О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственной правовой статистике и специальных учетах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 897
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан «О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан «О государственной правовой статистике и специальных учетах».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
ПРОЕКТ
Закон Республики Казахстан О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
«О государственной правовой статистике и специальных учетах»
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года «О государственной правовой статистике и специальных учетах» (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2003., № 24, ст. 176; 2005 г., № 5, ст. 5; 2009 г., № 19, ст. 88; 2010 г.; № 5, ст.23; 2011 г.; № 1, ст. 3) следующее дополнение:
пункт 3 статьи 12 дополнить подпунктом 13) следующего содержания: «13) дорожно-транспортных происшествий и лиц, пострадавших в дорожно-транспортных происшествиях.».
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 897 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
ЖОБА
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ «Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
1-бап. «Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы» 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2003 ж., № 24, 176-құжат; 2005 ж., № 5, 5-құжат; 2009 ж., № 19, 88-құжат; 2010 ж., № 5, 23-құжат; 2011 ж., № 1, 3-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
12-баптың 3-тармағының 12) тармақшасындағы «адамдарды» деген сөзден кейін «;» белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
«13) жол-көлік оқиғаларын және жол-көлік оқиғаларынан зардап шеккен адамдарды арнайы есепке алу iсiн жүргiзудi жүзеге асырады.».
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті