О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 958
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
по администратору 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по программе 029 «Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений»
в подпрограмме 005 «За счет внутренних источников»:
в разделе «Акмолинская область»:
строку «Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале Нура-Ишим в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации 66 000» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация
Преображенского гидроузла с внедрением
систем автоматизации водоучета и
водораспределения на канале Нура-Ишим в
Акмолинской области. Разработка
проектно-сметной документации
41 580
»;
строку «Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации 66 000» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация сооружений
Астанинского водохранилища с внедрением
систем автоматизации водоучета и
водораспределения в Акмолинской области.
Разработка проектно-сметной документации
41 580
»;
строку «Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации 72 000» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и модернизация сооружений
Селетинского водохранилища с внедрением систем
автоматизации водоучета и водораспределения в
Акмолинской области. Разработка проектно-сметной
документации

«2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 958 Қаулысы
«2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» әкімшісі бойынша:
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бағдарламасы бойынша:
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламада:
«Ақмола облысы» деген бөлiмде:
«Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 66000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысындағы Нұра-Есіл каналында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Преображенск гидроторабын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
41 580
»;
«Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 66 000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
41 580
»;
«Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 72 000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысында суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Сілеті су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу

43 200
»;
раздел «Алматинская область» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция и строительство системы
водоснабжения Талгарского группового водовода
Алматинской области
320 359
Строительство Каскеленского группового водопровода
в Карасайском районе Алматинской области
115 045
Разработка проектно-сметной документации
строительства Каскеленского группового водовода в
Карасайском районе Алматинской области
167 500
Объединенный гидроузел «Достык» на р. Хоргос с
подключением магистральных каналов в Панфиловском
районе Алматинской области. Объединенный гидроузел
«Достык» на реке Хоргос

43 200
»;
«Алматы облысы» деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
«
Алматы облысындағы Талғар топталған су тартқышының сумен жабдықтау жүйелерiнiң құрылысы және қайта жаңарту
320 359
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең бiрiккен су құбырының құрылысы
115 045
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең біріккен су құбырының құрылысы жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
167 500
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторапты магистральды арналарға қосу. Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторабы

852 031
479 590
Объединенный гидроузел «Достык» на р. Хоргос с
подключением магистральных каналов в Панфиловском
районе Алматинской области. Подключение
существующих магистральных каналов Баскунчанский и
Аяк-Кунчан к гидроузлу «Достык» на реке Хоргос
2 500 000
1 000 000
2 543 211
Объединенный гидроузел «Достык» на р. Хоргос с
подключением магистральных каналов в Панфиловском
районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в
конце магистрального канала подключения
760 898

852 031
479 590
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Қорғас өзенiндегi «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарды қосу
2 500 000
1 000 000
2 543 211
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзенiндегi «Достық» бiрiккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясы соңынан магистральды арнаны қосу
760 898

470 110
267 619
Реконструкция Тентекского гидроузла с
магистральными каналами на реке Тентек в
Алакольском районе Алматинской области
141 164
Мехочистка распределительных и сбросных каналов
Кушук-Кальпинской Уштобинской оросительной сети в
Каратальском районе Алматинской области
110 479
Реконструкция каналов Кушук-Кальпинской
Уштобинской оросительной сети в Каратальском
районе Алматинской области
100 000
323 843
Реконструкция магистрального трубопровода от
насосной станции I-го подъема до бассейна и от
насосной станции II-го подъема до полей орошения в
Шенгельдинском массиве с. Кербулак Алматинской
области. 2-очередь. Насосные станции I-го и II-го
подъемов с бассейном емкостью 25000 куб.м.
350 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с
внедрением систем автоматизации водоучета и
водораспределения в Алматинской области.
Разработка проектно-сметной документации
45 000
Реконструкция Тургенского группового водопровода в
Енбекшиказахском районе Алматинской области
(2 очередь) строительства 3 пусковой комплекс.
Остаточные объемы работ (поселок Акши, Маловодное,
Таутурген)
1 897
Реконструкция Бартогайского водохранилища
Алматинской области (1 очередь). Разработка ПСД
475
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости
плотины Бартогайского водохранилища Алматинской
области. Разработка проектно-сметной документации
257 521
Разработка проектно-сметной документации по
объекту «Реконструкция и строительство Талгарского
группового водовода Алматинской области (2 этап).
Подключение 12 сельских населенных пунктов к
Талгарскому групповому водопроводу»
150 000
»;
в разделе «Восточно-Казахстанская область»:
строку «Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 16 000» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке
Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской
области. Разработка проектно-сметной документации
12 480
»;
строку «Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кусак Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 18 500» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кусак
Урджарского района Восточно-Казахстанской
области. Разработка проектно-сметной документации
11 556
»;
строку «Реконструкция Уйденинского головного водозабора в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 39 345» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Уйденинского головного водозабора в
Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области.
Разработка проектно-сметной документации

470 110
267 619
Алматы облысы Алакөл ауданының Тентек өзенiндегi магистральдық каналдармен Тентек су торабын қайта жаңарту
141 164
Алматы облысындағы Қаратал ауданындағы Үштөбе суармалы құлақарық жүйелерiн, үлестiрме және Күшiк-Кәлпе қашыртқы каналдарын механикалық тазарту
110 479
Алматы облысының Қаратал ауданындағы Үштөбе суармалы құлақарық жүйелерiн және Күшiк-Кәлпе каналдарын қайта жаңарту
100 000
323 843
Алматы облысы Шеңгелді алқабының Кербұлақ ауылындағы I көтеру сорғы станциясынан бассейнге дейінгі және II көтеру сорғы станциясынан суару даласына дейінгі магистральды су құбырларын қайта жаңарту. 2-кезек. 25000 текше метр көлемдегі бассейнімен I және II көтеру сорғы станциялары
350 000
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу.
45 000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданындағы Түрген топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың 2-кезегi, 3-қосылу кешені. Жұмыстың қалдық көлемi. Ақшы, Маловодное, Таутүрген кенттері)
1 897
Алматы облысының Бартоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1 кезек).
ЖСҚ әзірлеу.
475
Алматы облысы Бартоғай су қоймасы бөгетін қайта жаңартуға және сейсматұрақтылығын жоғарлату.
Жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
257 521
«Алматы облысындағы Талғар топталған су тартқышын қайта жаңарту және салу (2 кезең). Талғар топтық су құбырына 12 ауылдық елді мекенді қосу» нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу
150 000
»;
«Шығыс Қазақстан облысы» деген бөлiмде:
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 16 000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
12 480
»;
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Кусак өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 18 500» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Кусак өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
11 556
»;
«Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданындағы Үйден бас су тоғанын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 39 345» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданындағы Үйден бас су тоғанын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу

27 540
»;
строку «Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кандысу Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 89 540» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция плотинного гидроузла на реке
Кандысу Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области. Разработка
проектно-сметной документации
36 401
»;
строку «Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища с Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации 50 000» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция сооружений Уйденинского
водохранилища с Зайсанского района
Восточно-Казахстанской области. Разработка
проектно-сметной документации
18 000
68 000
»;
в разделе «Западно-Казахстанская область»:
«строку «Реконструкция электромеханического оборудования Чаганского водохранилища (корректировка) Западно-Казахстанской области, 58 620, 0, 0» исключить;
в разделе «Жамбылская область»:
строку «Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации 40 000» изложить в следующей редакции:
«
Повышение сейсмоустойчивости плотины
Тасоткельского водохранилища в Шуском районе
Жамбылской области, 2-очередь. Разработка
проектно-сметной документации
28 000
»;
строку «Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала «Базарбай» с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области. Разработка проектно-сметной документации 59 454» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Таласской плотины и
магистрального канала «Базарбай» с внедрением
систем автоматизированного учета и
регулирования подачи поливной воды в
Байзакском районе Жамбылской области.
Разработка проектно-сметной документации

27 540
»;
«Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 89 540» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгетті гидроторапты қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
36 401
»;
«Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданынан Үйден су қоймасының құрылыстарын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 50 000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысының Зайсан ауданынан Үйден су қоймасының құрылыстарын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
18 000
68 000
»;
«Батыс Қазақстан облысы» деген бөлiмде:
«Батыс Қазақстан облысының Чаганский су қоймасының электр механикалық жабдығын қайта жаңарту, 58 620, 0, 0» деген жол алынып тасталсын;
«Жамбыл облысы» деген бөлiмде:
«Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмотұрақтылығын көтеру, 2-кезек. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 40 000» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмотұрақтылығын көтеру, 2-кезек. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу
28 000
»;
«Жамбыл облысының Байзақ ауданында суармалы су беруді реттеу және есептеудің автоматтандырылған жүйесін енгізумен «Базарбай» магистралды каналы және Талас бөгетін қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу 59454» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысының Байзақ ауданында суармалы су беруді реттеу және есептеудің автоматтандырылған жүйесін енгізумен «Базарбай» магистралды каналы және Талас бөгетін қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеу

20 000
»;
раздел «Карагандинская область» изложить в следующей редакции: «
Реконструкция водозаборных сооружений
Нижне-Токрауского месторождения города Балхаш
Карагандинской области
422 824
Строительство группового водовода «Жайрем -
Каражал» (Тузкольский водозабор) Карагандинской
области
500 000
1 092 074
Строительство Эскулинского водовода с учетом
водоснабжения города Жезказгана в Карагандинской
области
2 600 000
2 000 000
2 100 120
Реконструкция МК «Жартасский», «Малокомспайский»
и канала «Б» Жартасской оросительной системы
Абайского района Карагандинской области

20 000
»;
«Қарағанды облысы» деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қарағанды облысының Балқаш қаласының Төменгi Тоқырау кен орнының су қабылдағыш құрылыстарын қайта жаңарту
422 824
Қарағанды облысының «Жайрем-Қаражал» бірлескен су құбырын құрылысы (Тұзыкөл тоғаны)
500 000
1 092 074
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының сумен қамтамасыз етуiн ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу
2 600 000
2 000 000
2 100 120
Абай ауданының Жартас суару жүйесiнiң «Б» каналы «Жартасский» және «Малокомпский» МК-нi қайта жаңарту (түзету)

330 815
Реконструкция и техническое перевооружение
гидроузла Самаркандского водохранилища
Карагандинской области. Разработка
проектно-сметной документации
89 000
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1 (2-й агрегат),
8(3), 15(1), 22(1) канала имени К. Сатпаева
1 625 927
717 630
1 891 199
Реконструкция основного технологического
оборудования насосных станций №№ 1(4), 6(3), 9(3),
19(3), 21 (3) канала имени Каныша Сатпаева

330 815
Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасының гидроторабын техникалық қайта жабдықтау және қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзiрлеу
89 000
Қаныш Сатпаев атындағы № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негiзгi технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
1 625 927
717 630
1 891 199
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың №№1 (4-агрегат), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту

53 544
Реконструкция Жартасского водохранилища
Карагандинской области.
Разработка проектно-сметной документации
38 500
Разработка проектно-сметной документации по
объекту «Реконструкция канала имени Каныша
Сатпаева с ПК 0+00 по ПК 1020+00. 2-очередь»
100 000
»;
в разделе «Кызылординская область»:
строку «Реконструкция Южного коллектора Кызылординской области 657 499» изложить в следующей редакции:
«
Реконструкция Южного коллектора
Кызылординской области

53 544
Қарағанды облысы Жартас су қоймасын қайта жаңарту. Жобалық-сметалық құжаттамалар әзiрлеу
38 500
"Қаныш Сатпаев атындағы каналды ПК0+00 дан ПК1020+00 дейiн қайта жаңарту. 2-кезек" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеу
100 000
»;
«Қызылорда облысы» деген бөлiмде:
«Қызылорда облысындағы Оңтүстік қашыртқыны қайта жаңарту 657 499» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қызылорда облысындағы Оңтүстік қашыртқыны қайта құрылымдау