О Джаксалиеве Б.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2011 года № 659
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Джаксалиева Бахытжана Мухамбеткалиевича вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.М. Жақсалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 659 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы Жақсалиев Қазақстан Республикасының  Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов