О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2010 года № 911
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586 «О составе совета директоров акционерного общества «Өркен» следующие изменения и дополнения:
в заголовке и подпункте 1) пункта 1 слово «Өркен» заменить словами «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
в приложении к указанному постановлению:
в заголовке слово «Өркен» заменить словами «Назарбаев Интеллектуальные школы»;
строки:
«Бишимбаев                    - помощник Президента Республики
Куандык Валиханович             Казахстан»,
«Кармазина                    - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна                планирования Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Султанов                     - помощник Президента
Бахыт Турлыханович              Республики Казахстан»,
«Кармазина                    - вице-министр финансов Республики
Лена Магауяновна                Казахстан»;
дополнить строками следующего содержания:
«Ашимбаев                     - заместитель Руководителя
Маулен Сагатханович             Администрации Президента Республики
Казахстан»,
«Саринжипов                   - президент некоммерческого
Аслан Бакенович                 акционерного общества «Назарбаев
Университет».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 586 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қыркүйектегі № 911 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өркен» акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы № 586 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтың 1) тармақшасындағы «Өркен» деген сөз «Назарбаев Зияткерлік мектептері» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада:
тақырыбындагы «Өркен» деген сөз «Назарбаев Зияткерлік мектептері» деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
«Бишімбаев               - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы         көмекшісі»,
«Кармазина               - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы           және бюджеттік жоспарлау вице-министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Сұлтанов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы          көмекшісі»,
«Кармазина               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы           вице-министрі»;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«Әшімбаев                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мәулен Сағатханұлы         Әкімшілігі Басшысының орынбасары»,
«Сәрінжіпов              - «Назарбаев, Университеті» коммерциялық
Аслан Бәкенұлы             емес акционерлік қоғамның президенті».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов