О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года № 198
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2010 года № 336
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2010 года № 198 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в абзаце втором пункта 1 слова "оказания материальной помощи жителям сел Кызылагаш и Егинсу" заменить словами "предоставления необходимой помощи жителям сел Кызылагаш, Егинсу и Актоган".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 198 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 336 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № 198 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың екінші абзацындағы «Қызылағаш және Егінсу ауылдарының тұрғындарына материалдық көмек көрсету» деген сөздер «Қызылағаш, Егінсу және Ақтоған ауылдарының тұрғындарына қажетті көмек көрсету» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов