О Баймаганбетове С.Н., Карбузове К.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2011 года № 487
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Баймаганбетова Серика Нуртаевича председателем Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, освободив от этой должности Карбузова Козы-Корпеш Жапархановича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

С.Н. Баймағанбетов, Қ.Ж. Кәрбозов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 487 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Серік Нұртайұлы Баймағанбетов Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, бұл қызметтен Қозы-Көрпеш Жапарханұлы Кәрбозов босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов