О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года № 881
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 310
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года № 881 "О Долгосрочной концепции экономического позиционирования города Алматы и Алматинской области до 2015 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылгы 24 қыркүйектегі № 881 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 310 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алматы қаласын және Алматы облысын экономикалық ұстанымдаудың 2015 жылға дейінгі ұзақ мерзімді тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі № 881 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К.   Мәсімов