О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 509
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3637923 (три миллиона шестьсот тридцать семь тысяч девятьсот двадцать три) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2011 года № 509
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в пользу
взыскателя
(тенге)
1
Решение Алмалинского районного
суда города Алматы от 14 августа
1997 года, определение
Алмалинского районного суда
города Алматы от 8 марта 2002
года, постановление надзорной
коллегии Алматинского городского
суда от 23 февраля 2004 года,
определение Сарыаркинского
районного суда города Астаны от
14 сентября 2007 года
Пак Е.И.
За период с
1 января по
31 марта
2011 года
включитель-
но - 17280
2
Решение Темиртауского городского
суда Карагандинской области от
26 мая 2009 года, постановление
коллегии по гражданским делам
Карагандинского областного суда
от 8 июля 2009 года, решение
Темиртауского городского суда
Карагандинской области от 9
октября 2009 года, постановление
коллегии по гражданским делам
Карагандинского областного суда
от 9 декабря 2009 года,
определение Темиртауского
городского суда Карагандинской
области от 28 мая 2010 года
Закиров
Г.К.
За период с
1 января по
31 марта
2011 года
включитель-
но - 36951
3
Решение Сарыаркинского районного
суда города Астаны от 15
сентября 2003 года,
постановление коллегии по
гражданским делам суда города
Астаны от 9 декабря 2003 года,
постановление надзорной коллегии
суда города Астаны от 30 июня
2005 года
Каримов
Ф.М.
За период с 1 января по 31 марта 2011 года включитель-
но - 93732
4
Постановление Суда № 2 города
Костаная Костанайской области от
20 сентября 2010 года,
постановление Суда № 2 города
Костаная Костанайской области от
13 октября 2010 года
Жумабаев
Б.З.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 509 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2011 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 3637923 (үш миллион алты жүз отыз жеті мың тоғыз жүз жиырма үш) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы  13 мамырдағы
№ 509 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Өндіріп алушының пайдасына мемлекетті  баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14 тамыздағы шешімі,
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 8 наурыздағы ұйғарымы,
Алматы қалалық соты қадағалау алқасының 2004 жылғы 23 ақпандағы қаулысы,
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 14 қыркүйектегі ұйғарымы
Е.И. Пак
2011 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 наурызды қоса алғандағы кезеңде - 17280
2
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 26 мамырдағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 8 шілдедегі қаулысы,
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 9 қазандағы шешімі,
Қарағанды облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы қаулысы,
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2010 жылғы 28 мамырдағы ұйғарымы
Г.К. Закиров
2011 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 наурызды қоса алғандағы кезеңде - 36951
3
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15 қыркүйектегі шешімі,
Астана қаласының соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2003 жылғы 9 желтоқсандағы қаулысы,
Астана қаласының соты қадағалау алқасының 2005 жылғы 30 маусымдағы қаулысы
Ф.М. Каримов
2011 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 наурызды қоса алғандағы кезеңде - 93732
4
Қостанай облысының Қостанай қаласы № 2 сотының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі қаулысы,
Қостанай облысының Қостанай қаласы № 2 сотының 2010 жылғы 13 қазандағы қаулысы
Б.З. Жұмабаев

218053
5
Решение Костанайского городского
суда от 24 мая 2007 года,
постановление коллегии по
гражданским делам Костанайского
областного суда от 16 июля 2007
года, постановление надзорной
коллегии Верховного суда
Республики Казахстан от 3 июля
2008 года, постановление
коллегии по гражданским делам
Костанайского областного суда от
29 сентября 2008 года
Булатова
Т.С.
297125
б
Решение Костанайского городского
суда от 24 мая 2007 года,
постановление коллегии по
гражданским делам Костанайского
областного суда от 16 июля 2007
года, постановление надзорной
коллегии Верховного суда
Республики Казахстан от 3 июля
2008 года, постановление
коллегии по гражданским делам
Костанайского областного суда от
29 сентября 2008 года
АО «Банк
Центр
Кредит»

218053
5
Қостанай қалалық сотының 2007 жылғы 24 мамырдағы шешімі,
Қостанай облыстық соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2007 жылғы 16 шілдедегі қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты қадағалау алқасының 2008 жылғы 3 шілдедегі қаулысы,
Қостанай облыстық соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2008 жылғы 29 қыркүйектегі қаулысы
Т.С. Болатова
297125
6
Қостанай қалалық сотының 2007 жылғы 24 мамырдағы шешімі,
Қостанай облыстық соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2007 жылғы 16 шілдедегі қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты қадағалау алқасының 2008 жылғы 3 шілдедегі қаулысы,
Қостанай облыстық соты азаматтық істері жөніндегі алқасының 2008 жылғы 29 қыркүйектегі қаулысы
«Центр Кредит Банкі» АҚ