О Бурибаеве А.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 224
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бурибаева Аскара Исмаиловича вице-министром культуры Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.И. Бөрібаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 224 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Асқар Исмайылұлы Бөрібаев Қазақстан Республикасының Мәдениет вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов