Об утверждении стандарта государственной услуги "Оформление приглашений в Республику Казахстан по частным и служебным делам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 198. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2014 года № 113
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.02.2014 № 113 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Оформление приглашений в Республику Казахстан по частным и служебным делам".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 февраля 2011 года № 198
СТАНДАРТ
государственной услуги
"Оформление приглашений в Республику Казахстан
по частным и служебным делам"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается подразделениями миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – МВД) и управлениями миграционной полиции департаментов внутренних дел городов Астаны, Алматы и областей (далее – УМП ДВД), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.
Государственная услуга также предоставляется через веб-портал "Электронного правительства": www.egov.kz (далее – веб-портал).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
3. Государственная услуга оказывается на основании:
статей 8948 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения";
статей 2122242728 Закона Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О правовом положении иностранцев";
пунктов 5 и 17 Правил въезда и пребывания иммигрантов в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 148 "Об утверждении Правил въезда и пребывания иммигрантов в Республике Казахстан, а также их выезда из Республики Казахстан и Правил осуществления миграционного контроля, а также учета иностранцев и лиц без гражданства, незаконно пересекающих Государственную границу Республики Казахстан, незаконно пребывающих на территории Республики Казахстан, а также лиц, которым запрещен въезд на территорию Республики Казахстан";

"Қазақстан Республикасына жеке және қызметтік істер бойынша шақыруларды ресімдеу" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 198 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 113 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 113 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасына жеке және қызметтік істер бойынша шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік қызмет стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 198 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасына жеке және қызметтік істері
бойынша шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
СТАНДАРТЫ
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі (бұдан әрі – ІІМ) көші-қон полициясының бөлімшелері және мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Астана, Алматы қалаларының және облыстардың ішкі істер департаменттерінің көші-қон полициясы басқармалары (бұдан әрі – ІІД КҚПБ) көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет «Электрондық үкіметтің»: www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал) арқылы да ұсынылады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Мемлекеттік қызмет:
Халықтың көші-қоны туралы» 2011 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 8948-баптарының;
«Шетелдiктердiң құқықтық жағдайы туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы Заңының 21242728-баптары;
Көшіп келушілердің Қазақстан Республикасына келуінің және онда болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің қағидаларын және Көші-қон бақылауын жүзеге асыру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасынан заңсыз өтетін, Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағына келуге тыйым салынған адамдарды есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 148 қаулысымен бекітілген Көшіп келушілердің Қазақстан Республикасына келуінің және онда болуының, сондай-ақ олардың Қазақстан Республикасынан кетуінің қағидаларының 17 мен 5-тармақтарының;

Типового стандарта государственной услуги, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 558;
пункта 438 реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745.
При обращении в электронной форме через веб-портал на электронную почту или в личный кабинет физического либо юридического лица по каналам связи направляются подтверждение о разрешении на въезд потребителя в Республику Казахстан, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
4. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, а также образцы их заполнения располагаются на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан:  www.mvd.kz в разделе "О деятельности органов внутренних дел", департаментов внутренних дел областей, городов Астаны, Алматы перечень которых указан в приложении 1 к настоящему стандарту, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях миграционной полиции.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является приглашение установленного образца (приложение 2) и письмо-приглашение (приложение 3) заверенное визовой печатью и подписью начальника Управления миграционной полиции либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта, - семь рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя в день обращения - не более 15 минут;
4) с момента подачи электронного запроса через веб-портал для получения государственной услуги – семь рабочих дней.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
8. Государственная услуга является платной. За оказание государственной услуги взимается государственная пошлина в соответствии со статьей 538 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), которая составляет 50 процентов от размера месячного расчетного показателя, установленного на день уплаты государственной пошлины.
Государственная пошлина оплачивается через банковские учреждения Республики Казахстан, которыми выдается документ (квитанция), подтверждающий размер и дату оплаты.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 558 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік қызметтің үлгі стандарты;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысымен бекітілген Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімінің 438-тармағының.
Веб-портал арқылы электрондық нысанда өтініш берілген кезде байланыс арналары бойынша жеке не заңды тұлғаның электрондық поштасына немесе жеке кабинетіне тұтынушының Қазақстан Республикасына кіруіне рұқсат берілгені туралы растау не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолданады.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Мемлекеттік қызмет және мемлекеттік қызмет стандарты туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің (www.mvd.kz, «Ішкі істер органдарының қызметі туралы» бөлімдерінде) тізбесі осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген облыстардың, Астана, Алматы қалалары ішкі істер департаменттерінің интернет-ресурсында (бұдан әрі – ІІД-нің), сондай-ақ көші-қон полициясы бөлімшелерінде орналасқан ресми ақпарат көздері мен стенділерде орналастырылады.
5. Визалық мөрмен және Көші-қон полициясы басқармасы бастығының қолымен расталған белгіленген үлгідегі шақыру (2-қосымша) және шақыру хат (3-қосымша) не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі – жеті жұмыс күні;
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – кемінде 15 минуттан аспайды;
3) жүгінген күні тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 15 минуттан аспайды;
4) мемлекеттік қызмет алу үшін веб-портал арқылы электрондық сұрау салу берген сәттен бастап – жеті жұмыс күні.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8. Мемлекеттік қызмет ақылы болып табылады. Мемлекеттік қызмет көрсетілгені үшін «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 538-бабына сәйкес мемлекеттік баж алынады, ол мемлекеттік баж төленген күнге белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 50 пайызын құрайды.
Мемлекеттік баж Қазақстан Республикасының банк мекемелері арқылы төленеді, олар төлемнің мөлшері мен күнін растайтын құжат (түбіртек) береді.

9. Государственная услуга предоставляется шесть дней в неделю (понедельник - пятница с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30, в субботу с 9-00 до 13-00 часов). Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
При обращении через веб-портал государственная услуга предоставляется круглосуточно.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
10. Помещения подразделений миграционной полиции, в которых оказывается данная государственная услуга, располагаются на первом этаже здания, имеют отдельный от других подразделений органов внутренних дел вход с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями, зал ожидания, места для заполнения документов, оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги, физические лица и приглашающие организации представляют следующие документы:
Для приглашения иностранных граждан по частным делам:
1) ходатайство произвольной формы;
2) заявление-анкету установленной формы в двух экземплярах;
3) квитанцию об уплате государственной пошлины.
Ходатайства иностранных граждан, прибывших в Республику Казахстан на срок более 6 месяцев, о приглашении в Республику Казахстан родственников и знакомых, рассматриваются органами внутренних дел на основании письменных обращений принимающих организаций.
Вместе с письменными обращениями принимающие организации представляют также заявления-анкеты, заполненные иностранными гражданами, приглашающими своих родственников и знакомых из-за границы.
Приглашения в этом случае иностранным гражданам выдаются подразделениями миграционной полиции через представителей этих организаций.
Для приглашения иностранных граждан с деловыми целями и в качестве туристов, негосударственные организации представляют в органы внутренних дел, по месту жительства граждан и дислокации организации, следующие документы:
1) письмо - приглашение установленной формы (приложение 3) в трех экземплярах;
2) квитанцию об уплате государственной пошлины.
Для получения государственной услуги через веб-портал заполняются анкета и заявление в электронной форме на веб-портале с использованием электронной цифровой подписи физического или юридического лица.
Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).

9. Мемлекеттік қызмет аптасына алты күн (дүйсенбі – жұма сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліс, сенбіде сағат 9-00-ден 13-00-ге дейін) ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
Веб-портал арқылы өтініш берілген кезде мемлекеттік қызмет тәулік бойы көрсетіледі.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10. Осы мемлекеттік қызметті көрсететін көші-қон полициясы бөлімшелерінің үй-жайлары ғимараттың бірінші қабатында орналасады, ішкі істер органдарының басқа бөлімшелерінен бөлек, физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандустары бар кіретін есігі, күту залы, құжаттарды толтыруға арналған орындары болады, қажетті құжаттардың тізбесі мен оларды толтыру үлгілері бар стенділермен жарақталады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін жеке адамдар мен шақырушы ұйымдар мынадай құжаттарды:
Жеке істері бойынша шетелдік азаматтарды шақыру үшін:
1) еркін нысанда қолдаухат;
2) белгіленген нысанда екі данада сауалнама-өтініш;
3) мемлекеттік бажды төлегені туралы түбіртек ұсынады.
Қазақстан Республикасына 6 айдан астам мерзімге келген шетелдік азаматтардың Қазақстан Республикасына туысқандары мен таныстарын шақыру туралы қолдаухаттарын ішкі істер органдары қабылдаушы ұйымдардың жазбаша өтініштері негізінде қарайды.
Қабылдаушы ұйымдар жазбаша өтініштерімен бірге шетелден өзінің туысқандары мен таныстарын шақыраушы шетелдік азаматтар толтырған сауалнама-өтініштерді де ұсынады.
Бұл жағдайда шетелдік азаматтарға шақыруды осы ұйымдардың өкілдері арқылы көші-қон полициясы бөлімшелері береді.
Іскерлік мақсаттармен және туристер ретінде шетелдік азаматтарды шақыру үшін мемлекеттік емес ұйымдар азаматтардың тұрғылықты тұратын және ұйымдардың орналасқан жері бойынша ішкі істер органдарына мынадай құжаттарды:
1) үш данада белгіленген нысанда шақыру хат (3-қосымша);
2) мемлекеттік бажды төлегені туралы түбіртек ұсынады.
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет алу үшін жеке немесе заңды тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасы пайдаланыла отырып, веб-порталда электрондық нысанда сауалнама және өтініш толтырылады.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

12. Бланки, которые выдаются сотрудниками подразделений миграционной полиции, также размещаются на интернет-ресурсах МВД и ДВД, согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
13. Документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, сдаются в подразделения миграционной полиции по месту пребывания потребителя согласно приложению 1 настоящего стандарта.
14. После приема документов сотрудником подразделения миграционной полиции потребителю выдается талон о принятии документов, по форме согласно приложению 4 к настоящему стандарту с указанием даты выдачи.
15. О принятом решении по приглашению, потребитель уведомляется сотрудниками подразделения миграционной полиции по телефону или на личном приеме.
16. Иностранцу либо лицу без гражданства отказывается в предоставлении государственной услуги:
1) в интересах обеспечения государственной безопасности, охраны общественного порядка или здоровья населения;
2) если его действия направлены на насильственное изменение конституционного строя;
3) если он выступает против суверенитета Республики Казахстан, призывает к нарушению единства и целостности ее территории;
4) если он разжигает межгосударственную, межнациональную и религиозную вражду;
5) если это необходимо для защиты прав и законных интересов граждан Республики Казахстан и других лиц;
6) если он осужден за террористическую деятельность либо признан судом особо опасным рецидивистом;
7) если он не представил подтверждения о наличии средств, необходимых для пребывания и выезда из Республики Казахстан, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, за исключением оралманов, лиц, родившихся или ранее состоявших в гражданстве Республики Казахстан или Казахской Советской Социалистической Республики, и членов их семей;
8) если во время предыдущего пребывания в Республике Казахстан были установлены факты нарушения им законодательства о правовом положении иностранных граждан в Республике Казахстан, таможенного, валютного или иного законодательства республики;
9) если при обращении ходатайства о въезде он сообщил о себе ложные сведения или не представил необходимые документы в срок, установленный законодательством Республики Казахстан.
3. Принципы работы
17. Деятельность подразделений миграционной полиции осуществляется на принципах вежливости, предоставления исчерпывающей информации, обеспечения сохранности документов, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
4. Результаты работы
18. Результаты работы подразделений миграционной полиции измеряются показателями качества и эффективности согласно приложению 5 к настоящему стандарту.

12. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметкерлері беретін бланкілер ІІМ-нің және осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес ІІД-нің интернет-ресурстарында да орналастырылады.
13. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар тұтынушының болатын жері бойынша осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес көші-қон полициясы бөлімшелеріне өткізіледі.
14. Құжаттарды қабылдағаннан кейін көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметкері тұтынушыға осы стандартқа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша берілетін күнін көрсете отырып, құжаттарды қабылдағаны туралы талон береді.
15. Қабылданған шешім туралы тұтынушыға көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметкерлері телефон арқылы немесе жеке қабылдауда хабарлайды.
16. Шетелдікке немесе азаматтығы жоқ адамға:
1) мемлекеттiк қауiпсiздiктi қамтамасыз ету, қоғамдық тәртiптi немесе халықтың денсаулығын сақтау мүддесінде;
2) егер оның әрекетi конституциялық құрылысты күштеп өзгертуге бағытталса;
3) егер ол Қазақстан Республикасының егемендiгiне қарсы шықса, оның аумағының бiрлiгi мен тұтастығын бұзуға шақырса;
4) егер ол мемлекетаралық, ұлтаралық және дiни араздықты тұтандырса;
5) егер бұл Қазақстан Республикасы азаматтарының және басқа да адамдардың құқықтары мен заңды мүдделерiн қорғау үшiн қажет болса;
6) егер ол террористiк әрекетi үшiн сотталған болса не сот оны аса қауiптi рецидивист деп таныса;
7) оралмандарды, Қазақстан Республикасында немесе Қазақ Кеңестiк Социалистiк Республикасында туған немесе бұрын оның азаматтығында тұрған адамдарды және олардың отбасы мүшелерiн қоспағанда, егер ол Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлейтін тәртiппен Қазақстан Республикасында болу және одан шығып кету үшiн қажеттi қаражатының бар екендiгi туралы растауды табыс етпесе;
8) егер мұның алдында Қазақстан Республикасында болған уақытта оның Қазақстан Республикасында шетелдік азаматтардың құқықтық жағдайы туралы заңнаманы, республиканың кеден, валюталық немесе өзге заңнамасын бұзған фактілері анықталған болса;
9) егер келу туралы қолдаухатпен жүгіну кезінде ол өзі туралы жалған мәліметтерді хабарласа немесе қажетті құжаттарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мерзімде ұсынбаса, мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартылады.
3. Жұмыс қағидаттары
17. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің қызметі сыпайылық, толық ақпарат ұсыну, құжаттардың сақталуын, тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғауды және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің жұмыс нәтижелері осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.

19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа подразделений миграционной полиции, утверждается приказом МВД Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
20. Информацию о порядке обжалования результатов оказания государственной услуги можно получить в секретариате ДВД по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту, МВД.
Сноска. Пункт 20 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
21. Жалобы принимаются в письменном виде по почте, электронной почте, либо нарочно через канцелярии органов внутренних дел (далее - ОВД), ДВД, МВД в рабочие дни с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30, а также в субботу с 9-00 до 13-00 часов.
22. Жалоба о некорректном обслуживании подается в установленном законодательством порядке вышестоящему руководству ОВД, ДВД, МВД, указанному в приложении 1 к настоящему стандарту.
Сноска. Пункт 22 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
23. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба принимается в письменном виде в произвольной форме по почте, электронной почте либо нарочно через канцелярию ОВД, ДВД, МВД.
Сноска. Пункт 24 в редакции постановления Правительства РК от 23.07.2013 № 734 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
25. Принятая жалоба регистрируется в журнале учета информации органа внутренних дел. Документом, подтверждающим принятия жалобы, является талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего обращение/жалобу, а также срок и место получения ответа на поданную жалобу и контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе рассмотрения жалобы по форме согласно приложению 6 к настоящему стандарту.
Жалоба рассматривается в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращения физических и юридических лиц".
26. Дополнительную информацию о государственной услуге можно получить по адресу: 010000, город Астана, улица Тәуелсіздік 1/1, МВД на интернет-ресурсе МВД: www.mvd.kz в разделе "О деятельности органов внутренних дел", телефон приемной 8(7172) 71-51-31, ДВД согласно приложению 1 к настоящему стандарту.

19. Көші-қон полициясы бөлімшелерінің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділігі көрсеткіштерінің нысаналы мәндері жыл сайын Қазақстан Республикасы ІІМ-нің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелеріне шағымдану тәртібі туралы ақпаратты осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша ІІД-нің хатшылығында, ІІМ-де алуға болады.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
21. Шағымдар жазбаша түрде пошта, электрондық пошта арқылы не ішкі істер органдарының (бұдан әрі – ІІО), ІІД-нің, ІІМ-нің кеңселері арқылы қолма-қол жұмыс күндері сағат 13-00-ден 14-30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9-00-ден бастап 18-00-ге дейін, сондай-ақ сенбіде сағат 9-00-ден бастап 13-00-ге дейін қабылданады.
22. Дөрекі қызмет көрсетілмегені туралы шағым осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген ІІБ-ның, ІІД-нің, ІІМ-нің жоғары тұрған басшылығына заңнамада белгіленген тәртіппен беріледі.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
23. Көрсетілген қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда тұтынушының заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқығы бар.
24. Шағым еркін нысанда жазбаша түрде пошта, электрондық пошта бойынша не ІІБ, ІІД, ІІМ кеңсесі арқылы қолма-қол қабылданады.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 734 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
25. Қабылданған шағым ішкі істер органының ақпаратты есепке алу журналында тіркеледі. Осы стандартқа 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша күні мен уақыты, өтінішті/шағымды қабылдаған адамның тегі және аты-жөні, сондай-ақ берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны және шағымды қарау барысы туралы білуге болатын лауазымды адамдардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайтын құжат болып табылады.
Шағым «Жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңында белгіленген тәртіппен қаралады.
26. Мемлекеттік қызмет туралы қосымша ақпаратты 010000, Астана қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 1/1, ІІМ мекенжайы бойынша, ІІМ-нің www.mvd.kz интернет-ресурсында «Ішкі істер органдарының қызметі туралы» бөлімінде, қабылдау бөлмесінің телефоны 8 (7172) 71-51-31, осы стандартқа 1-қосымшаға сәйкес ІІД-лерде алуға болады.

3)
Управление внутренних
дел Махтааральского
района
г. Жетысай,
ул. М. Ауэзова б/н
6-70-20
6-70-20
4)
Управление внутренних
дел Сайрамского района
г. Аксукент,
ул. Жибек
жолы, б/н
2-12-90
2-12-90
5)
Управление внутренних
дел Сарыагашского района
г. Сарыагаш,
ул. Тасбалтаева, 39
2-15-73
2-15-73
6)
Отдел внутренних дел
г. Кентау
г. Кентау,
ул. Жамбула, 29
3-34-61
3-34-61
7)
Отдел внутренних дел
Арысского района
г. Арысь,
ул. Аймаутова, 35
2-14-02
2-14-02
8)
Отдел внутренних дел
Байдибекского района
с. Шаян,
ул. Байдибек, б/н
2-10-76
2-10-76
9)
Отдел внутренних дел
Казыгуртского района
с. Казыгурт,
ул. Кунаева, б/н
2-12-46
2-12-46
10)
Отдел внутренних дел
Ордабасынского района
с. Темирлан,
ул. Рыскулова, 3
2-14-13
2-14-13
11)
Отдел внутренних дел
Отрарского района
с. Шаульдеру
ул. Сарсенбаева, 5
2-12-59
2-12-59
12)
Отдел внутренних дел
Сузакского района
с. Шолаккорган,
ул. Жибек жолы, 75
4-14-02
4-14-02
13)
Отдел внутренних дел
Толебийского района
г. Ленгер,
ул. Жамбыла, б/н
6-16-02
6-16-02
14)
Отдел внутренних дел
Тюлькубасского района
с. Т. Рыскулова,
ул. Рыскулова, 198
5-18-14
5-18-14
15)
Отдел внутренних дел
Шардаринского района
г. Шардара,
ул. Б. Момышулы, 16
2-23-82
2-23-82
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Оформление приглашений
в Республику Казахстан
по частным и служебным делам"
Образец приглашения по частным делам ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНА УАҚЫТША КЕЛУГЕ ШАҚЫРУ
ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВРЕМЕННЫЙ ВЪЕЗД В РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН
INVITATION FOR TEMPORARY VISIT TO THE REPUBLIC OF KAZAKSTAN
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНА УАҚЫТША КЕЛУГЕ ШАҚЫРУ
ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВРЕМЕННЫЙ ВЪЕЗД В РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН
INVITATION FOR TEMPORARY VISIT TO THE REPUBLIC OF KAZAKSTAN
Шақырушы адам/Приглашающий/Inviting person:
Teгi, Аты, Әкесінің аты/Фамилия, имя, отчество/Name: ________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: _____________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: ____________________________________________
Шақырылушы адам/Приглашаемый (е)/Invited person: ____________________
Тегі, аты/Фамилия, имя/Nаmе:  _______________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: _____________________________
Туыстық жағы/Степень родства/Degree of relation: ____________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: ____________________________________________
Сапардың мақсаты/Цель поездки/Purpose of visit: _____________________
Сапардың мepзiмi/Cpoк поездки/Period of visit: ______________________
Шақыру фактісін растаған   Лаузымды адамның   Шақыратын адамның
орган:                     қолы:              қолы:
Орган, подтверждающий факт Подпись            Подпись
приглашения:               должностного лица: приглашающего:
The invation is endorsed   Signature of the   Signature of the
by:                        official:          inviting person:
М.П. "__" ________ 20 г.
__________________________________________________________
(Подлежит возврату в орган, оформивший приглашение)
КОНТРОЛЬНЫЙ ТАЛОН К ПРИГЛАШЕНИЮ
Начальнику сообщается, что __________________________________________
(гражданство, фамилия, имя приглашенных) ____________________________
разрешен въезд из ______________ в Республику Казахстан на _____ дней
Цель въезда _________________________________________________________
Проживание по адресу: _______________________________________________
Необходимо обеспечить контроль за въездом, соблюдением установленных
правил пребывания и своевременным выездом из Республики Казахстан.
М.П. Начальник ______________________________________________________
(наименование органа, оформившего приглашение)
Обратная сторона образца приглашения по частным делам
ШАҚЫРУ ШАРТТАРЫ: Шақырушы жақ туысқанының, танысының Қазақстан Республикасында болған мерзімінде: тұруы, тамақтануы, медициналық шығыстары, келетін адамның көші-қон полициясы органдарында күнтізбелік 5 күн iшiнде тіркелуі, Қазақстан Республикасынан уақтылы кeтyi жөніндегі міндеттемелерді өзіне алады. Қазақстан Республикасында уақтылы шақырылған адамға еңбек және коммерциялық қызметпен айналысуға, Қазақстан Республикасының оқу орындарына түсуге тыйым салынады. Шақыру берілген күннен бастап 1 жылға жарамды.
УСЛОВИЯ ПРИГЛАШЕНИЯ: Приглашающая сторона берет на себя обязательства по пребыванию родственника, знакомого в Республике Казахстан: проживание, питание, медицинские расходы, регистрация въезжающего в органах миграционной полиции в течение 5 календарных дней, своевременность выезда из Республики Казахстан. Во время пребывания в Республике Казахстан приглашаемому запрещается заниматься трудовой и коммерческой деятельностью, поступать в учебные заведения Республики Казахстан. Приглашение действительно 1 год со дня выдачи.
TERMS OF INVITATION: The inviting party undertakes all responsibilities for the sojourn of their relatives, friends in the Republic of Kazakhstan: accommodation, meals, medical expenses, registration of the visitor (s) at the migration police department within 5 days, and the departure from the Republic of Kazakhstan in due time. During his visit to the Republic of Kazakhstan the visitor is not allowed to undertake any employment or business activities or enter any educational establishment in the Republic of Kazakhstan. The invitation is valid 1 year from the date of issue.
_________________________________________________________
Отметки органа внутренних дел
"__" ____________ 20__ г.
Сведения о прибытии _____________________________________
Сведения об убытии ______________________________________
Начальник ГОРОВД ________________________________________
"__" ____________ 20__ г.
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Оформление приглашений
в Республику Казахстан по частным
и служебным делам"
Образец письма-приглашения
Дата: "__" ________ 201. г.
Исх. № __
Управление миграционной
полиции ДВД г. (области)
Департамент консульской службы
МИД Республики Казахстан
г. Астана
"название организации ", зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан (№ __ от "__" ____________ г.) подтверждает приглашение принять:

3)
Мақтаарал ауданының Iшкi iстер басқармасы
Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, н/ж
6-70-20
6-70-20
4)
Сайрам ауданының Iшкi iстер басқармасы
Ақсукент қаласы, Жібек жолы көшесі, н/ж
2-12-90
2-12-90
5)
Сарыағаш ауданының Iшкi iстер басқармасы
Сарыағаш қаласы, Тасбалтаев көшесі, 39
2-15-73
2-15-73
6)
Кентау қаласының iшкi iстер бөлiмi
Кентау қаласы, Жамбыл көшесі, 29
3-34-61
3-34-61
7)
Арыс ауданының iшкi iстер бөлiмi
Арыс қаласы, Аймауытов көшесі, 35
2-14-02
2-14-02
8)
Бәйдiбек ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шаян ауылы, Бәйдібек көшесі, н/ж
2-10-76
2-10-76
9)
Қазығұрт ауданының iшкi iстер бөлiмi
Қазығұрт ауылы, Қонаев көшесі, н/ж
2-12-46
2-12-46
10)
Ордабасы ауданының iшкi iстер бөлiмi
Темірлан ауылы, Т.Рысқұлов көшесі , 3
2-14-13
2-14-13
11)
Отырар ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шәуілдір ауылы, Сәрсенбаев көшесі, 5
2-12-59
2-12-59
12)
Созақ ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шолақ Қорған ауылы, Жібек жолы көшесі, 75
4-14-02
4-14-02
13)
Төле би ауданының iшкi iстер бөлiмi
Леңгір қаласы, Жамбыл көшесі, н/ж
6-16-02
6-16-02
14)
Түлкiбас ауданының iшкi iстер бөлiмi
Т. Рысқұлов ауылы, Рысқұлов көшесі, 198
5-18-14
5-18-14
15)
Шардара ауданының iшкi iстер бөлiмi
Шардара қаласы, Б. Момышұлы көшесі,16
2-23-82
2-23-82
«Қазақстан Республикасына
жеке және қызметтік істер бойынша
шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
2-қосымша
Жеке істер бойынша шақыру үлгісі ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНА УАҚЫТША КЕЛУГЕ ШАҚЫРУ
ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВРЕМЕННЫЙ ВЪЕЗД В РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН
INVITATION FOR TEMPORARY VISIT TO THE REPUBLIC OF KAZAKSTAN
Шақырушы адам/Приглашающий/Inviting person:
Тегi, Аты, Әкесінің аты /Фамилия, имя, отчество/Name:________________
_____________________________________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth:______________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti:__________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address:_____________________________________________
_____________________________________________________________________
Шақырылушы адам/Приглашаемый (е) /Invited person:
Тегi, аты/Фамилия, имя/Name:__________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth:______________________________
Туыстық жағы/Степень родства/Degree of relation:_____________________  _____________________________________________________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationality:__________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address:_____________________________________________
_____________________________________________________________________
Сапардың мақсаты/Цель поездки/Purpose of visit:______________________
Сапардың мерзiмi/Срок поездки/Period of visit:_______________________
Шақыру фактiсiн растаған орган:
Лаузымды адамның қолы:
Шақыратын адамның қолы:
Орган, подтверждающий факт приглашения:
Подпись должностного лица:
Подпись приглашающего:
The invation is endorsed by:
Signature of the official:
Signature of the inviting person:
М.О. «____»_________ 20 г.
_________________________________________________________________
(шақыруды ресімдеген органға қайтарылуға тиіс)
ШАҚЫРУҒА БАҚЫЛАУ ТАЛОНЫ
Бастығына_________________________________________________________________________________________________________________________________
(шықырылғандардың азаматтығы, тегі аты)
_____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасына ____ күнге кіруге рұқсат берілгенін хабарлайды _______________________________
Кіру мақсаты_________________________________________________________
Тұру мекнжайға:______________________________________________________
Қазақстан Республикасына кіруін, болудың белгіленген ережелерінің сақталуын және уақытша шығуын бақылауды қамтамасыз ету қажет. Бастығына М.О._______________________________________________________
(шақыруды ресімдеген органның атауы)
Жеке істер бойынша шақыру үлгісінің артқы беті
ШАҚЫРУ ШАРТТАРЫ: Шақырушы жақ туысқанының, танысының Қазақстан Республикасында болған мерзiмiнде: тұруы, тамақтануы, медициналық шығыстары, келетiн адамның көші-қон полициясы органдарында күнтiзбелiк 5 күн iшiнде тiркелуi, Қазақстан Республикасынан уақтылы кетуі жөнiндегi мiндеттемелердi өзіне алады. Қазақстан Республикасында уақтылы шақырылған адамға еңбек және коммерциялық қызметпен айналысуға, Қазақстан Республикасының оқу орындарына түсуге тыйым салынады. Шақыру берiлген күннен бастап 1 жылға жарамды.
УСЛОВИЯ ПРИГЛАШЕНИЯ: Приглашающая сторона берет на себя обязательства по пребыванию родственника, знакомого в Республике Казахстан: проживание, питание, медицинские расходы, регистрация въезжающего в органах миграционной полиции в течение 5 календарных дней, своевременность выезда из Республики Казахстан. Во время пребывания в Республике Казахстан приглашаемому запрещается заниматься трудовой и коммерческой деятельностью, поступать в учебные заведения Республики Казахстан. Приглашение действительно 1 год со дня выдачи.
TERMS OF INVITATION: The inviting party undertakes all responsibilities for the sojourn of their relatives, friends in the Republic of Kazakhstan: accommodation, meals, medical expenses, registration of the visitor (s) at the migration police department within 5 days, and the departure from the Republic of Kazakhstan in due time. During his visit to the Republic of Kazakhstan the visitor is not allowed to undertake any employment or business activities or enter any educational establishment in the Republic of Kazakhstan. The invitation is valid 1 year from the date of issue.
________________________________________
Ішкі істер органдарының белгісі
20____ж. «___»__________________________
келгені туралы мәліметтер ______________
кеткені туралы мәліметтер ______________
қалалық ІІБ бастығы_____________________
20___ж. «___»___________________________
«Қазақстан Республикасына
жеке және қызметтік істер бойынша
шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
3-қосымша
Шақыру хат үлгісі
« » __________ 20 ж.
Шығ. №
_________________
қаласының (облысының) ІІД-нің
Көші-қон полициясы басқармасына
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Консулдық қызмет департаменті
Астана қаласы
Қазақстан Республикасында Әділет министрлігінде тіркелген ______ жылға № __________ “ұйымның атауы”,___________________ тіркеу №: _______________ бизнес-сәйкестендіру №_______ « » жылы тіркелген мына азаматты шақырғанын растайды:

1. Фамилия, имя:
2. Пол:
3. Дата и место рождения:
4. Гражданство (подданство):
5. Паспорт №
дата выдачи паспорта:
срок действия паспорта:
6. Место работы:
7. Место жительства:
8. Место получения визы:
9. Период пребывания:
10. Кратность визы:
11. Цель визита:
12. Пункты посещения:
Президент (подпись и печать)
Исп. (лицо, ответственное за прием иностранцев):
тел: (3272) 321123
Примечание:
1) письмо-приглашение оформляется на титульном (фирменном) бланке приглашающей организации, где указан адрес, телефон, факс;
2) в графе 1 фамилия и имя указывается в латинской и русской транскрипции;
3) в графе 10 (одно, двух, трех, много) кратность визы означает кратность посещения Республики Казахстан за указанный период пребывания;
4) в графе 11 цель визита заполняется подробно с обоснованием срока пребывания в Республике Казахстан. При приглашении на работу дополнительно направляется копия разрешения на работу.
Приложение 4
к стандарту государственной услуги
"Оформление приглашений
в Республику Казахстан
по частным и служебным делам"
ТАЛОН № __
о принятии документов на оказание государственной услуги
____________________________________________________________
(Ф.И.О. заявителя или наименование юридического лица)
Перечень принятых документов:
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
5. __________________________________________________________________
6. __________________________________________________________________
7. __________________________________________________________________
8. __________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Принял:
________________________________________/__________/_______________
(Должность сотрудника УМП ДВД)      (подпись)      (Ф.И.О.)
"__" ___________ _______ г.
Время и дата выдачи: _____ час ____ мин "__" __________ _______ г.
Приложение 5
к стандарту государственной услуги
"Оформление приглашений
в Республику Казахстан
по частным и служебным делам"
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое значение
показателя в
последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном году
1
2
3
4

1. Тегі, аты:
2. Жынысы:
3. Туған күні және туған жері:
4. Азаматтығы бодандағы:
5. Паспорт №:
Паспорттың берілген күні:
Паспорттың жарамдылық мерзімі:
6. Жұмыс орны:
7. Тұрғылықты жері:
8. Виза алған жері:
9. Болу кезеңі:
10. Виза еселігі
11. Сапар мақсаты:
12. Баратын жерлері:
Президент: (қолы, мөр)
Орынд. (Шетелдіктерді қабылдауға жауапты адам)
тел. (7272) 321123
Ескертпе:
1) Шақыру хат шақырушы ұйымның титулдық (фирмалық) бланкісінде жасалады, онда мекенжайы, телефоны, факсі көрсетіледі;
2) 1 бағанда тегі және аты латын және орысша транскрипцияда көрсетіледі;
3) 10 бағанда (бір, екі, үш, көп) визаның еселігі көрсетілген болу кезеңінде Қазақстан Республикасында болу еселігін білдіреді;
4) 11 бағанда сапар мақсаты Қазақстан Республикасында болу мерзімін негіздер егжей тегжейлі толтырылады. Жұмысқа шақырған кезде жұмыс рұқсатының көшірмесі қосымша жіберіледі.
«Қазақстан Республикасына
жеке және қызметтік істер бойынша
шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге
__________________________________________________________
(тұтынушының Т.А.Ә. немесе заңды тұлғаның атауы)
құжаттар қабылдау туралы
№ __ТАЛОН
Қабылданған құжаттардың тізбесі:
1. __________________________________________________________________
2. __________________________________________________________________
3. __________________________________________________________________
4. __________________________________________________________________
5. __________________________________________________________________
6. __________________________________________________________________
7. __________________________________________________________________
8. __________________________________________________________________
9. __________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Қабылдаған:
_______________________________________ /_______ /________________
(ІІД КҚПБ қызметкерінің лауазымы)      (қолы)      (Т.А.Ә.)
_______ ж. «_____» _____________
Берілген күні және уақыты: ___ ж. «__»__________ ____ сағат __ минут
«Қазақстан Республикасына
жеке және қызметтік істер бойынша
шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
5-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткiштерiнiң мәнi
Сапа мен қол жетімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің нысаналы келесі жылдағы мәні
Есепті жылдағы көрсеткіштің ағымдағы мәні
1
2
3
4

1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления
услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг,
информация о которых
доступна в электронном
формате
4. Процесс обжалований
4.1. % (доля) обоснованных
жалоб общему количеству
обслуженных потребителей по
данному виду услуг
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала
Приложение 6
к стандарту государственной услуги
"Оформление приглашений
в Республику Казахстан
по частным и служебным делам"
Талон __________________________
(наименование субъекта) Обращение принял(а)_____________________________________
(Ф.И.О. специалиста)
"__" _________ 20__ г. час. ____ мин. ____
(размер 75 мм х 55 мм)

1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап қызметті белгіленген мерзімде ұсыну жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қол жетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасы мен оны көрсету туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратына электрондық форматы қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Қызметтің осы түрі бойынша қызмет көрсетілген тұтынушылардың жалпы санына негізді шағымдардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанатын тұтынушылардың %-ы (үлесі)
«Қазақстан Республикасына
жеке және қызметтік істер бойынша
шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет стандартына
6-қосымша
Талон
_____________________________________________________
(субъектінің атауы)
Өтініш қабылдаған___________________________
(маманның Т.А.Ә.)
20___жылғы «____»__________________ сағ.___мин.____
(өлшемі 75мм х 55мм)