О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 939
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 311
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2010 года № 939 "О некоторых вопросах государственной собственности" следующие изменения:
в пункте 1 слово "Атырауской," исключить;
в подпункте 1) пункта 2 слово "Атырауской," исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 939 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 311 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 қыркүйектегі № 939 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы «Атырау,» деген сөз алып тасталсын;
2-тармақтың 1) тармақшасындағы «Атырау,» деген сөз алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов