О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2000 года № 1290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 330
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2000 года № 1290 "О Концепции долгосрочного финансирования жилищного строительства и развития системы ипотечного кредитования" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 437).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 тамыздағы № 1290 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 330 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тұрғын үй құрылысын ұзақ мерзімді қаржыландыру және ипотекалық несие беру жүйесін дамыту Тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 тамыздағы № 1290 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 36-37, 437-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан  Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов