О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года № 1050
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2011 года № 15
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года № 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 37, ст. 497) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Предполагаемые расходы млн. тенге" *:
в строке порядковый номер 5-1, цифры "1418,6" заменить цифрами "1704,1";
в строке порядковый номер 15, цифры "369,3" заменить цифрами "607,5";
в строке порядковый номер 16, цифры "1369,4" заменить цифрами "1339,5";
в строке порядковый номер 16-1, цифры "1395,4" заменить цифрами "1017,8";
в строке порядковый номер 17, цифры "43381,4" заменить цифрами "41932,4";
строку, порядковый номер 19 дополнить словами "2010 год - 223,2";
строку, порядковый номер 19-3 дополнить словами "2010 год - 3 1,4";
в строке порядковый номер 20, цифры "13286,7" заменить цифрами "9900,0";
в абзацах первом и пятом строки порядковый номер 21 слова "2010 год - 1 772,1" заменить соответственно словами "2010 год - 2 979,8";
в строке порядковый номер 23, цифры "1945,6" заменить цифрами "1917,0";
в строке порядковый номер 34, цифры "7,0" заменить цифрами "5,0";
в строке порядковый номер 41, цифры "1084,1" заменить цифрами "840,2";
в строке порядковый номер 52, цифры "633,8" заменить цифрами "592,1";
в строке порядковый номер 54-1, цифры "366,2" заменить цифрами "446,5";
в строке порядковый номер 55-1, цифры "3,7" заменить цифрами "3,0";
в строке порядковый номер 55-2, цифры "33,3" заменить цифрами "7,9";
в строке порядковый номер 79, цифры "11,8" заменить цифрами "10,2";
строку, порядковый номер 89 дополнить словами "2010 год - 4,8";
в строке порядковый номер 90, цифры "903,7" заменить цифрами "1333,5";
в строке порядковый номер 91, цифры "3009,6" заменить цифрами "2991,2";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы № 1050 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 15 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қазандағы № 1050 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 37, 497-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Болжанып отырған шығыстар * (млн. теңге)» деген бағанда:
реттік нөмірі 5-1-жолдағы «1 418,6» деген сандар «1 704,1» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы «369,3» деген сандар «607,5» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «1 369,4» деген сандар «1 339,5» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-1-жолдағы «1 395,4» деген сандар «1 017,8» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдағы «43 381,4» деген сандар «41 932,4» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жол «2010 жыл - 223,2» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 19-3-жол «2010 жыл - 31,4» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 20-жолдағы «13 286,7» деген сандар «9 900 0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 21-жолдың бірінші және бесінші абзацтарындағы «2010 жыл - 1 772,1» деген сөздер тиісінше «2010 жыл - 2 979,8» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдағы «1 945,6» деген сандар «1 917,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34-жолдағы «7,0» деген сандар «5,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 41-жолдағы «1 084,1» деген сандар «840,2» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 52-жолдағы «633,8» деген сандар «592,1» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 54-1-жолдағы «366,2» деген сандар «446,5» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 55-1-жолдағы «3,7» деген сандар «3,0» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 55-2-жолдағы «33,3» деген сандар «7,9» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 79-жолдағы «11,8» деген сандар «10,2» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 89-жол «2010 жыл - 4,8» деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 90-жолдағы «903,7» деген сандар «1 333,5» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 91-жолдағы «3 009,6» деген сандар «2 991,3» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке порядковый номер 123, цифры "125,6" заменить цифрами "129,5";
в строке порядковый номер 124, цифры "339,9" заменить цифрами "341,8";
в строке порядковый номер 125, цифры "63,5" заменить цифрами "68,2";
в строке порядковый номер 127, цифры "303,1" заменить цифрами "186,4";
примечание* изложить в следующей редакции:
"* В Плане мероприятий предусматриваются расходы на реализацию 2 этапов Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005 - 2010 годы.

реттік нөмірі 123-жолдағы «125,6» деген сандар «129,5» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 124-жолдағы «339,9» деген сандар «341,8» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 125-жолдағы «63,5» деген сандар «68,2» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 127-жолдағы «303,1» деген сандар «186,4» деген сандармен ауыстырылсын;
* ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
«*Іс-шаралар жоспарында Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының 2 кезеңін іске асыруға арналған шығыстар көзделіп отыр.

286 675,4
99 618,6
В 2008 - 2010 годы предполагается ежегодное увеличение объема финансирования отрасли с доведением его до 4 % к ВВП в 2010 году.
Объем финансирования данной программы на 2005 - 2010 годы будет уточняться при формировании республиканского и местных бюджетов в соответствии с законодательством Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

286 675,4
99 618,6
2008 - 2010 жылдары саланы қаржыландыру көлемін 2010 жылы ЖІӨ-нің 4%-ына дейін жеткізіп, жыл сайын ұлғайту болжанып отыр.
2005 - 2010 жылдарға арналған осы бағдарламаны қаржыландыру көлемі Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес республикалық және жергілікті бюджеттерді қалыптастыру кезінде нақтыланатын болады.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов