О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2011 года № 472.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении границ города Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Об изменении границ города Алматы
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Алматинской области общей площадью 1330,25 гектар, в том числе Карасайского района площадью 823,82 гектар, Талгарского района площадью 496,92 гектар и Илийского района площадью 9,51 гектар, согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от " " 2011 года №
Экспликация
части земель Алматинской области включаемых
в черту города Алматы гектар
п/п
Наименование
районов
Всего
земель
В том числе
сельскохозяйственных
угодий
под
водой
под
дорогами
под
построй-
ками
прочих
земель
пашня
много-
летние
насажде-
ния
пастбища
1.
Карасайский

"Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 сәуірдегі № 472 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Алматы қаласының шекарасы оның шегіне жалпы алаңы 1330,25 гектар Алматы облысы, оның ішінде алаңы 823,82 гектар Қарасай ауданы, алаңы 496,92 гектар Талғар ауданы және алаңы 9,51 гектар Іле ауданы жерінің бір бөлігі қосыла отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы «__» ________
№ ___ Жарлығына
ҚОСЫМША
Алматы қаласының шегіне қосылатын Алматы облысының жерлері бір бөлігінің
экспликациясы
гектар
Р/с
Аудандардың
атауы
Барлығы
жер
Оның ішінде
ауылшаруашылық
алқаптары
су
астында
жол
астында
құрылыстар
астында
басқа
жерлер
егістік
көпжылдық
екпелер
жайылым
1.
Қарасай