Некоторые вопросы Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 906
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать республиканские государственные предприятия Управления Делами Президента Республики Казахстан (далее – предприятия) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Определить Медицинский центр Управления Делами Президента Республики Казахстан уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении предприятий и республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Базовая аптека Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан».
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан соответствующие изменения в уставы предприятий и республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Базовая аптека Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан»;
2) обеспечить государственную перерегистрацию предприятий;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 августа 2011 года № 906
Перечень
переименовываемых республиканских государственных предприятий
Управления Делами Президента Республики Казахстан
1. Республиканское государственное предприятие «Центральная клиническая больница Управления Делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения в Республиканское государственное предприятие «Центральная клиническая больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения.
2. Республиканское государственное предприятие «Больница Управления делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения в Республиканское государственное предприятие «Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения.
3. Республиканское государственное предприятие «Центр внедрения современных медицинских технологий» Управления делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения в Республиканское государственное предприятие «Центр внедрения современных медицинских технологий» Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения.

Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 906 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының республикалық мемлекеттік кәсіпорындары (бұдан әрі - кәсіпорын) осы қаулының қосымшасына сәйкес қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы кәсіпорындарға және «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының базалық дәріханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласына (аясына) басшылық жөніндегі уәкілетті орган болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) кәсіпорындар мен «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының базалық дәріханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғыларына тиісті өзгерістерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне бекітуге енгізсін;
2) кәсіпорындардың мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                             К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2011 жылғы 4 тамыздағы
№ 906 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының қайта аталатын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының тiзбесi
1. «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Орталық клиникалық ауруханасы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны «Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасы Медициналық орталығының Орталық клиникалық ауруханасы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына.
2. «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының ауруханасы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны «Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына.
3. «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының «Қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны «Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасы Медициналық орталығының «Қазiргi заманғы медициналық технологияларды енгiзу орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына.

4. Республиканское государственное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Управления делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения в Республиканское государственное предприятие «Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан» на праве хозяйственного ведения.

4. «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының «Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорны «Қазақстан Республикасы Президентiнің Iс басқармасы Медициналық орталығының «Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына.