О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 666
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии".
Премьер-Министр
Республики Казахтан                        К. Масимов
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537
"О составе Республиканской бюджетной комиссии"
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88, № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22, № 13, ст. 146, № 45, ст. 528; 2008 г., № 1, ст. 1, № 28, ст. 263; 2009 г., № 21, ст. 186, № 27-28, ст. 234, № 32, ст. 295; 2010 г., № 31, ст.235) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Келимбетова                 - Министра экономического развития и
Кайрата Нематовича            торговли Республики Казахстан,
Аимбетова                   - председателя Комитета по
Сеитсултана Сулейменовича     экономической реформе и региональному
развитию Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию);
вывести из состава указанной комиссии: Айтжанову Ж.С., Боброва В.Я.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
Астана, Акорда, 2011 года
№ __

"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкiмiне өзгерістер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 666 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы»
Қазақстан Республикасы Президентiнің 2005 жылғы 6 сәуірдегі
№ 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
«Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 537 өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 206-құжат; 2006 ж., № 10, 88-құжат, № 50, 529-құжат; 2007 ж., № 2, 22-құжат, № 13, 146-құжат, № 45, 528-құжат; 2008 ж., № 1, 1-құжат; № 28, 263-құжат; 2009 ж., № 21, 186-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 32, 295-құжат; 2010 ж., № 31, 235-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген өкіммен айқындалған Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Келімбетов               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы            даму және сауда министрі,
Әйімбетов                - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Сейітсұлтан Сүлейменұлы    Мәжiлiсi Экономикалық реформа және өңiрлiк
даму комитетiнiң төрағасы (келiсiм
бойынша);
көрсетілген комиссияның құрамынан Ж.С. Айтжанова, В.Я. Бобров шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев