О Толумбаеве Б.З., Магауове А.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2011 года № 495
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Толумбаева Берика Зиябековича вице-министром нефти и газа Республики Казахстан, освободив от этой должности Магауова Асета Маратовича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.З. Толымбаев, Ә.М. Мағауов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № 495 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берік Зиябекұлы Толымбаев Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Әсет Маратұлы Мағауов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов