О прекращении требований Правительства Республики Казахстан к заемщикам, ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 1 января 2010 года, по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 865
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прекратить требования Правительства Республики Казахстан к заемщикам, ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 1 января 2010 года, по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан на общую сумму 1556918951 (один миллиард пятьсот пятьдесят шесть миллионов девятьсот восемнадцать тысяч девятьсот пятьдесят один) тенге, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить прекращение акционерным обществом "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" требований к заемщикам, ликвидированным по состоянию на 1 января 2010 года, в соответствии с законодательством Республики Казахстан по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов Правительства Республики Казахстан на общую 1556918951 (один миллиард пятьсот пятьдесят шесть миллионов девятьсот  восемнадцать тысяч девятьсот пятьдесят один) тенге, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 сентября 2010 года № 865
Перечень
заемщиков-юридических лиц акционерного общества "Фонд
финансовой поддержки сельского хозяйства" к которому
прекращаются требования Правительства Республики Казахстан
по кредитам, переданным ранее на баланс акционерного общества
"Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства" на основании
Указа Президента Республики Казахстан и отдельных актов
Правительства Республики Казахстан, ликвидированным в
соответствии с законодательством Республики Казахстан
по состоянию на 1 января 2010 года
тенге
Наименование
заемщика
Остаток
задол-
женнос-
ти
в том числе:
согласно:
поста-
новле-
нию
Прави-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Казах-
стан
от
28.05.
1996
года
651
поста-
нов-
лению
Прави-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Казах-
стан
от
14.12.
1995
года
1719
Указу
Пре-
зи-
дента
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
от
24.02.
1994
года
1578
за-
конам
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
о
рес
пуб-
ли-
кан-
ском
бюд-
жете
на
1995,
1996,
1997
годы
на
ока-
зание
фи-
нан-
совой
помо-
щи
крес-
тьян-
ским
фер-
мер-
ским
хо-
зяй-
ствам
за-
конам
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
о
рес-
пуб-
ли-
кан-
ском
бюд-
жете
на
1996,
1997
годы
на
под-
держ-
ку
сель-
ского
хо-
зяй-
ства
на
осно-
ве
ли-
зинга
пос-
та-
нов-
лению
Пра-
ви-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
от
04.08.
1997
года
1209
пос-
та-
нов-
лению
Пра-
ви-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
от
09.06.
1997
года
№ 938
пору-
чение
Пра-
ви-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
о
вы-
деле-
нии
де-
неж-
ных
сред-
ств
АО
"Пав-
ло-
дар-
трак-
тор"
на
сумму
245
млн.
тенге
поста-
новле-
ниям
Пра-
ви-
тель-
ства
Рес-
пуб-
лики
Ка-
зах-
стан
от
09.04.
1997
года
№ 513
и
29.05.
1997
года
№ 901
поста-
новле-
нию
Прави-
тель-
ства
Рес-
публи-
ки
Казах-
стан
от
21.07.
1997
года
1141
задол-
жен-
ность
хозяй-
ств по
полу-
ченной
в
лизинг
техни-
ки по
вен-
герс-
кой
техно-
логии
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Акмолинская
ТОО
"Ауылтех-
сервис"
1 250 000
-
1 250 000
-
-
КТ
"Абдыкалыков
и К"

2010 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын "Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры" акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің талаптарын тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 865 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңының 35-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2010 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры» акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалпы сомасы 1556918951 (бір миллиард бес жүз елу алты миллион тоғыз жүз он сегіз мың тоғыз жүз елу бір) теңге талаптары тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры» акционерлік қоғамының 2010 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры» акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің жалпы сомасы 1556918951 (бір миллиард бес жүз елу алты миллион тоғыз жүз он сегіз мың тоғыз жүз елу бір) теңге талаптарын тоқтатуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 865 қаулысына
қосымша
2010 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған қарыз алушыларға Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жекелеген актілерінің негізінде бұрын «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры» акционерлік қоғамының теңгеріміне берілген кредиттер бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің талаптары тоқтатылатын қарыз алушы заңды тұлғалардың тізбесі
теңге
Қарыз алушының атауы
Берешек қалдығы
оның ішінде
мыналарға сәйкес
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 28.05.1996 жылғы № 651 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 14.12.1995 жылғы № 1719 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1994 жылғы 24 ақпандағы № 1578 Жарлығы
1995, 1996, 1997 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес шаруа және фермер қожалықтарына қаржылай көмек көрсету
1995, 1996, 1997 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауыл шаруашылығын лизинг негізінде қолдау
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 04.08.1997 жылғы № 1209 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 09.06.1997 жылғы № 938 қаулысы
"Павлодартрактор" АҚ жалпы сомасы 245 млн. теңге бөлу туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің тапсырмасы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 09.04.1997 жылғы № 513 және 29.05.1997 жылғы № 901 қаулылары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 21.07.1997 жылғы № 1141 қаулысы
Шаруашылықтардың Венгрия технологиясы бойынша лизингке алынған техника бойынша берешегі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ақмола
"Ауылтехсервис" ЖШС
1 250 000
-
1 250 000
-
-
"Абдыкалыков и К" КС

79 390 546
141 906 523
149 058 285
44 901 256
58 874 227
30 767 569
15 281 934
33 931 794
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ПК - производственный кооператив
ЗАО - закрытое акционерное общество
КТ - коммандитное товарищество
ГП - государственное предприятие
АОЗТ - акционерное общество закрытого типа
СПК - сельскохозяйственный производственный кооператив
СХП - сельскохозяйственное предприятие
СХО - сельскохозяйственная организация
ОЮЛ - объединение юридических лиц
ЧСП - частное сельскохозяйственное предприятие
КСХП - кооператив сельскохозяйственных предприятий
КГП - кооперативное государственное предприятие
ПХВ - предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
ПХТ - полное хозяйственное товарищество
КП - коммандитное предприятие
СПО - сельскохозяйственное производственное объединение
СК - сельский кооператив
АООТ - акционерное общество открытого типа
АО - акционерное общество
АКХ - Ассоциация крестьянских хозяйств
ПТ - полное товарищество
АФХ - Ассоциация фермерских хозяйств
КХ - крестьянское хозяйство

79 390 546
141 906 523
149 058 285
44 901 256
58 874 227
30 767 569
15 281 934
33 931 794
Ескертпе: аббревиатуралардың толық атаулары
ӨК   - өндірістік кооператив
ЖАҚ  - жабық акционерлік қоғам
КС   - командиттік серіктестік
МК   - мемлекеттік кәсіпорын
ЖҮАҚ - жабық үлгідегі акционерлік қоғам
АШӨК - ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
АШК  - ауыл шаруашылығы кәсіпорны
АШҰ  - ауыл шаруашылығы ұйымы
ЗТБ  - заңды тұлғалар бірлестігі
ЖАК  - жеке ауылшаруашылығы кәсіпорны
АШКК - ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының кооперативі
КМК  - кооперативтік мемлекеттік кәсіпорын
ШЖҚ  - шаруашылық жүргізу құқығындағы
ЖШС  - жауапкершілігі шектеулі серікестік
ТШС  - толық шаруашылық серікестік
КК   - командиттік кәсіпорын
АӨБ  - ауыл шаруашылығы өндірістік бірлестігі
АК   - ауылдық кооператив
АҮАҚ - ашық үлгідегі акционерлік қоғам
АҚ   - акционерлік коғамы
ШҚҚ  - шаруа қожалықтарының қауымдастығы
ТС   - толық серіктестік
АФҚ  - фермер қожалықтарының қауымдастығы
ШҚ   — шаруа қожалығы