Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2011 года № 412
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Бейсенгалиева Берика Турсынбековича председателем правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 412 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Берік Тұрсынбекұлы Бейсенғалиевтің "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов