Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2010 года № 531
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2010 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июня 2010 года № 531
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет
средств негосударственных займов под государственные гарантии
на 2010 год
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 04.08.2010 № 785.
п/п
Наименование
проекта
Общая
стоимость
проекта
(тыс.
тенге)
Период
реализа-
ции
(годы)
Размер
государ-
ственной
гарантии
(тыс.
тенге)
Заемщик
1
Строительство
подстанции
500/220 кВ
«Алма» с
присоединением
к Национальной
электрической
сети
Казахстана
линиями
напряжением
500, 220 кВ

2010 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 7 маусымдағы № 531 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 7 маусымдағы
№ 531 қаулысымен
бекітілген
2010 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен мемлекеттік
емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын
инвестициялық жобалардың тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.08.04
N 785 Қаулысымен.
Р/с
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері (мың теңге)
Қарыз алушы
1
Қазақстан Ұлттық электр желісінің 500, 220 кВ кернеулі желілеріне жалғай отырып, 500/220 кВ «Алма» қосалқы станциясын салу