О вопросах социально-предпринимательских корпораций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 266
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (далее - Комитет) передать в установленном законодательством порядке:
1) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс" равными долями по 50 (пятьдесят) процентов в коммунальную собственность Актюбинской и Западно-Казахстанской областей;
2) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу" равными долями по 50 (пятьдесят) процентов в коммунальную собственность города Алматы и Алматинской области;
3) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік" равными долями по 33,3333 (тридцать три целых три тысячи триста тридцать три десятитысячных) процента в коммунальную собственность Южно-Казахстанской, Кызылординской и Жамбылской областей;
4) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий" равными долями по 50 (пятьдесят) процентов в коммунальную собственность Мангистауской и Атырауской областей;
5) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Epтic" равными долями по 50 (пятьдесят) процентов в коммунальную собственность Восточно-Казахстанской и Павлодарской областей;
6) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" равными долями по 50 (пятьдесят) процентов в коммунальную собственность Костанайской и Северо-Казахстанской областей;
7) государственный пакет акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарқа" равными долями по 33,3333 (тридцать три целых три тысячи триста тридцать три десятитысячных) процента в коммунальную собственность города Астаны, Карагандинской и Акмолинской областей.
2. Акимам города Алматы и Алматинской области после принятия в коммунальную собственность государственного пакета акций акционерного общества "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу", совместно с Комитетом в установленном законодательством порядке обеспечить передачу пакета акций акционерного общества "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос" в республиканскую собственность.

Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 266 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (бұдан әрі - Комитет) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) «Батыс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 50 (елу) пайыздық тең үлестермен Ақтөбе және Батыс Қазақстан облыстарының коммуналдық меншігіне;
2) «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 50 (елу) пайыздық тең үлестермен Алматы қаласы және Алматы облысының коммуналдық меншігіне;
3) «Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 33,3333 (отыз үш бүтін он мыңнан үш мың үш жүз отыз үш) пайыздық тең үлестермен Оңтүстік Қазақстан, Қызылорда және Жамбыл облыстарының коммуналдық меншігіне;
4) «Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 50 (елу) пайыздық тең үлестермен Маңғыстау және Атырау облыстарының коммуналдық меншігіне;
5) «Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 50 (елу) пайыздық тең үлестермен Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстарының коммуналдық меншігіне;
6) «Тобыл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 50 (елу) пайыздық тең үлестермен Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстарының коммуналдық меншігіне;
7) «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін 33,3333 (отыз үш бүтін он мыңнан үш мың үш жүз отыз үш) пайыздық тең үлестермен Астана қаласы, Қарағанды және Ақмола облыстарының коммуналдық меншігіне берсін.
2. Алматы қаласы және Алматы облысының әкімдері «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін коммуналдық меншікке қабылдағаннан кейін Комитетпен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен «Қорғас» шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы» акционерлік қоғамы акцияларының пакетін республикалық меншікке беруді қамтамасыз етсін.

3. Акимам Актюбинской, Восточно-Казахстанской, Кызылординской, Западно-Казахстанской, Мангистауской, Южно-Казахстанской областей и города Алматы в установленном законодательством порядке после принятия в коммунальную собственность акций социально-предпринимательских корпораций, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5) пункта 1 настоящего постановления, обеспечить передачу в оплату уставных капиталов указанных социально-предпринимательских корпораций имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
4. Исключен постановлением Правительства РК от 15.07.2011 № 808.
5. Акимам областей, городов Астаны и Алматы, Комитету и Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
7. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 185 "О некоторых вопросах социально-предпринимательских корпораций".
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2010 года № 266
Перечень
имущества, передаваемого акимами областей и города Алматы в
оплату уставных капиталов социально-предпринимательских
корпораций
п/п
Наименование имущества
Местонахождение
Государ-
ственная
доля %
АО «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Батыс»
1
ТОО «Региональный индустриальный
технопарк «Актобе»
г. Актобе
30
2
ТОО «Троллейбусный парк»
г. Актобе
100
3
ТОО «Оптово-розничный рынок
сельскохозяйственных товаров
«Ел Ырысы»
г. Уральск
100
4
ТОО «Аксайский сельскохозяйственный
оптово-розничный рынок»
Западно-
Казахстанская
область,
г. Аксай,
Бурлинский район
100
5
ТОО «Жайык жарыгы»
г. Уральск
100
АО «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Жетісу»
6
ТОО «Казмедсервис»
г. Алматы
4,6
7
ТОО «Гэле»
г. Алматы
31
АО «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Оңтүстік»
8
ТОО «Архитектурный центр»
г. Кызылорда
100
АО «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Каспий»
9
АО «Инвестиционная компания
«Мангистау»
г. Актау
26,02
АО «Национальная компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Epтіc»
10
ТОО «Шыгысжарнама»
г. Усть-Каменогорск
100
11
ТОО «Региональный
научно-технологический парк «Алтай»
г. Усть-Каменогорск
23,08
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2010 года № 266
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан

3. Ақтөбе, Шығыс Қазақстан, Қызылорда, Батыс Қазақстан, Маңғыстау, Оңтүстік Қазақстан облыстарының және Алматы қаласының әкімдері осы қаулының 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) тармақшаларында көрсетілген әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың акцияларын заңнамада белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке қабылдағаннан кейін осы қаулыға қосымшаға сәйкес мүлікті көрсетілген әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталдарын төлеуге беруді қамтамасыз етсін.
4. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.07.15 N 808 Қаулысымен.
5. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, Комитет пен Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
7. «Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 185 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 266 қаулысына
қосымша
Облыстардың және Алматы қаласының әкімдері
әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық
капиталдарын төлеуге беретін мүліктің
тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Орналасқан жері
Мемлекеттік үлес, %
«Батыс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ
1
«Ақтөбе» өңірлік индустриялық технопаркі» ЖШС
Ақтөбе қ.
30
2
«Троллейбус паркі» ЖШС
Ақтөбе қ.
100
3
«Ел Ырысы» ауыл шаруашылығы тауарларының көтерме-бөлшек базары» ЖШС
Орал қ.
100
4
«Ақсай ауыл шаруашылығы көтерме-бөлшек базары» ЖШС
Батыс Қазақстан облысы, Ақсай қ., Бөрлі ауданы
100
5
«Жайық жарығы» ЖШС
Орал қ.
100
«Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ
6
«Қазмедсервис» ЖШС
Алматы қ.
4,6
7
«Гэле» ЖШС
Алматы қ.
31
«Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ
8
«Сәулет орталығы» ЖШС
Қызылорда қ.
100
«Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ
9
«Маңғыстау» инвестициялық компаниясы» АҚ
Ақтау қ.
26,02
«Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» АҚ
10
«Шығысжарнама» ЖШС
Өскемен қ.
100
11
«Алтай» өңірлік ғылыми-технологиялық паркі» ЖШС
Өскемен қ.
23,08
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 266 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
1) в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к коммунальной собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акмолинская область":
строку, порядковый номер 68-9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 68-10, следующего содержания:
"68-10. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка";
в разделе "г. Астана":
строку, порядковый номер 107-8, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 107-9, следующего содержания:
"107-9. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка";
в разделе "Алматинская область":
строку, порядковый номер 198-18, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 198-19, следующего содержания:
"198-19. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу";
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 292-56, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 292-57, следующего содержания:
"292-57. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Жетісу";
в разделе "Актюбинская область":
строку, порядковый номер 346-5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 346-6, следующего содержания:
"346-6. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс";
в разделе "Атырауская область":
строку, порядковый номер 384-4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 384-5, следующего содержания:
"384-5. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий";
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 495-10, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 495-11, следующего содержания:
"495-11. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс";
в разделе "Жамбылская область":
строку, порядковый номер 545-9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 545-10, следующего содержания:
"545-10. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік";
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 600-6, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 600-7, следующего содержания:

1. «Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
1) көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері коммуналдық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
«Ақмола облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 68-9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 68-10-жолмен толықтырылсын:
«68-10. «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Астана қаласы» бөлімінде:
реттік нөмірі 107-8-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 107-9-жолмен толықтырылсын:
«107-9. «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Алматы облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 198-18-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 198-19-жолмен толықтырылсын:
«198-19. «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Алматы қаласы» бөлімінде:
реттік нөмірі 292-56-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 292-57-жолмен толықтырылсын:
«292-57. «Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Ақтөбе облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 346-5-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 346-6-жолмен толықтырылсын:
«346-6. «Батыс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Атырау облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 384-4-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 384-5-жолмен толықтырылсын:
«384-5. «Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Шығыс Қазақстан облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 495-10-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 495-11-жолмен толықтырылсын:
«495-11. «Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Жамбыл облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 545-9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 545-10-жолмен толықтырылсын:
«545-10. «Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Батыс Қазақстан облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 600-6-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 600-7-жолмен толықтырылсын:

"600-7. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Батыс";
в разделе "Карагандинская область":
строку, порядковый номер 751-3, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 751-4, следующего содержания:
"751-4. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка";
в разделе "Кызылординская область":
строку, порядковый номер 768-4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 768-5, следующего содержания:
"768-5. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік";
в разделе "Костанайская область":
строку, порядковый номер 822-16, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 822-17, следующего содержания:
"822-17. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
в разделе "Мангистауская область":
строку, порядковый номер 871-5, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 871-6, следующего содержания:
"871-6. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Каспий";
в разделе "Павлодарская область":
строку, порядковый номер 967-17, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 967-18, следующего содержания:
"967-18. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Ертіс";
в разделе "Северо-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 1015-27, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 1015-28, следующего содержания:
"1015-28. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
в раздел "Южно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 1078-9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 1078-10, следующего содержания:
"1078-10. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Оңтүстік";
2) в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Алматинская область":
строку, порядковый номер 38-5, исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 237-43, исключить.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 377.

«600-7. «Батыс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Қарағанды облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 751-3-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 751-4-жолмен толықтырылсын:
«751-4. «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Қызылорда облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 768-4-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 768-5-жолмен толықтырылсын:
«768-5. «Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Қостанай облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 822-16-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 822-17-жолмен толықтырылсын:
«822-17. «Тобыл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Маңғыстау облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 871-5-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 871-6-жолмен толықтырылсын:
«871-6. «Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Павлодар облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 967-17-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 967-18-жолмен толықтырылсын:
«967-18. «Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Солтүстік Қазақстан облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 1015-27-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмүндағы реттік нөмірі 1015-28-жолмен толықтырылсын:
«1015-28. «Тобыл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 1078-9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 1078-10-жолмен толықтырылсын:
«1078-10. «Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы»;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
«Алматы облысы» бөлімінде:
реттік нөмірі 38-5-жол алынып тасталсын.
2. «Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігіне» бөлімінде:
реттік нөмірі 237-43-жол алынып тасталсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 377 Қаулысымен.

4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.

4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.