О подготовке и проведении 100-летия со дня рождения Касыма Аманжолова
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2011 года № 29
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 "О праздновании юбилеев и памятных дат" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения выдающегося поэта Казахстана Касыма Аманжолова.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2011 года № 29
План мероприятий
по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения
выдающегося поэта Казахстана Касыма Аманжолова
Наименование мероприятия
Ответственные
исполнители
Сроки
исполнения
Источники
финансирования
Предпола-
гаемые
расходы
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Издание собрания избранных
произведений Касыма
Аманжолова
Министерство
связи и
информации
Республики
Казахстан
В течение
2011 года
Республиканская
бюджетная
программа
021 «Издание
социально-
важных видов
литературы»
1500,0
2
Создание документального
фильма о Касыме Аманжолове
и показ его на телеканалах
Министерство
связи и
информации
Республики
Казахстан
В течение
2011 года
Республиканская
бюджетная
программа 025
«Проведение
государственной
информационной
политики»
1600,0
3
Организация и проведение
концерта «Вечер памяти»
Министерство
культуры
Республики
Казахстан
В течение
2011 года
Республиканская
бюджетная
программа
011 «Проведение
социально
значимых и
культурных
мероприятий»
3980,0
4
Подготовка и проведение
международной научной
конференции «Қазақ
поэзиясындағы Қасым
Аманжолов дәстүрі)
Министерство
образования и
науки Республики
Казахстан
IV квартал
2011 года
Внебюджетные
средства
100,0
5
Издание материалов
международной конференции
Министерство
образования и
науки Республики
Казахстан
IV квартал
2011 года
Внебюджетные
средства
270,0
6
Проведение торжественного
собрания и концерта
мастеров искусств
Казахстана
Аким города
Алматы
III квартал
2011 года
Местный бюджет
1700,0
7
Организация и проведение
областного литературного
конкурса молодых поэтов на
тему «Күніне жүз ойланып,
мың толғанам. Өзіммен бipгe
өлмесін өлеңім деп»
Аким
Карагандинской
области
В течение
2011 года
Местный бюджет
228,5
8
Проведение мушайры акынов
им. Касыма Аманжолова
Аким
Карагандинской
области
IV квартал
2011 года
Местный бюджет
1200,0
9
Подготовка и проведение
круглого стола «Жыры қалды
жүректе жарқылдаған. Үні
қалды құлақта
саңқылдаған...»
Аким
Карагандинской
области
IV квартал
2011 года
Местный бюджет

Қасым Аманжоловтың туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 қаңтардағы № 29 Қаулысы
«Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылы 28 қыркүйектегі № 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстанның аса көрнекті ақыны Қасым Аманжоловтың туғанына 100 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 24 қаңтардағы
№ 29 қаулысымен
бекітілген
Қазақстанның аса көрнекті ақыны Қасым Аманжоловтың туғанын
100 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар
жоспары
Іс-шараның атауы
Жауапты орындаушылар
Орындалу мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар
(мың теңге)
2
3
4
5
6
Қасым Аманжоловтың таңдамалы шығармалар жинағын басып шығару
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
2011 жыл бойы
021 «Әлеуметтік маңызы бар әдебиет түрлерін басып шығару» республикалық бюджеттік бағдарламасы
1500,0
Қасым Аманжолов туралы деректі фильм түсіру және оны телеарналарда көрсету
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
2011 жыл бойы
025 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу» республикалық бюджеттік бағдарламасы
1600,0
«Еске алу кеші» атты концерт ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
2011 жыл бойы
011 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» республикалық бюджеттік бағдарламасы
2011 жылғы IV тоқсан
«Қазақ поэзиясындағы Қасым Аманжолов дәстүрі» атты халықаралық ғылыми конференцияға дайындалу және оны өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2011 жылғы IV тоқсан
Бюджеттен тыс қаражат
100,0
Халықаралық конференция материалдарын басып шығару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2011 жылғы IV тоқсан
Бюджеттен тыс қаражат
270,0
Салтанатты жиналысы пен Қазақстанның өнер шеберлерінің концертін өткізу
Алматы қаласының әкімі
2011 жылғы III тоқсан
Жергілікті бюджет
1700,0
«Күніне жүз ойланып, мың толғанам, Өзіммен бірге өлмесін өлеңім деп» тақырыбына жас ақындарының облыстық әдеби конкурсын ұйымдастыру және өткізу
Қарағанды облысының әкімі
2011 жыл бойы
Жергілікті бюджет
228,5
Қасым Аманжолов атындағы ақындар мүшәйрасын өткізу
Қарағанды облысының әкімі
2011 жылғы IV тоқсан
Жергілікті бюджет
1200,0
«Жыры қалды жүректе жарқылдаған. Үні қалды құлаққа саңқылдаған...» атты дөңгелек үстелді дайындау және оны өткізу
Қарағанды облысының әкімі
2011 жылғы IV тоқсан
Жергілікті бюджет