Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 902.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2017 № 902 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии со статьей 249 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки;

Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 902 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2017 № 902 қаулысымен
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексінің 249-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесі;

2) перечень готовой продукции, полученной при промышленной переработке товаров, импортированных на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза;
3) перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих товары на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза, предназначенные для промышленной переработки.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 2011 года № 782
Перечень
импортируемых на территорию Республики Казахстан
с территории государств – членов Таможенного союза товаров,
предназначенных для промышленной переработки

2) Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарларды өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнімнің тізбесі;
3) Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 шілдедегі
№ 782 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше
мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта
өңдеуге арналған тауарлар тізбесі

6406 90 500 0
261.
Козырек пластмассовый
6507 00 000 0
262.
Круг шлифовальный
6804 22 300 0
263.
Волокно асбестовое обработанное, прочие
6812 99 900 9
264.
Кирпич ШБ
6902 20 910 0
265.
Изделия огнеупорные. Трапецеидальный клин МКРУ-45 № 10
6902 90 000 0
266.
Изделия огнеупорные. Стопорные трубки ШСП-32 № 2/250
6902 90 000 0
267.
Изделия огнеупорные. Стопорные трубки ШСП-32 № 2/300
6902 90 000 0
268.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 4
6902 90 000 0
269.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 5
6902 90 000 0
270.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 6
6902 90 000 0
271.
Изделия огнеупорные шамотные общего значения. Кирпич прямой ША № 9
6902 90 000 0
272.
Изделия огнеупорные. Гнездовой кирпич прямой ШСП-32 № 49
6902 90 000 0
273.
Периклазовый стопорный вкладыш
6902 90 000 0
274.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 69/300
6903 20 100 0
275.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 70/300
6903 20 100 0
276.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 75/300
6903 20 100 0
277.
Изделия огнеупорные. Стопорные для разливки стали из ковша ШСП-32 № 10
6903 20 100 0
278.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/30
6903 20 100 0
279.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/35
6903 20 100 0
280.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/40
6903 20 100 0
281.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 10 300 0
282.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 4,5 мм
7005 10 800 0
283.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 29 350 0
284.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 4,5 мм

6406 90 500 0
261.
Пластмасса күнқағар
6507 00 000 0
262.
Тегiстеу шеңберi
6804 22 300 0
263.
Өңделген асбест талшық, өзге де
6812 99 900 9
264.
ШБ кiрпiшi
6902 20 910 0
265.
Отқа төзiмдi бұйымдар. МКРКУ-45 № 10 трапеция тәрiздi сынасы
6902 90 000 0
266.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 2/250 стопор түтiкшелерi
6902 90 000 0
267.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 2/300 стопор түтiкшелерi
6902 90 000 0
268.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 4 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
269.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 5 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
270.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 6 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
271.
Жалпы мақсаттағы шамоттық отқа төзiмдi бұйымдар. ША № 9 түзу кiрпiші
6902 90 000 0
272.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП № 49 ұялы түзу кiрпiші
6902 90 000 0
273.
Периклазды стопор салымы
6902 90 000 0
274.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 69/300 сифонды аралық түтiкшелері
6903 20 100 0
275.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 70/300 сифонды аралық түтiкшелері
6903 20 100 0
276.
Болатты сифонмен құю үшiн отқа төзiмдi бұйымдар. ШС-28 № 75/300 сифонды бойлық түтiкшелері
6903 20 100 0
277.
ШСП-32 № 10 ожауынан болатты құюға арналған отқа төзiмдi стопорлы бұйымдар
6903 20 100 0
278.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/30 стакандары
6903 20 100 0
279.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/35 стакандары
6903 20 100 0
280.
Отқа төзiмдi бұйымдар. ШСП-32 № 33/40 стакандары
6903 20 100 0
281.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесi, қалыңдығы 3,5 мм асатын, бiрақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 10 300 0
282.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесi, қалыңдығы 4,5 мм асатын шыны
7005 10 800 0
283.
Термиялық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 3,5 мм асатын, бiрақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 29 350 0
284.
Термикалық жалтыратылған шыны және бетi тегiстелген немесе жалтыратылған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бiр өзге тәсiлмен өңделмеген табақ шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 4,5 мм асатын шыны

3921 19 000 0
75.
Термоусаживающаяся лента
3921 90 600 0
76.
Термоусаживающиеся манжеты
3921 90 600 0
77.
Изделия прочие из пластмасс и изделия из прочих материалов прочие
3926 30 000 9
78.
Пластины, листы, полосы, прутки и профили фасонные из непористой резины прочие
4008 29 000 0
79.
Трубы, трубки и шланги из вулканизованной резины, кроме твердой резины, армированные или комбинированные иным способом только с металлом, с фитингами прочие
4009 22 000 9
80.
Техпластина
4008 11 000 0
81.
Шнур
4008 21 900 0
82.
Рукава резиновые
4009 21 000 0
83.
Лента конвейерная резинотросовая
4010 11 000 0
84.
Лента конвейерная резинотканевая
4010 12 000 0
85.
Полуфабрикат "Вет блю", КРАСТ
4104 11 100 0
86.
Кожа для низа обуви
4107 91 100 0
87.
Кожа для верха обуви
4107 92 100 0
88.
Сумка для вещей
4202 12 990 0
89.
Упаковочные паллеты (поддон)
4415 20 200 0
90.
Пряжа полушерстяная для трикотажного производства
5107 20 590 0
91.
Ватин холстопрошивной
5602 10 380 0
92.
Лакоткани ЛКМ, ЛШМ
5907 00 000 0
93.
Пальто мужское повседневное с утеплителем и меховым воротником
6201 11 000 0
94.
Бахилы, костюм для медицинского работника мужской, куртка утепленная; брюки утепленные, костюм мужской утепленный, плащ брезентовый, полукомбинезон мужской, комбинезон рабочий мужской, штормовка мужская; костюм для защиты от пониженных температур мужской; костюм для защиты от нефти и нефтепродуктов мужской; костюм для защиты от повышенных температур мужской; плащ прорезиненный, плащ из плащ-палатки, полуплащ прорезиненный; фартуки специальные, костюм мужской (куртка и брюки), халат мужской; костюм для защиты от кислот мужской
6211 42 100 0
95.
Костюм утепленный полевой (куртка и брюки), костюм утепленный; куртка и полукомбинезон, куртка утепленная, плащ для военнослужащих; куртка форменная для военнослужащих, куртка мужская; костюм утепленный полевой десантный (куртка и брюки)
6211 42 100 0
96.
Пальто женское
6202 11 000 0
97.
Костюм для защиты от пониженных температур женский; костюм для защиты от нефти и нефтепродуктов женский; халат женский, костюм для медицинского работника женский; комплект поварской одежды женский, полукомбинезон женский
6211 42 100 0
98.
Китель, брюки мужские
6211 42 100 0
99.
Костюм для несения службы
6211 42 100 0
100.
Костюм летний полевой, китель для военнослужащих, брюки форменные навыпуск, брюки мужские, костюм мужской, пиджак школьный; жилеты, брюки мужские, костюм школьный; шорты мужские, костюмы специальные летние для военнослужащих

3921 19 000 0
75.
Термоотырғызу таспасы
3921 90 600 0
76.
Термоотырғызу манжеті
3921 90 600 0
77.
Пластмассадан жасалған өзге де бұйымдар және материалдардан жасалған өзге де бұйымдар
3926 30 000 9
78.
Өзге де тығыз резеңкеден жасалған пластиналар, табақтар, жолақтар, фасонды сабақша және профильдер
4008 29 000 0
79.
Қатты резеңкеден басқа, өзге де фитингпен, өзге тек металдық әдіспен арматураланған және араласқан, вулканизацияланған резеңкеден жасалған құбырлар, құбыршалар және шлангтер
4009 22 000 9
80.
Техпластина
4008 11 000 0
81.
Бау
4008 21 900 0
82.
Резеңкелі жең
4009 21 000 0
83.
Конвейерлі резеңкелі тросты таспа
4010 11 000 0
84.
Конвейерлі резеңкелі маталы таспа
4010 12 000 0
85.
"Вет блю" жартылай фабрикаты, КРАСТ
4104 11 100 0
86.
Аяқ киімнің астына арналған былғары
4107 91 100 0
87.
Аяқ киімнің үстіне арналған былғары
4107 92 100 0
88.
Заттарға арналған сөмке
4202 12 990 0
89.
Орам паллетері (табандар)
4415 20 200 0
90.
Тоқыма өндірісіне арналған жартылай жүн аралас иірілген жіп
5107 20 590 0
91.
Жарғақ тігілген күспе
5602 10 380 0
92.
ЛКМ, ЛШМ лак матасы
5907 00 000 0
93.
Ерлерге арналған жылы және жағасы бар күнделікті киілетін пальто
6201 11 000 0
94.
Бахилалар, медициналық қызметкерге арналған ерлер костюмі, жылы күртеше; жылы шалбар, жылы ерлер костюмі, брезент плащ, ерлердің жартылай комбинезоны, ерлердің жұмыс комбинезоны, ерлердің қалың күртесі, төменгі температурадан қорғауға арналған ерлер костюмі, мұнай және мұнай өнімдерінен қорғауға арналған ерлер костюмі; жоғары температурадан қорғауға арналған ерлер костюмі; резеңкеленген плащ, плащ-шатырдан жасалған плащ, резеңкеленген қысқа плащ;
арнайы алжапқыштар, ерлер костюмі (күртеше және шалбар), ерлер халаты; қышқылдардан қорғайтын ерлер костюмі
6211 42 100 0
95.
Далалық жылы костюм (күртеше және шалбар), жылы костюм; күртеше және жартылай комбинезон, жылы күртеше, әскери қызметшілерге арналған плащ; әскери қызметшілерге арналған күртеше; ерлер күртешесі; жылы десанттық дала костюмі (күртеше және шалбар)
6211 42 100 0
96.
Әйелдер пальтосы
6202 11 000 0
97.
Төменгі температурадан қорғауға арналған әйелдер костюмі; мұнай және мұнай өнімдерінен қорғайтын әйелдер костюмі; әйелдер халаты, медициналық қызметкерге арналған әйелдер костюмі; әйелдердің аспаздық киімдер жиынтығы, әйелдердің жартылай комбинезоны
6211 42 100 0
98.
Ерлердің кителі, шалбары
6211 42 100 0
99.
Қызмет атқаруға арналған костюм
6211 42 100 0
100.
Жазғы далалық костюм, әскери қызметшілерге арналған китель, етіктің сыртынан жіберілетін шалбар, ерлер шалбары, ерлер костюмі, мектеп пиджагы; желеткелер, ерлер шалбары, мектеп костюмі; ерлерге арналған шолақ шалбар, әскери қызметшілерге арналған арнайы жазғы костюмдер