О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2010 года № 837
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения и изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении дополнения и изменений в
Указ Президента Республики Казахстан
от 13 апреля 2007 года № 314
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2007 года № 314 "О мерах по модернизации экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 11, ст. 120; № 38, ст. 430; 2008 г., № 24, ст. 226; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 49; № 27-28 ст. 234; № 29, ст. 249) следующие дополнение и изменения:
1) в Положении о Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в разделе 3. "Организация деятельности Государственной комиссии":
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Решениями Государственной комиссии в целях реализации поставленных перед ней задач создаются рабочие группы при Государственной комиссии.";
в пункте 13 слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словами "экономического развития и торговли";
2) ввести в состав Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Айтжанову                    - Министра экономического развития
Жанар Сейдахметовну            и торговли Республики Казахстан;
строки:
"Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич                Республики Казахстан",
"Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович             планирования Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич                Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан",
"Султанов                    - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович             Казахстан, заместитель председателя";
вывести из состава указанной комиссии Бишимбаева К.В.

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 тамыздағы № 837 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі  № 314 Жарлығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі
№ 314 Жарлығына толықтыру мен өзгерістер
енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 сәуірдегі № 314 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 11, 120-құжат; № 38, 430-құжат; 2008 ж., № 24, 226-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 49-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 29, 249-құжат) мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия туралы ережеде:
«Мемлекеттік комиссияның қызметін ұйымдастыру» деген 3-бөлімде:
мынадай мазмұнды 9-1-тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Мемлекеттік комиссияның шешімімен өзінің алдына қойылған міндеттерін іске асыру мақсатында Мемлекеттік комиссияның жанынан жұмыс топтары құрылады.»;
13-тармақта «Экономика және бюджеттік жоспарлау» деген сөздер «Экономикалық даму және сауда» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова           - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Жанар Сейдахметқызы   және сауда министрі;
мына:
«Исекешев           - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Әсет Өрентайұлы       министрі»,
«Сұлтанов           - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы     бюджеттік жоспарлау министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев           - Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің
Әсет Өрентайұлы       орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі»,
«Сұлтанов           - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы     көмекшісі, төрағаның орынбасары»;
көрсетілген комиссияның құрамынан Қ.У. Бишімбаев шығарылсын.

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев