О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2010 года № 467
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 3:
цифры "23136" заменить цифрами "23507";
цифры "19191" заменить цифрами "19562";
цифры "15313" заменить цифрами "15684";
после строки:
"Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан с
учетом его территориальных органов и подведомственных ему
государственных учреждений, в том числе:                    23136"
дополнить строкой следующего содержания:
"органы государственной противопожарной службы,       18149**
в том числе сотрудники органов государственной
противопожарной службы                              18133**";
Примечание дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"** - лимит штатной численности указан итоговый, с учетом центрального аппарата, ведомства, территориальных подразделений и подведомственных государственных учреждений Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 467 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 3-жолдың 3-бағанында:
«23136» деген сандар «23507» деген сандармен ауыстырылсын;
«19191» деген сандар «19562» деген сандармен ауыстырылсын;
«15313» деген сандар «15684» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:                     23136»  деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары,            18149**
оның ішінде мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері                                              18133**»;
Ескертпе мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«**-Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің орталық аппаратын, ведомствосын, аумақтық бөлімшелері мен ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерін ескере отырып, қорытынды штат санының лимиті көрсетілген».
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов