деген сандар «10 616 475» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылорда облысы Қызылорда қаласының су құбыры және кәріз желілерін кеңейту және реконструкциялау 2 567 200, 2 515 000, 2 318 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Маңғыстау облысы
Каспий энергетикалық хабының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде қуаты тәулігіне 40 000 м3 суды тұщыландырудың дербес қондырғысын салу

110 975
";
в программе 011 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда":
цифры "13 000 000" заменить цифрами "24 385 262";
после строки "в том числе на инвестиционные проекты:" дополнить строками следующего содержания:
"
город Астана
На приобретение квартир у застройщиков на объектах
строительства города Астаны
11 385 262
";
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства" цифры "14 858 046" заменить цифрами "14 875 546";
после строки "Строительство канализационных очистных сооружений города Туркестан Южно-Казахстанской области 350 000, 751 700" дополнить строками следующего содержания:
"
Мангистауская область
Строительство очистных сооружений производительностью 24000 м3
в рамках строительства внешней инфраструктуры Каспийского
энергетического хаба
17 500
";
в программе 013 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" цифры "8 412 975" заменить цифрами "8 530 884";
в строке "Реконструкция русла Ишим в городе Астане" цифры "3 458 710" заменить цифрами "3 525 962";
после строки "Организация судоходства по реке Есиль (1 очередь строительства от улицы Сары-Арка до резиденции Президента) в городе Астане 561 350, 789 112" дополнить строками следующего содержания:
"
Разработка проектно-сметной документации строительства второго
этапа Водно-зеленого бульвара
35 000
Строительство главной площади в городе Астане
15 657
";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифры "20 286 416" заменить цифрами "23 137 545";
по администратору 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан" цифры "17 848 398" заменить цифрами "19 522 095";
в программе 009 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта" цифры "7 050 102" заменить цифрами "8 723 799";
в строке "Строительство конькобежного стадиона в городе Астана" цифры "2 864 374" заменить цифрами "3 949 137";
в строке "Реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой ледового раскаточного катка":
цифры "2 754 539" заменить цифрами "3 036 184";

110 975
»;
011 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
«13 000 000» деген сандар «24 385 262» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде инвестициялық жобаларға:» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласы
Астана қаласының құрылыс объектілеріндегі құрылыс салушылардан пәтерлер сатып алу
11 385 262
»;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «14 858 046» деген сандар «14 875 546» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының кәріздік тазарту құрылыстарын салу 350 000, 751 700» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Маңғыстау облысы
Каспий энергетикалық хабының сыртқы инфрақұрылымын жүргізу шеңберінде қуаты 24 000 мз тазалау қондырғыларының құрылысы
17 500
»;
013 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «8 412 975» деген сандар «8 530 884» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында Есіл өзенінің арнасын реконструкциялау» деген жолда «3 458 710» деген сандар «3 525 962» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының Есіл өзенінде кеме қатынасын ұйымдастыру» (Сары-Арқа көшесінен Қазақстан Республикасы Президентінің резиденциясына дейінгі құрылыстың 1-ші кезеңі) 561 350, 789 112» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Сулы-жасыл бульвардың екінші кезеңі құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
35 000
Астана қаласындағы Бас алаң құрылысы
15 657
»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» функционалдық тобында «20 286 416» деген сандар «23 137 545» деген сандармен ауыстырылсын;
205 «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі» әкімшісі бойынша «17 848 398» деген сандар «19 522 095» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «7 050 102» деген сандар «8 723 799» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласында коньки тебу стадионын салу» деген жолда «2 864 374» деген сандар «3 949 137» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан» спорт сарайына жаттығу мұз айдынын жалғап салып қайта жаңғырту» деген жолда:
«2 754 539» деген сандар «3 036 184» деген сандармен ауыстырылсын;

после строки "Реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой ледового раскаточного катка 2 754 539" дополнить строкой следующего содержания:
"
Разработка проектно-сметной документации и начало строительства
теннисного комплекса в городе Астане
307 289
";
по администратору 206 "Министерство культуры и информации Республики Казахстан" цифры "86 149" заменить цифрами "410 547";
после строки "Министерство культуры и информации Республики Казахстан 86 149" дополнить бюджетной программой следующего содержания:
"
006 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры
324 398
в том числе на инвестиционные проекты:
г. Астана
Строительство Дворца творчества "Шабыт" в городе Астане
324 398
";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" цифры "2 351 869" заменить цифрами "3 204 903";
в программе 015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны" цифры "2 351 869" заменить цифрами "3 204 903";
после строки "Художественно-декоративные работы фасада зданий "Панорама ставки Абылай-хана 19 908" дополнить строкой следующего содержания:
"
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
853 034
";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование" цифры "66 717 286" заменить цифрами "68 801 644";
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" цифры "66 717 286" заменить цифрами "68 801 644";
в программе 024 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы" цифры "64 562 850" заменить цифрами "66 647 208";
в строке "Реконструкция магистральных и распределительных тепловых сетей города Алматы" цифры "5 000 000" заменить цифрами "5 067 874";
в строке "Расширение и реконструкция ТЭЦ-2, тепловых сетей и электросетевых объектов города Астаны" цифры "2 170 650" заменить цифрами "2 280 972";
в строке "Расширение и реконструкция ТЭЦ-2 с установкой котлоагрегатов ст. № 7, 8, турбоагрегатов ст. № 5, 6 и водогрейной котельной города Астаны" цифры "17 500 000" заменить цифрами "18 418 030";
в строке "Строительство ПС 110/10 кВ "Коктем-2" мощностью 2x63 МВА в городе Астане" цифры "500 000" заменить цифрами "525 313";

«Қазақстан» спорт сарайына жаттығу мұз айдынын жалғап салып қайта жаңғырту 2 754 539» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Астана қаласындағы теннис кешенінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу
307 289
»;
206 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі» әкімшісі бойынша «86 149» деген сандар «410 547» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі 86 149» деген жолдан кейін мынадай бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
006 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
324 398
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласы
Астана қаласындағы "Шабыт" шығармашылық сарайын салу
324 398
»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы» әкімшісі бойынша «2 351 896» деген сандар «3 204 903» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту» бағдарламасында «2 351 896» деген сандар «3 204 903» деген сандармен ауыстырылсын;
«Абылай хан ставкасының панорамасы» ғимаратының қосбетіне жүргізген көркемдік-декоративтік жұмыстар 19 908» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Щучинск-Бурабай курорттық аймағындағы инфрақұрылымды дамыту
853 034
»;
09 «Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында «66 717 286» деген сандар «68 801 644» деген сандармен ауыстырылсын;
231 «Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі» әкімшісі бойынша «66 717 286» деген сандар «68 801 644» деген сандармен ауыстырылсын;
024 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында «64 562 850» деген сандар «66 647 208» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы қаласының магистралдық және ішкі жылу желілерін қайта құру» деген жолда «5 000 000» деген сандар «5 067 874» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының ЖЭО-2, жылу желілері мен әлектр желі объектілерін кеңейту және қайта жаңарту» деген жолда «2 170 650» деген сандар «2 280 972» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласының № 7, 8 ст.қазанды агрегаттарын, № 5, 6 ст.турбоагрегаттарын құру мен ЖЭО-2 және су жылыту қазандығын кеңейту және қайта жаңарту» деген жолда «17 500 000» деген сандар «18 418 030» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана қаласындағы қуаттылығы 2x63 МВА «Көктем-2" 110/10 кВ ҚС құрылысы» деген жолда «500 000» деген сандар «525 313» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Реконструкция и расширение тепловых сетей в г. Жанаозен Мангистауской области" цифры "2 250 000" заменить цифрами "3 055 319";
после строки "Строительство ГПП-4Г и линии электропередачи в г. Актау Мангистауской области 266 556" дополнить строками следующего содержания:
"
Строительство линии электропередачи напряжением 110 кВ и ПС 110/10
в рамках строительства внешней инфраструктуры Каспийского
энергетического хаба
136 500
Строительство магистрального газопровода с установкой АГРС от
газопровода "Жанаозен-Актау" в рамках строительства внешней
инфраструктуры Каспийского энергетического хаба
21 000
";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "142 203 563" заменить цифрами "142 719 890";
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" цифры "135 364 992" заменить цифрами "135 774 333";
в программе 011 "Строительство, реконструкция и оснащение ветеринарных лабораторий, биохранилища и здания подведомственного учреждения" цифры "919 699" заменить цифрами "1 016 448";
в строке "Приведение в соответствии с требованиями международных стандартов зданий и ветеринарных лабораторий Республики Казахстан" цифры "919 699" заменить цифрами "1 016 448";
в программе 029 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения" цифры "8 764 298" заменить цифрами "9 054 166";
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников" цифры "8 391 743" заменить цифрами "8 681 611";
после строки "Реконструкция системы водоснабжения сельских населенных пунктов от Жетысайского группового водопровода Махтааральского района Южно-Казахстанской области (1-этап) 297 730" дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция (сегментация) Дарбазинского группового водопровода
Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
24 862
Реконструкция Жетысайского группового водопровода Махтааральского
района Южно-Казахстанской области
175 607
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского
района Южно-Казахстанской области
9 447
Реконструкция водоснабжения районного центра Отрарского района
Южно-Казахстанской области
53 369
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди
Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных
пунктов Коныртерек, Батырбек, Егиндикудук
24 686
Реконструкция Тургенского группового водопровода в Енбекшиказахском
районе Алматинской области (2 очередь строительства 3 пусковой
комплекс. Остаточные объемы работ (поселок Акши, Маловодное,
Таутурген)

«Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының жылу жүйелерін кеңейту және қайта құру» деген жолда «2 250 000» деген сандар «3 055 319» деген сандармен ауыстырылсын;
«Маңғыстау облысы Ақтау қаласындағы электр беру желісі және 4Г-БТС құрылысы 266 556» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Каспий энергетикалық хабының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде кернеуі 110 кВ және 110/10 ҚС электр беру желісінің құрылысы
136 500
Каспий энергетикалық хабының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде «Жаңаөзен-Ақтау» газ құбырынан АГБС қоса магистральды газ құбырын салу
21 000
»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында «142 203 563» деген сандар «142 719 891» деген сандармен ауыстырылсын;
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша «135 364 992» деген сандар «135 774 333» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Ветеринариялық зертханаларды, биосақтау орны мен ведомстволық бағыныстағы мекеменің ғимаратын салу, реконструкциялау және жарақтандыру» бағдарламасында «919 699» деген сандар «1 016 448» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының ғимараттарын және ветеринарлық зертханаларын халықаралық стандарттар талаптарына сәйкес келтіру» деген жолда «919 699» деген сандар «1 016 448» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау» бағдарламасында «8 764 298» деген сандар «9 054 166» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Ішкі көздер есебінен» кіші бағдарламасында «8 391 743» деген сандар «8 681 611» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы Жетісай топтық су құбырынан елді мекендерді сумен жабдықтау жүйелерін қайта құру (1 кезең) 297 730» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтық су торабын қайта жаңарту (сегменттеу)
24 862
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жетісай қаласында су құбыры желілерін қайта жаңарту
175 607
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Тасты-Шу топтық су торабын қайта жаңарту
9 447
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының орталығын сумен жабдықтауды қайта құру
53 369
Атырау облысы Құрманғазы ауданында Қоңыртерек, Батырбек, Егіндіқұдық қоныс жерлеріне қосу арқылы Қоянды топтық су құбырының 3 кезегін салу
24 686
Алматы облысы Енбекшіқазақ ауданындағы Түрген топтық су құбырын қайта жаңғырту. (Құрылыстың 2 кезегі 3-қосылу комплексі. Жұмыстың қалдық көлемі. Ақши, Маловодное, Таутүрген мекендері)

1 897
";
в программе 031 "Реконструкция гидротехнических сооружений" цифры "11 296 940" заменить цифрами "11 304 940";
в строке "Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области" цифры "1 135 086" заменить цифрами "1 143 086";
в программе 044 "Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики" цифры "2 475 570" заменить цифрами "2 490 294";
в подпрограмме 016 "За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "860 972" заменить цифрами "875 696";
в строке "Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики" цифры "860 972" заменить цифрами "875 696";
по администратору 234 "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" цифры "6 838 571" заменить цифрами "6 945 557";
в программе 014 "Модернизация гидрометеорологической службы" цифры "465 708" заменить цифрами "572 694";
после строки "Разработка ПСД и строительство здания для комплексной лаборатории экологического мониторинга в г. Темиртау 247 361" дополнить строками следующего содержания:
"
г. Астана
Завершение строительства Национального центра метеорологии МООС
в городе Астане
106 986
";
в функциональной группе 13 "Прочие" цифры "36 485 363" заменить цифрами "38 551 248";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан" цифры "20 388 971" заменить цифрами "22 454 856";
в программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан" цифры "20 388 971" заменить цифрами "22 454 856";
после строки "Очистка водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны 2 800 000, 5 592 550" дополнить строкой следующего содержания:
"
Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и
реализации продукции животноводства на территории села Красноярка
Целиноградского района Акмолинской области
979 918
";
в строке "Ангар для воздушного судна А-320" цифры "1 658 291" заменить цифрами "1 793 409";
после строки "Развитие инфраструктуры в резиденции "Қызылжар" 386 000" дополнить строками следующего содержания:
"
Крытый гараж на 400 легковых автомобилей с вспомогательными
помещениями на левом берегу р. Ишим
265 870
Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления
делами Президента Республики Казахстан

1 897
»;
031 «Гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау» бағдарламасында «11 296 940» деген сандар «11 304 940» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысының Панфилов ауданындағы Қорғас өзеніндегі магистральды каналдарға қосылған біріккен «Достық» гидроторабы» деген жолда «1 135 086» деген сандар «1 143 086» деген сандармен ауыстырылсын;
044 «Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту» бағдарламасында «2 475 570» деген сандар «2 490 294» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен» кіші бағдарламасында «860 972» деген сандар «875 696» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту» деген жолда «860 972» деген сандар «875 696» деген сандармен ауыстырылсын;
234 «Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау» әкімшісі бойынша «6 838 571» деген сандар «6 945 557» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту» бағдарламасында «465 708» деген сандар «572 694» деген сандармен ауыстырылсын;
«Теміртау қаласындағы экологиялық мониторингтің кешенді зертханасы үшін ғимараттың ЖСҚ әзірлеу және салу 247 361» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Астана қаласы
Астана қаласындағы Қоршағанортаминінің Ұлттық метеорология орталығының құрылысын аяқтау
106 986
»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында «36 485 363» деген сандар «38 551 248» деген сандармен ауыстырылсын;
694 «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы» әкімшісі бойынша «20 388 971» деген сандар «22 454 856» деген сандармен ауыстырылсын;
008 «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарламасында «20 388 971» деген сандар «22 454 856» деген сандармен ауыстырылсын;
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту 2 800 000, 5 592 550» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Ақмола облысы Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру, қайта өңдеу және сату бойынша ауыл шаруашылығы кластері
979 918
»;
«А-320 әуе кемесіне арналған ангар» деген жолда «1 658 291» деген сандар «1 793 409» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қызылжар» резиденциясының инфрақұрылымын дамыту 386 000» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Есіл өзенінің сол жағалауындағы қосалқы орын-жайлары бар 400 жеңіл автомашинаға арналған жабық гараж
265 870
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешені

630 026
Строительство детского сада на 240 мест
51 147
Проектирование и строительство котельной для детского сада
на 240 мест в городе Астане
3 806
";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (ДСП).
3. Местным исполнительным органам в 2010 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2009 году, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года:

630 026
240 орындық бала-бақша салу
51 147
Астана қаласында 240 орындық бала-бақшаға арналған қазандықты жобалау және салу
3 806
»;
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға 2 қосымшаға (ҚПҮ) сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жергілікті атқарушы органдар 2009 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдықтары есебінен 2010 қаржы жылы:

1) по целевым трансфертам на развитие на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошлого финансового года согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
2) по целевым текущим трансфертам на сумму неиспользованного и х остатка на начало текущего финансового года.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2010 года № 150
Увеличение годовых плановых назначений соответствующих
бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2009 года
Функциональная
группа
Наименование
Утвержденный
бюджет
на 2010 год
Сумма,
тыс. тенге
Сумма,
тыс. тенге
Администратор
Программа
Подпро-
грамма
1
2
3
4
5
Итого:
385 276 934

1) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігінің сомасына нысаналы даму трансферттері бойынша;
2) ағымдағы қаржы жылының басына олардың пайдаланылмаған қалдығының сомасына ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша пайдалансын (түгел пайдалансын).
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 1 наурыздағы
№ 150 қаулысына
1-қосымша
2009 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті
бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы мақсаттарын ұлғайту
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
1
2
3
Барлығы:

-40 612,0
010
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-12 415,0
005
За счет внутренних источников
-12 415,0
Реконструкция системы объектов водоснабжения и
водоотведения города Кокшетау
-12 415,0
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и (или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного
-24 810,1
Актюбинская область
-95 657,3
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-85 657,3
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-85 657,3
Реконструкция системы водоснабжения города Алга
Алгинского района Актюбинской области
-12 682,6
Реконструкция сетей и сооружений водопровода в селе
Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
-32 342,8
Реконструкция магистрального водовода к "селу Иргиз -
селу Тельман - селу Коминтерн" Иргизского района
Актюбинской области
-40 631,9
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-10 000,0
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-10 000,0
Строительство городской поликлиники на 500 посещений
в смену в районе "Авиагородок" города Актобе
Актюбинской области
-10 000,0
Алматинская область
-27 321,3
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-1 471,3
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-1 471,3
Реконструкция и строительство системы водоснабжения
села Бекболат Ашекеев Карасайского района Алматинской
области
-1 471,3
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-25 850,0
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-25 500,0
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и (или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда
-350,0
Атырауская область
-49 759,0
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-49 759,0
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-49 759,0
Строительство и реконструкция и водопроводных сетей
населенных пунктов Индерского района Атырауской
области

-40 612,0
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-12 415,0
005
Ішкі көздер есебінен
-12 415,0
Көкшетау қаласының сумен жабдықтау және су бұру объектілерін реконструкциялау
-12 415,0
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-24 810,1
Ақтөбе облысы
-95 657,3
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-85 657,3
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-85 657,3
Ақтөбе облысы Алға ауданы Алға қаласының сумен қамтамасыз ету жүйесін реконструкциялау
-12 682,6
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылының су құбыры желілерін және ғимараттарын реконструкциялау
-32 342,8
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы "Ырғыз ауылы - Тельман ауылы - Коминтерн ауылы " магистралды су тарту құбырын реконструкциялау
-40 631,9
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-10 000,0
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге
-10 000,0
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының "Авиагородок" ауданында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
-10 000,0
Алматы облысы
-27 321,3
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-1 471,3
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері реконструкциялау қайта жаңғырту
-1 471,3
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-25 850,0
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-25 500,0
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және(немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-350,0
Атырау облысы
-49 759,0
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-49 759,0
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-49 759,0
Атырау облысы Индер ауданының елді мекендерінің су құбыры желілерін салу мен қайта құру

-3 966,5
Строительство водоочистных сооружений и водопроводных
сетей в ауле X. Ергалиева Исатайского района
Атырауской области
-14 354,5
Блочные водоочистные сооружения и внутрипоселковые
водопроводные сети в поселке городского типа
Индерборский Индерского района Атырауской области
-31 438,0
Восточно-Казахстанская область
-329 807,4
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-5 563,4
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-5 563,4
Реконструкция водопроводных сетей в селах Косагаш-
Мадениет-Бидайык Аягозского района Восточно-
Казахстанской области
-5 535,6
Реконструкция поселкового водопровода с водозабором
в селе Сарыарка Аягозского района Восточно-
Казахстанской области
-27,8
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-89,7
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-89,7
Строительство средней школы на 400 мест в поселке
Холодный ключ города Семипалатинск Восточно-
Казахстанской области
-89,7
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-154 267,3
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-154 267,3
Строительство туберкулезной больницы на 50 коек
в селе Акжар Тарбагатайского района Восточно-
Казахстанской области
-101 492,3
Строительство районной больницы на 75 коек с
поликлиникой на 100 посещений в селе Аксуат
Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
-52 775,0
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-169 887,0
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-2 781,6
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и (или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда
-219,3
119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на расходы развития
в рамках реализации стратегии региональной занятости
и переподготовки кадров
-166 886,1
Строительство канализационных сетей и очистных
сооружений в с. Кокпекты
-166 886,1
Жамбылская область

-3 966,5
Атырау облысы Исатай ауданы Х.Ерғалиев ауылының су тазарту қондырғылары мен су құбырлары желілерін салу
-14 354,5
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кентіндегі шығырлы су тазартқыш құрылыстары және кент ішіндегі су құбыр желілері
-31 438,0
Шығыс Қазақстан облысы
-329 807,4
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-5 563,4
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-5 563,4
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының Қосағаш, Мәдениет, Бидайық селоларындағы су құбыры желілерін реконструкциялау
-5 535,6
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Сарыарқа ауылындағы бас тоғанды кенттік су құбырын реконструкциялау
-27,8
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-89,7
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейомотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-89,7
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Холодный ключ кентінде 400 орындық орта мектеп салу
-89,7
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-154 267,3
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін
-154 267,3
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақжар ауылында 50 төсектік туберкулез ауруханасын салу
-101 492,3
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақсуат ауылында 100 адам қабылдайтын емханасы бар 75 төсектік аудандық аурухана салу
-52 775,0
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-169 887,0
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 781,6
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-219,3
119
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде даму шығындарына берілетін нысаналы даму трансферттері
-166 886,1
Көкпекті селосында кәріз желілері мен тазарту құрылыстарын салу
-166 886,1
Жамбыл облысы

-131 574,0
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-18 316,4
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-18 316,4
Реконструкция систем водоснабжения аула Бельбасар
Шуского района Жамбылской области
-30,0
Реконструкция системы водоснабжения села Толе би
Шуского района Жамбылской области (2 очередь)
-18 056,4
Восстановление водопроводных сетей и водозаборных
сооружений аула Жанажол Шуского района Жамбылской
области
-30,0
Восстановление систем водоснабжения и водозаборных
сооружений села Кумозек Мойынкумского района
Жамбылской области
-200,0
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-82 566,1
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-82 566,1
Строительство школы имени Макатаева на 780 мест в
селе Толе би Шуйского района Жамбылской области
-82 566,1
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-30 025,0
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-30 025,0
Строительство районной поликлиники на 250 посещений
в смену в селе Аса Жамбылского района Жамбылской
области
-30 025,0
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-666,5
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и (или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда
-666,5
Западно-Казахстанская область
-4 237,9
215
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
-1 233,2
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
транспортной инфраструктуры
-1 233,2
Реконструкция автодороги "Жампиты Каратобе" в
Западно-Казахстанской области
-1 233,2
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-3 004,7
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-3 004,7
Карагандинская область
-44 406,3
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан

-131 574,0
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-18 316,4
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-18 316,4
Жамбыл облысы Шу ауданы Белбасар ауылының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
-30,0
Жамбыл облысы Шу ауданы Төле би ауылының сумен қамтамасыз ету жүйесін (2 кезегі) реконструкциялау
-18 056,4
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңа жол ауылының су құбырларын және су шығару ғимараттарын қалпына келтіру
-30,0
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Құмөзек ауылының сумен қамтамасыз ету жүйелерін және су шығару имараттарын қалпына келтіру
-200,0
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-82 566,1
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-82 566,1
Жамбыл облысы Шу ауданы Төле би ауылында 780 оқушыға арналған М.Мақатаев атындағы мектеп салу
-82 566,1
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-30 025,0
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге
-30 025,0
Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Аса ауылында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салу
-30 025,0
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-666,5
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-666,5
Батыс Қазақстан облысы
-4 237,9
215
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
-1 233,2
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-1 233,2
Батыс Қазақстан облысында "Жымпиты-Қаратөбе" автожолын реконструкциялау
-1 233,2
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-3 004,7
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-3 004,7
Қарағанды облысы
-44 406,3
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі

-36 306,5
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-36 306,5
Реконструкция водопроводных сетей села Аппаз
Каркаралинского района Карагандинской области
-20 249,1
Строительство водопроводных сетей села Теректы
Каркаралинского района Карагандинской области
-16 057,4
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-8 099,8
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-8 099,8
Кызылординская область
-346 307,7
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-40 856,9
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-40 856,9
Реконструкция системы водоснабжения населенного
пункта Бесарык Жанакорганского района Кызылординской
области
-25 038,5
Реконструкция и расширение систем водоснабжения
и водоотведения в поселке Тасбогет Кызылординской
области (2-й этап)
-4 673,7
Реконструкция и расширение систем водоснабжения в
населенном пункте Сейфуллина Сырдарьинского района
Кызылординской области
-11 028,7
Реконструкция существующих водопроводных сетей города
Казалинска и кент Айтеке би Казалинского района
Кызылординской области (2 этап)
-116,0
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-135 038,1
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-135 038,1
Строительство средней школы на 1248 мест в районе
нового моста "Арай" в городе Кызылорде Кызылординской
области
-135 038,1
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-18 469,8
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-18 469,8
Строительство родильного дома на 80 коек с женской
консультацией на 100 посещений в смену в городе
Байконур Кызылординской области
-18 469,8
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
-83 939,1
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
-83 939,1
Перевод теплоисточников и жилого сектора в городе
Кызылорде на попутный газ
-83 939,1

-36 306,5
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-36 306,5
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Аппаз ауылындағы су құбырлар жүйелерін реконструкциялау
-20 249,1
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Теректі ауылындағы су құбырлар
жүйелерін салу
-16 057,4
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-8 099,8
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-8 099,8
Қызылорда облысы
-346 307,7
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-40 856,9
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-40 856,9
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Бесарық елді мекенінің сумен жабдықтау желісін реконструкциялау
-25 038,5
Қызылорда облысы Тасбөгет кентінің сумен жабдықтау және субұрма желілерін кеңейту мен реконструкциялау (2-кезеңі)
-4 673,7
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Сейфуллин елді мекеніндегі сумен Қамту жүйесін реконструкциялау және кеңейту
-11 028,7
Қызылорда облысы Қазалы ауданы мен Қазалы қаласы Әйтеке-би кентінде қазір бар су құбыры желілерін реконструкциялау (2 кезеңі)
-116,0
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-135 038,1
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-135 038,1
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының "Арай" жаңа көпір ауданының маңында 1248 оқушыға арналған мектеп салу
-135 038,1
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-18 469,8
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге
-18 469,8
Қызылорда облысының Байқоңыр қаласында бір ауысымда 100 адам қабылдайтын әйелдер консультациясы бар 80 төсектік перзентхана салу
-18 469,8
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
-83 939,1
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-83 939,1
Қызылорда қаласындағы жылыту көздері мен жеке секторды ілеспе газға көшіру
-83 939,1

619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-68 003,8
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-10 927,3
010
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-35 161,0
005
За счет внутренних источников
-35 161,0
Расширение и реконструкция водопроводных и
канализационных сетей города Кызылорды
Кызылординской области
-4 167,9
Реконструкция существующих водопроводных и
канализационных систем города Кызылорды
Кызылординской области
-30 993,1
119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на расходы развития
в рамках реализации стратегии региональной занятости
и переподготовки кадров
-21 915,5
Реконструкция систем водоснабжения в н.п. Мадениет
Жалагашского района Кызылординской области
-18 263,6
Реконструкция водопроводной сети н.п. Аламесек
Жалагашского района Кызылординской области
-3 651,9
Костанайская область
-17 157,1
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-7 111,6
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-7 111,6
Реконструкция водоснабжения из подземных источников
села Фурманово города Аркалыка Костанайской области
-7 111,6
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-10 045,5
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-10 045,5
Строительство средней школы с государственным языком
обучения на 900 мест в городе Рудном Костанайской
области
-10 045,5
Мангистауская область
-214 126,1
213
Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
-203 126,1
019
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов социального обеспечения
-203 126,1
Строительство здания Центра адаптации и интеграции
оралманов в городе Актау Мангистауской области
-203 126,1
215
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
-3 500,0
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
транспортной инфраструктуры
-3 500,0
Разработка проектно-сметной документации по
строительству автомобильной дороги "Подъезд к
Каспийскому энергетическому хабу" Мангистауской
области
-3 500,0

619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-68 003,8
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-10 927,3
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-35 161,0
005
Ішкі көздер есебінен
-35 161,0
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының су құбыры және кәріз желілерін кеңейту және реконструкциялау
-4 167,9
Қызылорда облысы Қызылорда қаласының қолданыстағы су құбыры және кәріз жүйелерін реконструкциялау
-30 993,1
119
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде даму шығындарына берілетін нысаналы даму трансферттері
-21 915,5
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Мәдениет елді мекенін сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
-18 263,6
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Аламесек елді мекенінің су құбырын реконструкциялау
-3 651,9
Қостанай облысы
-17 157,1
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-7 111,6
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-7 111,6
Қостанай облысы Арқалық қаласының Фурманов ауылында жер асты су көзінен жабдықтау және су тарату желілерін реконструкциялау
-7 111,6
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-10 045,5
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-10 045,5
Қостанай облысының Рудный қаласында 900 орындық мемлекеттік тілде оқытатын бассейнмен орта мектеп салу
-10 045,5
Маңғыстау облысы
-214 126,1
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
-203 126,1
019
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
-203 126,1
Маңғыстау облысының Ақтау қаласынан оралмандарды бейімдеу және шоғырландыру орталығының ғимаратын салу
-203 126,1
215
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
-3 500,0
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-3 500,0
Маңғыстау облысында «Каспий энергетикалық хабына кіреберіс» автомобиль жолын салу бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
-3 500,0

619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-7 500,0
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства
-7 500,0
Строительство очистных сооружений производительностью
24000 м3 в рамках строительства внешней
инфраструктуры Каспийского энергетического хаба
-7 500,0
Павлодарская область
-287 244,2
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-193 917,4
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-193 917,4
Строительство школы-интерната на 600 мест в селе
Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
-193 667,4
Строительство школы на 420 мест в селе Павлодарское
сельской зоны города Павлодара Павлодарской области
-198,4
Строительство школы с государственным языком обучения
на 420 мест в городе Павлодаре Павлодарской области
-51,6
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-93 326,8
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-60 053,1
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
(или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда
-33 273,7
Южно-Казахстанская область
-358 335,9
212
Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан
-16 188,2
017
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения
-16 188,2
Завершение строительства в селе Мырзакент
Мактааральского района Южно-Казахстанской области
-10 373,0
Реконструкция водопроводной сети в городе Жетысай
Мактааральского района Южно-Казахстанской области
-3 558,8
Водоснабжение села Шолак-Корган Созакского района
Южно-Казахстанской области. 2-ая очередь
строительства
-2 256,4
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-224,2
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-224,2
Строительство средней школы на 1200 мест в городе
Ленгере Толебийского района Южно-Казахстанской
области
-0,4
Строительство средней школы на 1200 мест в селе
Шубарсу Ордабасинского района Южно-Казахстанской
области

619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-7 500,0
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-7 500,0
Каспий энергетикалық хабының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде өнімділігі 24 000 мЗ тазарту құрылыстарын салу
-7 500,0
Павлодар облысы
-287 244,2
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-193 917,4
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-193 917,4
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Баянауыл ауылында 600 орындық мектеп-интернат салу
-193 667,4
Павлодар облысы Павлодар қаласының Павлодар ауылдық аймағы ауылында 420 орындық мектеп салу
-198,4
Павлодар облысының Павлодар қаласында 420 орындық мемлекеттік тілде оқытатын мектеп салу
-51,6
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-93 326,8
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-60 053,1
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-33 273,7
Оңтүстік Қазақстан облысы
-358 335,9
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
-16 188,2
017
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-16 188,2
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Мырзакент елді мекеніндегі су құбырының құрылысын аяқтау
-10 373,0
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Жетісай қаласында су құбыры желілерін реконструкциялау
-3 558,8
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Шолақ-Қорған селосын сумен қамтамасыз ету. Құрылыстың 2-ші кезегі
-2 256,4
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-224,2
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-224,2
Оңтүстік Қазақстан облысы Төле би ауданының Ленгер қаласында 1200 орындық орта мектеп салу
-0,4
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Шұбарсу ауылында 1200 орындық  орта мектеп салу

-223,8
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-227 536,0
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения
-227 536,0
Строительство детской областной больницы на 300 коек
с поликлиникой на 240 посещений в смену в городе
Шымкент Южно-Казахстанской области
-227 536,0
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
-68 543,0
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для индустриально-
инновационной инфраструктуры
-68 543,0
Целевые трансферты областному бюджету ЮКО на развитие
инфраструктуры СЭЗ "Онтустик"
-68 543,0
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-45 844,5

-223,8
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-227 536,0
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге
-227 536,0
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласындағы ауысымда 240 адам қабылдайтын емханасы бар 300 төсектік облыстық балалар ауруханасын салу
-227 536,0
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
-68 543,0
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық-инновациялық инфрақұрылым үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-68 543,0
"Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағын дамытуға Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігіне дамуға берілетін мақсатты трансферттер
-68 543,0
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-45 844,5

009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-2 214,0
119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на расходы развития
в рамках реализации стратегии региональной занятости
и переподготовки кадров
-43 630,5
Строительство закрытого водовода из канала Ачинау ПК
117 до сельского округа Алпамыс Батыр с восстановле-
нием работоспособности МК Ачинау с ПК-0 по ПК-120 в
Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области

009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-2 214,0
119
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде даму шығындарына берілетін нысаналы даму трансферттері
-43 630,5
Оңтүстік Қазақстан облысының Сарыағаш ауданындағы ПК-0-ден ПК-120 дейін Ачинау МК жұмысын қалпына келтіре отырып, ПК 117 Ачинау арнасынан Алпамыс Батыр ауылдық округына дейін жабық су тартқыш салу

-27 404,0
Строительство котельной на 40 Гкал/час и тепловых
сетей в микрорайонах № 1 и № 2 города Туркестан
Южно-Казахстанской области
-741,3
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры микрорайонов "Самал 1" города Шымкент
сети электроснабжения микрорайона Самал 1 Южно-
Казахстанской области
-111,3
Строительство контейнерной площадки в городе Шымкент
Южно-Казахстанской области
-4 218,7
Реконструкция каналов Янги-Чек и Шымкентский (канал
Шымкентский корректировка), (канал Янги-чек
корректировка) город Шымкент Южно-Казахстанской
области

-27 404,0
Оңтүстік Қазақстан облысының Түркістан қаласында № 1 және № 2 шағын аудандардағы 40 Гкал/сағ. қазандық және жылу желілерін салу
-741,3
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының «Самал 1» шағын ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру, «Самал 1» шағын ауданын электрмен жабдықтау желісі
-111,3
Шымкент қаласындағы контейнерлік алаңшалар салу
-4 218,7
Шымкент қаласының Янги-Чек және Шымкент каналдарын реконструкциялау (Шымкент каналы, түзету), (Янги-чек каналы, түзету)

-11 155,2
г. Алматы
-27 692,8
215
Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
-24 473,1
028
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
транспортной инфраструктуры
-24 473,1
Строительство первой очереди метрополитена в городе
Алматы
-24 473,1
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
-3 211,8
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
-3 211,8
Реконструкция магистральных и распределительных
тепловых сетей города Алматы
-3 211,8
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-7,9
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-7,9
Строительство магистральных инженерных сетей жилых
комплексов, строящихся с участием дольщиков в городе
Алматы
-7,9
г. Астана
-6 748 423,9
205
Министерство туризма и спорта Республики
Казахстан
-0,6
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов
спорта
-0,6
Строительство конькобежного стадиона в городе Астане
-0,6
206
Министерство культуры и информации Республики
Казахстан
-66 483,7
006
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов
культуры
-66 483,7
Строительство универсального киноконцертного зала на
3500 мест в городе Астане
-12 044,1
Строительство Дворца творчества "Шабыт" в городе
Астане
-0,3
Строительство Зоны кратковременного отдыха для
жителей города Астаны на водохранилище реки Коянды
-54 439,3
225
Министерство образования и науки Республики
Казахстан
-79 316,4
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов образования и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов образования
-79 316,4
Строительство школы на 800 посадочных мест в районе
Коктал-2 города Астаны
-0,1
Строительство средней школы на 1200 мест в районе
гаражного кооператива (Степной) города Астаны
-21 454,5
Строительство средней школы на 1200 мест в микро-
районе Юго-Восток (левая сторона ул. Мактумкули)
города Астаны
-57 861,8
226
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан
-297 750,8
005
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения и областному
бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы
для сейсмоусиления объектов здравоохранения

-11 155,2
Алматы қаласы
-27 692,8
215
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
-24 473,1
028
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-24 473,1
Алматы қаласында метрополитен салу
-24 473,1
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
-3 211,8
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму траноферттері
-3 211,8
Алматы қаласының магистралдық және ішкі жылу желілерін реконструкциялау
-3 211,8
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-7,9
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-7,9
Алматы қаласында үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешендерінің магистральдық инженерлік желілерін салу
-7,9
Астана қаласы
-6 748 423,9
205
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
-0,6
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-0,6
Астана қаласында коньки тебу стадионын салу
-0,6
206
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
-66 483,7
006
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-66 483,7
Астана қаласында 3500 орынды әмбебап киноконцерт залын салу
-12 044,1
Астана қаласындағы "Шабыт" шығармашылық сарайын салу
-0,3
Қоянды өзенінің су қоймасында Астана қаласының тұрғындарына арналған қысқа мезімді демалыс аймағын салу
-54 439,3
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-79 316,4
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілет
-79 316,4
Астана қаласының Көктал - 2 ауданында 800 орындық мектеп салу
-0,1
Астана қаласының Қойма кооперативі ауданында (Степной) 1200 орындық орта
-21 454,5
Астана қаласының Оңтүстік-шығыс шағын ауданында (Махтұмқұлы көшесінің сол  жағы) 1200 орындық орта мектеп салу
-57 861,8
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-297 750,8
005
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге

-297 750,8
Строительство многопрофильного стационара на 360 коек
(левый берег) в городе Астане
-27 220,3
Строительство городской многопрофильной детской
больницы на 350 коек с консультативно-диагностической
поликлиникой на 250 посещений в смену в городе
Астане
-19 495,1
Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350 посещений в смену,
детская поликлиника на 150 посещений в смену) в
микрорайоне Юго-Восток (правая сторона) в городе
Астане

-297 750,8
Астана қаласында (сол жақ жағалау) 360 төсектік көп бейінді стационар салу
-27 220,3
Астана қаласында бір ауысымда 250 адам қабылдайтын консультациялық-диагностикалық емханасы бар 350 төсектік қалалық көп бейінді балалар ауруханасын салу
-19 495,1
Астана қаласының Оңтүстік-Шығыс шағын ауданында (оң жағы) амбулаториялық-емханалық кешен (бір ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, бір ауысымда 150 адам қабылдайтын балалар емханасы) салу

-175 536,8
Строительство центра крови в городе Астане
-75 498,6
231
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
-962 057,7
024
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы
-962 057,7
Расширение и реконструкция ТЭЦ-2, тепловых сетей и
энергосетевых объектов города Астаны
-156 078,4
Расширение и реконструкция ТЭЦ-2 с установкой
котлоагрегатов ст. № 7, 8, турбоагрегатов ст. 5, 6
и водогрейной котельной города Астаны
-805 979,3
233
Министерство индустрии и торговли Республики
Казахстан
-19 288,1
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы для индустриально-
инновационной инфраструктуры
-19 288,1
Строительство инфраструктуры новой промышленной зоны
(Индустриальный парк) в городе Астане
-19 288,1
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-5 323 526,6
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие,
обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
-115 295,8
Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам
гг. Астаны и Алматы на развитие, обустройство и
(или) приобретение инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
-115 295,8
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство
и (или) приобретение жилья государственного
коммунального жилищного фонда
-4 701 341,7
На приобретение квартир у застройщиков на объектах
строительства города Астаны
-4 286 941,7
Целевые трансферты областным бюджетам, бюджетам
гг. Астаны и Алматы на строительство и (или)
приобретение жилья государственного жилищного фонда
-414 400,0
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства
-42 100,9
Инженерные сети и благоустройство к первоочередным
объектам в городе Астане
-42 100,9
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и населенных пунктов
-464 788,2
Реконструкция русла реки Ишим в городе Астане
-453 444,5
Организация судоходства по реке Есиль в городе Астане
-834,7
Строительство главной площади в городе Астане
-10 509,0

-175 536,8
Астана қаласында қан орталығын салу
-75 498,6
231
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
-962 057,7
024
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-962 057,7
Астана қаласының ЖЭО-2, жылу желілері мен энергожелі объектілерін кеңейту және реконструкциялау
-156 078,4
Астана қаласының № 7, 8 ст.қазанды агрегаттарын, № 5,6 ст.турбоагрегаттарын құру мен ЖЭС-2 және су жылыту қазандығын кеңейту және реконструкциялау
-805 979,3
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
-19 288,1
015
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық-инновациялық инфрақұрылым үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-19 288,1
Астана қаласында жаңа өнеркәсіп аймағының инфрақұрылымын салу (Индустриялық парк)
-19 288,1
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-5 323 526,6
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-115 295,8
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-115 295,8
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-4 701 341,7
Астана қаласының құрылыс объектілеріндегі құрылыс салушылардан пәтерлер сатып алу
-4 286 941,7
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-414 400,0
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-42 100,9
Астана қаласындағы бірінші кезектегі объектілердің инженерлік желілері және абаттандыру
-42 100,9
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-464 788,2
Астана қаласында Есіл өзенінің арнасын реконструкциялау
-453 444,5
Астана қаласындағы Есіл өзенінде кеме қатынасын ұйымдастыру
-834,7
Астана қаласындағы Бас алаң құрылысы
-10 509,0