О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 486
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985 "Об образовании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 156; 2000 г., № 17, ст. 168; 2003 г., № 45, ст. 486; 2007 г., № 14, ст. 160) следующие изменения:
в Положении о Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 4 слово "торговли" заменить словами "новых технологий";
в пункте 8 слова "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан", "Министр иностранных дел Республики Казахстан", "Министр индустрии и торговли Республики Казахстан", "Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить словами "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан", "Государственный секретарь Республики Казахстан - Министр иностранных дел Республики Казахстан", "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан", "Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан";
в части второй пункта 18 слово "торговли" заменить словами "новых технологий".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 486 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Шетелдік инвесторлар кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы № 3985 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 18, 156-құжат; 2000 ж., № 17, 168-құжат; 2003 ж., № 45, 486-құжат; 2007 ж., № 14, 160-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі туралы ережеде:
4-тармақтағы «сауда» деген сөз «жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары», «Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі», «Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі», «Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары», «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі», «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі», «Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі» деген сөздермен ауыстырылсын;
18-тармақтың екінші абзацындағы «сауда» деген сөз «жаңа технологиялар» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев