Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О частном предпринимательстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года № 340
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О частном предпринимательстве", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 1959.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 340 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қарашадағы № 1959 қаулысымен енгізілген «Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов