О лимитах концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 385
В соответствии с пунктом 2 статьи 164 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты концессионных обязательств местных исполнительных органов на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті атқарушы органдардың 2011 жылға арналған концессиялық міндеттемелерінің лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 385 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 164-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдардың 2011 жылға арналған концессиялық міндеттемелерінің лимиттері белгіленсін.