О вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 461
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать некоторые государственные учреждения - территориальные органы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Создать государственные учреждения - Таможня "Кокшетау" Департамента таможенного контроля по городу Астане и Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан и Таможня "Кызылорда" Департамента таможенного контроля по Южно-Казахстанской и Кызылординской областям Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие дополнения и изменения:
1) в подпункте 6) пункта 5-1 слова "- территориальных органов" исключить;
2) в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 127) пункта 11 исключить;
3) перечень государственных учреждений - территориальных органов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Министерству финансов Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2011 года № 461
Перечень
реорганизуемых некоторых государственных учреждений -
территориальных органов Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент таможенного контроля по городу Астане Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Департамент таможенного контроля по Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, таможня "Астана - жана кала" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан путем слияния в Департамент таможенного контроля по городу Астане и Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент таможенного контроля по городу Алматы Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Департамент таможенного контроля по Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан путем слияния в Департамент таможенного контроля по городу Алматы и Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 461 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің кейбір аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің «Көкшетау» кедені және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Оңтүстік Қазақстан және Қызылорда облыстары бойынша Кедендік бақылау департаментінің «Қызылорда» кедені - мемлекеттік мекемелері құрылсын.
3. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) 5-1-тармақтың 6) тармақшасындағы «аумақтық органдары -» деген сөздер алып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ережеде:
11-тармақтың 127) тармақшасы алып тасталсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күйінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Пpeмьep-Министpi                           K. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 461 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің кейбір қайта ұйымдастырылатын аумақтық органдарының - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласы бойынша Кедендік бақылау департаменті, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Астана - жаңа қала» кедені Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментіне бірігу жолымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласы бойынша Кедендік бақылау департаменті, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департамент Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаментіне бірігу жолымен.

3. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Департамент таможенного контроля по Кызылординской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан путем слияния в Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской и Кызылординской областям Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 апреля 2011 года № 461
Перечень
государственных учреждений Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан
1. Территориальные подразделения Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики Казахстан (по областям,
городам республиканского значения, столице)
1. Департамент таможенного контроля по городу Астане и Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент таможенного контроля по городу Алматы и Алматинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Департамент таможенного контроля по Актюбинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент таможенного контроля по Атырауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент таможенного контроля по Восточно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент таможенного контроля по Жамбылской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент таможенного контроля по Западно-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент таможенного контроля по Карагандинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Департамент таможенного контроля по Костанайской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент таможенного контроля по Южно-Казахстанской и Кызылординской областям Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент таможенного контроля по Мангистауской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент таможенного контроля по Павлодарской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Департамент таможенного контроля по Северо-Казахстанской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік  бақылау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан және Қызылорда облыстары бойынша Кедендік бақылау департаментіне бірігу жолымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 сәуірдегі
№ 461 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері (облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бойынша)
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Жамбыл облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
8.Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қарағанды облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Қостанай облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Оңтүстік Қазақстан және Қызылорда облыстары бойынша Кедендік бақылау департаменті.
11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Павлодар облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Кедендік бақылау департаменті.

2. Таможни
14. Таможня "Байконыр" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Таможня "Достық" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
16. "Финансово-хозяйственная таможня" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Таможня "Кокшетау" Департамента таможенного контроля по городу Астане и Акмолинской области Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Таможня "Кызылорда" Департамента таможенного контроля по Южно-Казахстанской и Кызылординской областям Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Специализированные таможенные учреждения
19. "Кинологический центр" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
20. "Центральная таможенная лаборатория" Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Астане.
22. Учебно-методический центр Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан в городе Атырау.

2. Кедендер
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Байқоңыр» кедені.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Достық» кедені.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Қаржы-шаруашылық кедені».
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің «Көкшетау» кедені.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті Оңтүстік Қазақстан және Қызылорда облысы бойынша Кедендік бақылау департаментінің «Қызылорда» кедені».
3. Мамандандырылған кеден мекемелері
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Кинология орталығы».
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің «Орталық кеден зертханасы».
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Астана қаласындағы оқу-әдістемелік орталығы.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің Атырау қаласындағы оқу-әдістемелік орталығы.