О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012-2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 988
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2012-2014 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики
Казахстан на 2012-2014 годы
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2012-2014 годы:
2012 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2013 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2014 год - 1 200 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2011-2013 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2010 г., № 23, ст. 135).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2012 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 988 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
ЗАҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға
арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2012 жыл – 1 200 000 000 мың теңге;
2013 жыл – 1 200 000 000 мың теңге;
2014 жыл – 1 200 000 000 мың теңге.
2-бап. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2011 - 2013 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы» 2010 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 2010 ж., № 23, 135-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті