Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров на внутреннем водном транспорте
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1017. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 941
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.11.2015 № 941 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 154.
В соответствии с подпунктом 28) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров на внутреннем водном транспорте.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2011 года № 1017
Правила
субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков,
связанных с осуществлением социально значимых перевозок
пассажиров на внутреннем водном транспорте
1. Общие положения
1. Настоящие Правила субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров на внутреннем водном транспорте (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 28) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте" и определяют порядок и условия субсидирования убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок внутренним водным транспортом по социально значимым маршрутам в межрайонном (междугородном внутриобластном), городском и пригородном, а также внутрирайонном сообщениях.
2. Социально значимыми перевозками признаются перевозки пассажиров внутренним водным транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках и определяемые местными исполнительными органами.
3. Субсидированию подлежат убытки перевозчика, образовавшихся по результатам выполнения перевозок по регулярным социально значимым маршрутам, тарифы на которых устанавливаются местным уполномоченным органом по организации пассажирских перевозок внутренним водным транспортом (далее - уполномоченный орган).
Убытки от выполнения перевозок определяются как разница между доходом от перевозок и суммой эксплуатационных расходов.

Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 1017 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 941 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.11.2015 № 941 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 24 ақпандағы № 154 бұйрығы.
"Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегі Заңының 8-бабының 28) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасы бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 1017 қаулысымен
бекітілген
Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасы
1. Жалпы ережелер
1. Осы Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасы (бұдан әрі - Қағида) "Ішкі су көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 6 шілдедегі Заңының 8-бабының 28) тармақшасына сәйкес әзірленген және ауданаралық (қалааралық облысішілік), қалалық және қала маңындағы, сондай-ақ ауданішілік қатынастарда су көлігімен тасымалдаушылардың әлеуметтік мәні бар жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыруға байланысты залалдарын субсидиялау тәртібі мен шарттарын айқындайды.
2. Әлеуметтік мәні бар тасымалдаулар деп халықтың тасымалдауларға қажеттілігін қанағаттандыратын және жергілікті атқарушы органдар айқындайтын жолаушыларды тұрақты қатынаста ішкі су көлігімен тасымалдау танылады.
3. Субсидиялауға тарифтерін ішкі су көлігімен жолаушыларды тасымалдауды ұйымдастыру жөніндегі жергілікті уәкілетті орган (бұдан әрі - уәкілетті орган) белгілейтін әлеуметтік мәні бар тұрақты маршруттар арқылы тасымалдауды орындау нәтижелері бойынша қалыптасқан тасымалдаушы залалдары жатады.
Тасымалдауды орындаудан келетін залалдар тасымалдаулардан түсетін кірістер мен пайдалану шығыстары сомасының айырмасы ретінде анықталады.

4. Субсидирование убытков перевозчиков, выполняющих перевозки по социально значимым маршрутам в межрайонном (междугородном внутриобластном), городском и пригородном, а также внутрирайонном сообщениях, производится из местного бюджета.
2. Порядок определения регулярных социально значимых перевозок
пассажиров внутренним водным транспортом,
подлежащих субсидированию, и размеров субсидий
5. Определение объема сумм, направляемых на субсидирование убыточных маршрутов, производится на основе следующих показателей:
1) доходов за выполненные перевозки по маршруту;
2) расходов на выполнение перевозок по маршруту.
6. Перевозчиком, осуществляющим перевозки пассажиров по убыточному маршруту, устанавливаются объемы ежемесячных доходов и определяются объемы расходов по субсидируемому маршруту.
7. В расходы на перевозки по маршруту входят:
1) фонд заработной платы экипажа судна, в том числе персонала, обслуживающего пассажиров (с социальными начислениями на зарплату и страхование работников);
2) затраты на топливо;
3) затраты на смазочные материалы;
4) затраты на проведение технического обслуживания и ремонта судна;
5) амортизационные отчисления.
8. Перевозчиком направляются в уполномоченный орган суммы планируемых доходов и расходов по социально значимым убыточным маршрутам за год по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
9. Анализ правильности представления перевозчиком объемов доходов и расходов производится уполномоченным органом путем обследования пассажиропотока по маршруту и анализа документов, подтверждающих расходы перевозчика.
В случае возникновения разногласий между перевозчиком и уполномоченным органом по определению расходов на осуществление перевозок по убыточному маршруту уполномоченным органом назначается аудиторская проверка расходов перевозчика за счет перевозчика.
10. Местный исполнительный орган ежегодно утверждает перечень социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию, на основании рекомендаций комиссии по субсидированию убыточных социально-значимых маршрутов (далее - Комиссия).
Комиссия создается уполномоченным органом и является консультативно-совещательным органом, в состав которой входят представители местных представительных и исполнительных органов, территориальных налоговых и антимонопольных органов, а также представители отраслевого общественного и профсоюзного объединения, обществ защиты прав потребителей.
11. Для организации выплаты субсидий из местного бюджета уполномоченный орган разрабатывает бюджетную заявку по соответствующей местной бюджетной программе и направляет ее в местный уполномоченный орган по бюджетному планированию. Основанием для бюджетной заявки являются данные по доходам и расходам перевозчика по маршруту, планируемого к субсидированию.
Уполномоченный орган в месячный срок после утверждения местным представительным органом местного бюджета утверждает годовые суммы субсидирования по убыточным маршрутам.

4. Ауданаралық (қалааралық облысішілік), қалалық және қала маңындағы, сондай-ақ ауданішілік қатынастарда әлеуметтік мәні бар маршруттар бойынша тасымалдауды орындайтын тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау жергілікті бюджеттен жүргізіледі.
2. Субсидиялауға жататын ішкі су көлігімен әлеуметтік мәні бар жолаушыларды тұрақты тасымалдауды және субсидиялар мөлшерін анықтау тәртібі
5. Залалды маршруттарды субсидиялауға бағытталған сомалар мөлшерін анықтау мынадай көрсеткіштер:
1) маршрут бойынша орындалған тасымалдау үшін кірістер;
2) маршрут бойынша тасымалдауды орындау үшін шығыстар негізінде жүргізіледі.
6. Залалды маршруттар бойынша жолаушыларды тасымалдауды жүзеге  асыратын тасымалдаушы ай сайынғы кірістер көлемін белгілейді және субсидияланатын маршруттар бойынша шығыстар көлемін анықтайды.
7. Маршруттар бойынша тасымалдауға арналған шығыстарға:
1) кеме экипажының, соның ішінде жолаушыларға қызмет көрсететін персоналдың жалақы қоры (жалақыға әлеуметтік есептеулермен бірге және қызметкерлерді сақтандыру);
2) отынға шығындар;
3) жағармай материалдарына шығындар;
4) кемеге техникалық қызмет көрсету мен жөндеуге шығындар;
5) амортизациялық аударымдар кіреді.
8. Тасымалдаушы бір жылға әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар бойынша жоспарланған кірістер мен шығыстар сомасын осы Қағиданың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша уәкілетті органға жібереді.
9. Тасымалдаушының кірістер мен шығыстар көлемдерін ұсынуының дұрыстығын талдауды уәкілетті орган маршрут бойынша жолаушылар ағынын зерттеу және тасымалдаушының шығыстарын растайтын құжаттарды талдау арқылы жүргізеді.
Залалды маршруттар бойынша тасымалдауды жүзеге асыруға арналған шығыстарды анықтау бойынша тасымалдаушы мен уәкілетті орган арасында келіспеушіліктер туындаған жағдайда уәкілетті орган тасымалдаушының шығыстарын тасымалдаушының есебінен аудиторлық тексеруді белгілейді.
10. Жергілікті атқарушы орган жыл сайын субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесін әлеуметтік мәні бар залалды маршруттарды субсидиялау жөніндегі комиссияның (бұдан әрі - Комиссия) ұсынымдары негізінде бекітеді.
Комиссияны уәкілетті орган құрады және консультациялық-кеңесші орган болып табылады, оның құрамына жергілікті өкілді және атқарушы органдардың, аумақтық салық және монополияға қарсы органдардың өкілдері, сондай-ақ салалық қоғамдық және кәсіподақ бірлестіктерінің, тұтынушылар құқығын қорғау қоғамының өкілдері кіреді.
11. Жергілікті бюджеттен субсидиялар төлеуді ұйымдастыру үшін уәкілетті орган тиісті жергілікті бюджеттік бағдарлама бойынша бюджеттік өтінімді әзірлейді және оны бюджеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органға жібереді. Бюджеттік өтінім үшін негіз субсидиялауға жоспарланып отырған маршруттар бойынша тасымалдаушының кірістері мен шығыстары бойынша деректер болып табылады.
Уәкілетті орган жергілікті бюджетті жергілікті өкілді орган бекіткеннен кейін бір ай мерзімде залалды маршруттар бойынша субсидиялаудың жылдық сомасын бекітеді.

12. В пределах средств, предусмотренных в бюджете, по результатам конкурса, проведенного уполномоченным органом, между перевозчиком и уполномоченным органом заключается договор о субсидировании убыточных социально значимых маршрутов (далее - договор).
3. Порядок и условия выплаты субсидий
13. Перевозчик в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, направляет в уполномоченный орган ежемесячный Отчет о фактических доходах и расходах по социально значимым убыточным маршрутам согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Перевозчик предоставляет подтверждающие документы о расходах по каждой статье затрат.
14. Перевозчики, осуществляющие пассажирские перевозки внутренним водным транспортом по социально значимым сообщениям ведут раздельный учет доходов, затрат и задействованных активов в разрезе маршрутов.
15. Выплаты субсидий из местного бюджета по социально значимым убыточным маршрутам производятся уполномоченным органом ежемесячно в соответствии с планом финансирования по обязательствам и платежам, договором между уполномоченным органом и перевозчиком.
16. Выплаты субсидий производятся на основании:
1) ежемесячного Отчета о фактических доходах и расходах по социально значимым убыточным маршрутам, заверенных руководителем, главным бухгалтером и печатью организации;
2) Акта выполненных работ по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
3) реестр прямых расходов перевозчика по организации перевозок внутренним водным транспортом по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Выплаты субсидий производятся в пределах сумм, предусмотренных соответствующими бюджетными программами.
17. Перевозчикам, не выполнившим в процессе эксплуатации маршрута условий договора, а также в случае отзыва лицензии на оказание услуг по перевозке пассажиров и при аннулировании права на эксплуатацию маршрута выплата субсидий не производится.
Приложение 1
к Правилам субсидирования за счет бюджетных
средств убытков перевозчика, связанных
с осуществлением социально значимых перевозок
пассажиров на внутреннем водном транспорте
Суммы планируемых доходов и расходов по социально
значимым убыточным маршрутам
_____________________________________________________________
(наименование организации)
по ______________ обл. (городу, району)
за 201____ г.
тыс. тенге
Наименование,
№ маршрута
Зарплата
Топливо
Смазочные
материалы
ТОиТР
Аморти-
зация
Всего
расходов
Всего
доходов
Убытки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Руководитель организации
МП
Приложение 2
к Правилам субсидирования за счет бюджетных
средств убытков перевозчика, связанных
с осуществлением социально значимых перевозок
пассажиров на внутреннем водном транспорте
Отчет о выполнении пассажирских перевозок (ежемесячно)
1
2
3
4
5
6
7
8
14
Период
(месяц)
Сообщение
расстояние,
км.
Пассажиро-
оборот
пасс. км.
себестои-
мость
1 пасс.
км.
Перевезено
пассажиров
Доход за
маршрут
тыс. тг.
Расходы
перевозчика
тыс. тг.
Итого
расходы
тыс. тг.
Отчет о выполнении пассажирских перевозок
за ______________ 20__ года
(с начала года)
1
2
3
4
10
11
12
14
15
Период
Сооб-
щение
расстояние,
км.
Пасса-
жиро-
оборот
пасс.
км.
Средняя
стои-
мость
1 пасс.
км.
Переве-
зено
пасса-
жиров
Доход
за
маршрут
тыс. тг.
Итого
расходы
тыс. тг.
Расходы, не покрываемые
доходами, тыс. тг.
Всего
выпла-
чено
субси-
дий с
начала
года
подле-
жит
субси-
дирова-
нию
Перевозчик
Главный бухгалтер
М.П.
Приложение 3
к Правилам субсидирования за счет бюджетных
средств убытков перевозчика, связанных
с осуществлением социально значимых перевозок
пассажиров на внутреннем водном транспорте
Акт выполненных работ
"__" __________ 20__ года
Мы, нижеподписавшиеся
____________________________________________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя, ответственного за прием актов)
с одной стороны и
____________________________________________________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя, главного бухгалтера)
с другой стороны, составили настоящий акт выполненных работ за
___________ месяц 20__ года.
№ поезда
Кол-во
рейсов
Пассажирооборот
Сумма
субсидируемого
маршрута
(тыс. тг.)
тип флота
тип флота
тип флота
тип флота
1
2
3
4
5
6
7
Сумма субсидирования на ______________ месяц 20__ года
составляет _____________________________________________________
(сумма цифрами и прописью в тенге)
Юридические адреса сторон:
Перевозчик:                             Исполнительный орган:
ИИН/БИН                                 БИН
Банковские реквизиты                    Банковские реквизиты
______________________________           _________________________
(подпись, Ф.И.О. руководителя)         (подпись, Ф.И.О. руководителя)
______________________________           _________________________
(подпись, Ф.И.О. гл.бухгалтера)        (подпись, Ф.И.О. руководителя,
ответственного за прием актов)
М.П.                                   М.П.
Приложение 4
к Правилам субсидирования за счет бюджетных
средств убытков перевозчика, связанных
с осуществлением социально значимых перевозок
пассажиров на внутреннем водном транспорте
Реестр прямых расходов перевозчика по организации
перевозок пассажиров внутренним водным транспортом
_____________ за _______ месяц _________ года
(наименование перевозчика)
(тыс. тенге)
Период
Наименование
расходов
Расходный
документ
Сумма по
расходному
документу
Сумма расходов по
субсидируемым
перевозкам
Руководитель ______________________________________________
Ф.И.О. подпись
Главный бухгалтер _________________________________________
Ф.И.О. подпись

12. Бюджетте көзделген қаражат шегінде уәкілетті орган өткізген конкурс нәтижелері бойынша тасымалдаушы мен уәкілетті органның арасында әлеуметтік мәні бар залалды маршруттарды субсидиялау туралы шарт (бұдан әрі - шарт) жасалады.
3. Субсидияларды төлеу тәртібі мен шарттары
13. Тасымалдаушы есепті айдан кейінгі айдың 15 күніне дейінгі мерзімде уәкілетті органға осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес ай сайынғы Әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар бойынша нақты кірістер мен шығыстар туралы есепті жібереді.
Тасымалдаушы шығындардың әрбір бабы бойынша шығыстар туралы растау құжаттарын ұсынады.
14. Әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша ішкі су көлігімен жолаушылар тасымалдауды жүзеге асыратын тасымалдаушылар маршруттар бөлінісінде кірістердің, шығындардың және іске қосылған активтердің бөлек есебін жүргізеді.
15. Әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар бойынша жергілікті бюджеттен субсидиялар төлеуді міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарына, уәкілетті орган мен тасымалдаушы арасындағы шарттарға сәйкес ай сайын уәкілетті орган жүргізеді.
16. Субсидияларды төлеу:
1) ұйымның басшысы, бас бухгалтері растаған және мөрі басылған ай сайынғы Әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар бойынша нақты кірістер мен шығыстар туралы есеп;
2) осы Қағидаға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Орындалған жұмыстар актісі;
3) осы Қағидаға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ішкі су көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру бойынша тасымалдаушының тікелей шығыстары тізілімі негізінде жүргізіледі.
Субсидияларды төлеу тиісті бюджеттік бағдарламаларда көзделген сомалар шегінде жүргізіледі.
17. Маршрутты пайдалану процесінде шарттың талаптарын орындамаған тасымалдаушыларға, сондай-ақ жолаушыларды тасымалдау жөніндегі қызметтерді көрсетуге арналған лицензияны кері қайтарып алу жағдайында және маршрутты пайдалануға құқық жойылған кезде субсидияларды төлеу жүргізілмейді.
Тасымалдаушылардың ішкі су
көлігінде әлеуметтік мәні бар
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыруға байланысты залалдарын
бюджет қаражаты есебінен
субсидиялау қағидасына
1-қосымша
Әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар бойынша жоспарланған кірістер мен шығыстардың сомасы
_________________________________________
(ұйымның атауы)
______________обл. (қаласы, ауданы) бойынша
201 __ жылға
мың теңге
Маршруттың
атауы, №
Еңбекақы
Оты
Жағармай
материалдары
ТҚ
және ТЖ
Амортиза ция
Барлық
шығыстар
Барлық
кірістер
Залалдар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ұйымның басшысы
М.О.
Тасымалдаушылардың ішкі су
көлігінде әлеуметтік мәні бар
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыруға байланысты залалдарын
бюджет қаражаты есебінен
субсидиялау қағидасына
2-қосымша
Жолаушыларды тасымалдауды орындау туралы есеп (ай сайын)
1
2
3
4
5
6
7
8
14
Кезең
(ай)
Қатынас
Арақашықтық км.
Жолаушылар айналымы жолаушы, км
Өзіндік
құн
1 жолаушы км.
Тасымалданған жолаушылар
Маршрут үшін кіріс мың тг.
Тасымалдаушының шығыстары мың тг
Шығыстар жиыны мың тг.
Жолаушыларды тасымалдауды орындау туралы есеп
20 __ жылғы
(жыл басынан бері)
1
2
3
4
10
11
12
14
15
Кезең
(ай)
Қатынас
Арақашық-
тық км.
Жолаушылар
айналымы
жолаушы, км
Орташа
өзіндік
құн 1
жолаушы
км.тг
Тасымал-
данған
жолаушылар
Маршрут
үшін
кіріс мың
тг.
Шығыстар
жиыны
мың тг
Кірістермен
өтелмейтін
шығыстар,
мың тг
Барлығы
Жылбасынантөлен-
генсубсидиялар
Субсидиялауғажатады
Тасымалдаушы
Бас бухгалтер
М.О.
Тасымалдаушылардың ішкі су
көлігінде әлеуметтік мәні бар
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыруға байланысты залалдарын
бюджет қаражаты есебінен
субсидиялау қағидасына
3-қосымша
Орындалған жұмыстар актісі
"_____"_________20____ж
Біз, төменде қол қойған
__________________________________________________________________
(актілерді қабылдауға жауапты басшының қолы, Т.А.Ә.)
бір тараптан және
___________________________________________________________________
(басшының, бас бухгалтердің қолы, Т.А.Ә.)
екінші тараптан, 20___ жылғы________ айына осы орындалған
жұмыстар актісін жасадық.
Кемелер
Рейстер саны
Жолаушылар айналымы
Маршрутты
субсидиялау сомасы
(мың тг.)
флот
үлгісі
флотүлгісі
флот
үлгісі
флот
үлгісі
1
2
3
4
5
6
7
Субсидиялау сомасы 20____жылғы_________айға
______________________________________________құрады
(сома цифрмен және жазумен теңгеде)
Тараптардың заңды мекенжайы:
Тасымалдаушы:                    Атқарушы орган:
ЖСН/БСН                          БСН
Банк деректемелері               Банк деректемелері
______________________           ______________________
(басшының қолы, Т.А.Ә.)          (басшының қолы, Т.А.Ә.)
______________________           ______________________
(бас бухгалтердің қолы, Т.А.Ә)   (актіні қабылдауға жауапты
басшысының қолы, Т.А.Ә)
М.О                               М.О.
Тасымалдаушылардың ішкі су
көлігінде әлеуметтік мәні бар
жолаушылар тасымалын жүзеге
асыруға байланысты залалдарын
бюджет қаражаты есебінен
субсидиялау қағидасына
4-қосымша
Ішкі су көлігімен жолаушылар тасымалын ұйымдастыру бойынша
тасымалдаушының тікелей шығыстарының тізілімі
________________________ ___________жылғы___________ай
(тасымалдаушының атауы)
(мың теңге)
Кезең
Шығыстар
атауы
Шығыс
құжаты
Шығыс құжаты
бойынша сома
Субсидияланатын
тасымалдар
бойынша шығыстар
сомасы
Басшы ________________________
Т.А.Ә., қолы
Бас бухгалтер_________________
Т.А.Ә., қолы