О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2011 года № 911
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 августа 2011 года № 911
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан и распоряжение
Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года
№ 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации
по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних
рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной
безопасности, защите внутреннего рынка и стабилизации цен
на продовольственные товары"
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 "О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике":
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Назначить полномочными представителями Правительства Республики Казахстан в Межгосударственный совет по антимонопольной политике Есенбаева Мажита Тулеубековича - Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) и Алимкулова Еркегали Амантайулы - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 540 "О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)":
пункт 1 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне және "Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ішкі нарықты қорғау және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 тамыздағы № 911 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне және «Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ішкі нарықты қорғау және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкіміне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтыру бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 тамыздағы
№ 911 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне және «Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ішкі нарықты қорғау және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. «Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы Мәжіт Төлеубекұлы Есенбаев және Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары Еркеғали Амантайұлы Әлімқұлов Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері болып тағайындалсын.».
2. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 540 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Назначить представителями от Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) вице-министра экономического развития и торговли Республики Казахстан Кусаинова Марата Апсеметовича и заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Шкарупу Анатолия Валерьевича.".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 365.
4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности, защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есенбаев                    - Председатель Агентства Республики
Мажит Тулеубекович            Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство),
руководитель
Хасенов                     - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Абсаттарова                 - директор Департамента мониторинга
Маржан Несипбековна           и анализа товарных рынков
Агентства Республики Казахстан
по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство), секретарь
Алимкулов                   - заместитель Председателя Агентства
Еркегали Амантайулы           Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное
агентство)
Джаксалиев                  - вице-министр индустрии и новых
Бахытжан                      технологий Республики Казахстан
Мухамбеткалиевич
Жаркинбаев                  - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович             Республики Казахстан по статистике
Сулейменов                  - вице-министр экономического развития
Тимур Муратович               и торговли Республики Казахстан
Шкарупа                     - заместитель Председателя Агентства
Анатолий Валерьевич           Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства экономического развития
и торговли Республики Казахстан
Саду                        - председатель Комитета по
Аскар Анетович                государственным материальным
резервам Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Сатбаев                     - председатель Комитета по
Рыскелды Ахметкалиевич        техническому регулированию и
метрологии Министерства индустрии и
новых технологий Республики
Казахстан
Тыныбеков                   - председатель Комитета
Кайрат Сагатханович           административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Ашиханов                    - заместитель председателя Комитета
Нуржан Амиргожаевич           таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Кипшаков                    - заместитель председателя Налогового
Аргын Мыктыбаевич             комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Алдаев                      - заместитель директора Пограничной
Наиль Файзрахманович          службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Дворецкий                   - официальный представитель Народно-
Владимир Яковлевич            Демократической партии "Hуp Отан" в
Правительстве Республики Казахстан
(по согласованию)
Дуйсебаев                   - исполнительный директор Зернового
Мухамеджан Джумабекович       союза Казахстана (по согласованию)
Ган                         - президент Союза зернопереработчиков
Евгений Альбертович           и хлебопеков Казахстана
(по согласованию)
Палташева                   - исполнительный директор Форума
Манавар Турсуновна            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Попелюшко                   - президент Союза товаро-
Анатолий Висханович           производителей пищевой и
перерабатывающей промышленности
Казахстана (по согласованию)
Каиржанова                  - заместитель директора Ассоциации
Ботагоз Ержановна             торговых предприятий Казахстана
(по согласованию)
Куанганова                  - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна         Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Ахмеджанова                 - председатель Правления акционерного
Айгуль Толеугазыевна          общества "КазАгроМаркетинг"
(по согласованиию)".

«1. Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі Марат Әпсеметұлы Құсайынов және Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары Анатолий Валерьевич Шкарупа Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері болып тағайындалсын.».
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 365 қаулысымен.
4. «Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету, ішкі нарықты қорғау және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы № 6-ө өкімінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есенбаев                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Мәжіт Төлеубекұлы         қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы, жетекші
Хасенов                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Сақташ Сатыбалдыұлы       вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Әбсаттарова             - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Маржан Несіпбекқызы       қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) Тауар нарықтарының мониторингі
және талдау департаментінің директоры,
хатшы
Әлімқұлов               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Еркеғали Амантайұлы       қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Жақсалиев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы  жаңа технологиялар вице-министрі
Жарқынбаев              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Жасер Әзімханұлы          төрағасының орынбасары
Cүлейменов              - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Тимур Мұратұлы            және сауда вице-министрі
Шкарупа                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анатолий Вальерьевич      монополияларды реттеу агенттігі төрағасының
орынбасары
Қазыбаев                - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Айдар Қалымтайұлы         және сауда министрлігі Сауда комитетінің
төрағасы
Сәду                    - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Асқар Әнетұлы             министрлігі Мемлекеттік материалдық
резервтер комитетінің төрағасы
Сәтбаев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Рыскелді Ахметқалиұлы     технологиялар министрлігі Техникалық реттеу
және метрология комитетінің төрағасы
Тыныбеков               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Сағатханұлы        министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің
төрағасы
Әшіханов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Нұржан Әмірғожаұлы        Кедендік бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Қыпшақов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Арғын Мықтыбайұлы         Салық комитеті төрағасының орынбасары
Алдаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Наиль Файзрахманұлы       комитеті Шекара қызметі директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Дворецкий               - «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық
Владимир Яковлевич        партиясының Қазақстан Республикасының
Үкіметіндегі ресми өкілі (келісім бойынша)
Дүйсебаев               - Қазақстан Астық одағының атқарушы директоры
Мұхамеджан Жұмабекұлы     (келісім бойынша)
Ган                     - Қазақстан астық өндірушілері мен нан
Евгений Альбертович       пісірушілер одағының президенті (келісім
бойынша)
Палташева               - Қазақстан кәсіпкерлері форумының атқарушы
Манавар Тұрсынқызы        директоры (келісім бойынша)
Попелюшко               - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович       өнеркәсібінің тауар өндірушілер одағының
президенті (келісім бойынша)
Қайыржанова             - Қазақстанның сауда кәсіпорындары
Ботагөз Ержанқызы         қауымдастығы директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Қуанғанова              - Қазақстан кәсіпкерлері форумы атқарушы
Гүлнар Шаймұратқызы       директорының орынбасары (келісім бойынша)
Ахмеджанова             - «ҚазАгроМаркетинг» акционерлік қоғамының
Айгүл Төлеуғазықызы       Басқарма төрайымы (келісім бойынша)».