О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года № 1272
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 293
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года № 1272 "О Концепции государственной демографической политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 432).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 тамыздағы № 1272 қаулысының күші жойылды ден тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 293 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы мемлекеттік демографиялық саясатының тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 тамыздағы № 1272 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 36-37, 432-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов