О переименовании государственных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2010 года № 494. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2015 года № 925
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.11.2015 № 925 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные подразделения Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - учреждения) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Определить, что финансирование учреждений производится в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий год.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1755 «Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 49-50, ст. 590):
в перечне категорий типовых должностей начальствующего состава Комитета и соответствующих им предельных специальных званий, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «По управлениям Комитета УИС областей, городу Алматы»:
заголовок изложить в следующей редакции:
«По департаментам Комитета УИС областей, городу Астане, городу Алматы и Алматинской области»;
по всему тексту слово «управления» заменить словом «департамента»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
в перечне государственных учреждений - территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
по всему тексту слова «Управление» и «Управления» заменить словами «Департамент» и «Департамента»;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелерін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 494 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 925 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.11.2015 № 925 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аумақтық бөлімшелері - мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі - мекемелер) қайта аталсын.
2. Мекемелерді қаржыландыру тиісті жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүргізіледі деп айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № 1755 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 49-50, 590-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Комитеттің басшы құрамының үлгі лауазымдары санаттарының және оларға тиісті шекті арнайы атақтарының тізбесінде:
«Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ҚАЖ Комитетінің басқармалары бойынша» деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«ҚАЖ Комитетінің облыстар, Астана қаласы, Алматы қаласы және Алматы облысы департаменттері бойынша»;
бүкіл мәтін бойынша «басқарма» деген сөз «дерпартамент» деген сөзбен ауыстырылсын.
2) «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
бүкіл мәтін бойынша «басқармасы», «басқармасының» деген сөздер «департаменті», «департаментінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
3) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:

в графе 3 строки, порядковый номер 11, цифры «22055» заменить цифрами «22646».
4. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2010 года № 494
Перечень переименовываемых государственных учреждений -
территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Акмолинской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Акмолинской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
2. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Актюбинской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Актюбинской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
3. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
4. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Атырауской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Атырауской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
5. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
6. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Жамбылской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Жамбылской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
7. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Западно-Казахстанской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Западно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
8. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
9. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Кызылординской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Кызылординской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
10. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Костанайской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Костанайской области Комитета уголовно-исполнительной системы;

реттік нөмірі 11-жолдың 3-бағанында «22055» деген сандар «22646» деген сандармен ауыстырылсын.
4. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 мамырдағы
№ 494 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қайта аталатын аумақтық
бөлімшелері - мемлекеттік мекемелерінің
тізбесі
1. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Ақмола облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Ақмола облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
3. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
4. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Атырау облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
5. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
6. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Жамбыл облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Жамбыл облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
7. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
8. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қарағанды облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қарағанды облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
9. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қызылорда облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қызылорда облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
10. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қостанай облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қостанай облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;

11. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Мангистауской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Мангистауской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
12. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Павлодарской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Павлодарской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
13. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Северо-Казахстанской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Северо-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
14. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по Южно-Казахстанской области в Департамент уголовно-исполнительной системы по Южно-Казахстанской области Комитета уголовно-исполнительной системы;
15. Управление Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Астане в Департамент уголовно-исполнительной системы по городу Астане Комитета уголовно-исполнительной системы;
16. Отдел охраны и надзора Управления Комитета уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области в Отдел охраны и надзора Департамента уголовно-исполнительной системы по городу Алматы и Алматинской области Комитета уголовно-исполнительной системы.

11. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
12. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
13. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
14. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
15. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Астана қаласы бойынша басқармасы Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Астана қаласы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментіне;
16. Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша басқармасының күзет және бақылау бөлімі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің күзет және қадағалау бөліміне.