О вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 304
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить, что финансирование государственных учреждений, указанных в приложениях 1, 2 к настоящему постановлению, осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству внутренних дел Республики Казахстан в республиканском бюджете и бюджетах местных исполнительных органов.
4. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением пунктов 23456789 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, которые вводятся в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 304
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - территориальных
органов Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
1. Уральский военно-следственный отдел путем присоединения к Актюбинскому военно-следственному управлению.
2. Капшагайское военно-следственное управление путем присоединения к Алматинскому военно-следственному управлению.
3. Петропавловский военно-следственный отдел путем присоединения к Костанайскому военно-следственному управлению.
4. Кызылординский военно-следственный отдел путем присоединения к Шымкентскому военно-следственному управлению.
5. Атырауский военно-следственный отдел путем присоединения к Актаускому военно-следственному отделу.
6. Павлодарский военно-следственный отдел путем присоединения к Семейскому военно-следственному управлению.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 304
Перечень
переименовываемых государственных учреждений - территориальных
органов Министерства внутренних дел
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 304 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
3. Осы қаулыға 1, 2-қосымшаларда көрсетілген мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне республикалық бюджетте және жергілікті атқарушы органдардың бюджеттерінде көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілетін Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-тармақтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 304 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта ұйымдастырылатын аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Ақтөбе әскери тергеу басқармасына қосу жолымен Орал әскери тергеу бөлімі.
2. Алматы әскери тергеу басқармасына қосу жолымен Қапшағай әскери тергеу басқармасы.
3. Қостанай әскери тергеу басқармасына қосу жолымен Петропавл әскери тергеу бөлімі.
4. Шымкент әскери тергеу басқармасына қосу жолымен Қызылорда әскери тергеу бөлімі.
5. Ақтау әскери тергеу бөліміне қосу жолымен Атырау әскери тергеу бөлімі.
6. Семей әскери тергеу басқармасына қосу жолымен Павлодар әскери тергеу бөлімі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 304 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта аталатын аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

1. Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области в Управление внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области.
2. Отдел внутренних дел города Жанаозен Департамента внутренних дел Мангистауской области в Управление внутренних дел города Жанаозен Департамента внутренних дел Мангистауской области.
3. Отдел внутренних дел города Экибастуза Департамента внутренних дел Павлодарской области в Управление внутренних дел города Экибастуза Департамента внутренних дел Павлодарской области.
4. Акмолинское военно-следственное управление в Астанинское военно-следственное управление.
5. Аягозский военно-следственный отдел в Аягозское военно-следственное управление.
6. Актауский военно-следственный отдел в Актауское военно-следственное управление.
7. Семейское военно-следственное управление в Восточное военно-следственное управление.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2011 года № 304
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311):
в перечне государственных учреждений - территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строках, порядковые номера 21, 169, 177, слово "Отдел" заменить словом "Управление";
строку, порядковый номер 257, изложить в следующей редакции:
"257. Астанинское военно-следственное управление.";
строку, порядковый номер 261, исключить;
строки, порядковые номера 265, 270, изложить в следующей редакции:
"265. Восточное военно-следственное управление.";
"270. Актауское военно-следственное управление.";
строку, порядковый номер 271, исключить;
в строке, порядковый номер 272, слово "отдел" заменить словом "управление";
строки, порядковые номера 273, 274, 275, 276, исключить.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)..
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2014 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногор қаласының ішкі істер бөлімі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногор қаласының Ішкі істер басқармасына.
2. Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Жаңаөзен қаласының ішкі істер бөлімі Маңғыстау облысының Ішкі істер департаменті Жаңаөзен қаласының Ішкі істер басқармасына.
3. Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі Павлодар облысының Ішкі істер департаменті Екібастұз қаласының Ішкі істер басқармасына.
4. Ақмола әскери тергеу басқармасы Астана әскери тергеу басқармасына.
5. Аягөз әскери тергеу бөлімі Аягөз әскери тергеу басқармасына.
6. Ақтау әскери тергеу бөлімі Ақтау әскери тергеу басқармасына.
7. Семей әскери тергеу басқармасы Шығыс әскери тергеу басқармасына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 наурыздағы
№ 304 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
реттік нөмірлері 21, 169, 177-жолдардағы «бөлімі» деген сөз «басқармасы» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 257-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«257. Астана әскери тергеу басқармасы.»;
реттік нөмірі 261-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 265, 270-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«265. Шығыс әскери тергеу басқармасы.»;
«270. Ақтау әскери тергеу басқармасы.»;
реттік нөмірі 271-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 272-жолдағы «бөлімі» деген сөз «басқармасы» деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 273, 274, 275, 276-жолдар алып тасталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2014 № 131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).