О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2010 года № 845
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 162 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год" следующие изменение и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 31, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 38-1 и 38-2, следующего содержания:
"
38-1
О медиации
ВС (по
согласо-
ванию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
38-2
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам медиации
ВС (по
согласо-
ванию)
Июль
Октябрь
Декабрь
Ташенова А.Д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 тамыздағы № 845 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 наурыздағы № 162 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2010 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 31-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38-1 және 38-2-жолдармен толықтырылсын:
«
38-1
Медиация туралы
ЖС (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
А.Д. Тәшенова
38-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық   актілеріне медиация мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЖС (келісім бойынша)
Шілде
Қазан
Желтоқсан
А.Д. Тәшенова
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов