О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 794
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 6112424 (шесть миллионов сто двенадцать тысяч четыреста двадцать четыре) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2011 года № 794
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпош-
лины в
доход
государ-
ства
(тенге)
Госпош-
лина в
пользу
взыска-
теля
(тенге)
Госпош-
лина
в доход
государ-
ства
(тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Решение Талдыкорганского
городского суда
Алматинской области от 16
августа 2010 года,
постановление
апелляционной инстанции
Алматинского областного
суда от 26 октября 2010
года, постановление
кассационной судебной
коллегии Алматинского
областного суда от 2
декабря 2010 года
Боранбаева Д.А.
412 500
1107
2
Решение Октябрьского
районного суда г.
Караганды от 7 июля 2010
года, постановление
апелляционной судебной
коллегии по гражданским
делам Карагандинского
областного суда от 12
октября 2010 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Карагандинского областного
суда от 25 ноября 2010
года, постановление
надзорной судебной
коллегии по гражданским и
административным делам
Верховного Суда Республики
Казахстан от 24 марта 2011
года
Омаров М.А.
2000000
1530000
3
Определение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
Мангистауской области
от 20 сентября 2010 года,
определение
Специализированного
межрайонного
экономического суда
Мангистауской области от
29 ноября 2010 года
АО
«Казвтор-
чермет»
538903
4
Решение суда Атырауского
городского суда от 4
октября 2010 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Атырауского
областного суда от 24
ноября 2010 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Атырауского областного
суда от 23 декабря 2010
года, определение
Атырауского городского
суда от 31 марта 2011 года
Халим М.Х.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 794 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулының қосымшасына сәйкес сот актілерін орындау үшін 2011 жылға арналған  республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға 6112424 (алты миллион бір жүз он екі мың төрт жүз жиырма төрт) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 14 шілдедегі
№ 794 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с №
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Өндіріп алушының пайдасына мемлекеттік баж (теңге)
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Алматы облысы Талдықорған қалалық сотының 2010 жылғы 16 тамыздағы шешімі, Алматы облыстық сотының апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 26 қазандағы қаулысы, Алматы облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 2 желтоқсандағы қаулысы
Д.А. Боранбаева
412500
1107
2
Қарағанды қаласы Октябрь аудандық сотының 2010 жылғы 7 шілдедегі шешімі, Қарағанды облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 12 қазандағы қаулысы, Қарағанды облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 25 қарашадағы қаулысы, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2011 жылғы 24 наурыздағы қаулысы
М.А. Омаров
2000000
1530000
3
Маңғыстау облысы Мамандандырылған аудан-аралық экономикалық сотының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі ұйғарымы, Маңғыстау облысы Мамандандырылған аудан - аралық экономикалық сотының 2010 жылғы 29 қарашадағы ұйғарымы
«Қазвторчермет»  АҚ
538903
4
Атырау қалалық сотының 2010 жылғы 4 қазандағы шешімі, Атырау облыстық сотының апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 24 қарашадағы қаулысы, Атырау облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы қаулысы, Атырау қалалық сотының 2010 жылғы 31 наурыздағы ұйғарымы
М.Х. Халим

150000
707
5
Решение Костанайского
городского суда от 26
ноября 2010 года,
постановление
апелляционной инстанции
Костанайского областного
суда от 21 января 2011
года, постановление
кассационной судебной
коллегии Костанайского
областного суда от 25
марта 2011 года
Калиев И.К.
250000
707
1500
6
Решение Аль-Фарабийского
районного суда от 18 июня
2010 года, постановление
апелляционной коллегии
Южно-Казахстанского
областного суда от 20
сентября 2010 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Южно-Казахстанского
областного суда от 8
ноября 2010 года,
определение
Аль-Фарабийского районного
суда от 4 апреля 2011 года
Ахметов А.
150000
7
Решение суда города Актобе
от 3 февраля 2010 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Актюбинского
областного суда от 2
апреля 2010 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Актюбинского областного
суда от 12 мая 2010 года
Петухов
А.П
30 000
8
Решение Атырауского
городского суда от 6
февраля 2009 года,
постановление коллегии по
гражданским делам
Атырауского областного
суда от 1 апреля 2009
года
Идрисова
З.К.

150000
707
5
Қостанай қалалық сотының 2010 жылғы 26 қарашадағы шешімі, Қостанай облыстық сотының апелляциялық сатысының 2011 жылғы 21 қаңтардағы қаулысы, Қостанай облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 25 наурыздағы қаулысы
И.К. Калиев
250000
707
1500
6
Әл-Фараби аудандық сотының 2010 жылғы 18 маусымдағы шешімі, Оңтүстік–Қазақстан облыстық сотының апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі қаулысы, Оңтүстік - Қазақстан облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 8 қарашадағы қаулысы, Әл-Фараби аудандық сотының 2011 жылғы 4 сәуірдегі ұйғарымы
А. Ахметов
150000
7
Ақтөбе қалалық сотының 2010 жылғы 3 ақпандағы шешімі, Ақтөбе облыстық сотының апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі қаулысы, Ақтөбе облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 12 мамырдағы қаулысы
А.П.Петухов
30 000
8
Атырау қалалық сотының 2009 жылғы 6 ақпандағы шешімі, Атырау облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 1 сәуірдегі қаулысы
З.К.Идрисова